تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سفارش الو قلیان آپادانا


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18307.html

۱۳۹۴/۰۸/۱۲ - ۱۷:۲۳

چرا نمی‌توانید شیر بخورید؟

آیا شما هم ازجمله افرادی هستید که نمی‌توانید شیر بخورید چون نیم تا دو‌ساعت پس از نوشیدن آن دچار دل‌درد، دل‌پیچه و نفخ شدید، تهوع و اسهال می‌شوید؟ اگر پاسختان مثبت است این احتمال وجود دارد که دچار عدم تحمل لاکتوز (نارسایی لاکتاز) باشید.

قُل قُل:آیا شما هم ازجمله افرادی هستید که - تلفن سفارش الو قلیان آپادانا - نمی‌توانید شیر - تلفن سفارش الو قلیان آپادانا - بخورید چون نیم تا دو‌ساعت پس از نوشیدن آن دچار دل‌درد، دل‌پیچه و نفخ شدید، تهوع و اسهال می‌شوید؟ اگر پاسختان مثبت است این احتمال وجود دارد که دچار عدم تحمل لاکتوز (نارسایی لاکتاز) باشید.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز، دکتر ناصر ابراهیمی دریانی-‌ فوق‌تخصص بیماری‌های گوارش و کبد در روزنامه جام جم نوشت: تحمل نکردن لاکتوز به این معنی است - تلفن سفارش الو قلیان آپادانا - که شما نمی‌توانید لاکتوز (قند طبیعی موجود در شیر و دیگر لبنیات) را هضم کنید. در واقع کسانی که نمی‌توانند لاکتوز را هضم کنند کمبود آنزیم «لاکتاز» دارند که در روده کوچک تولید می‌شود (لاکتاز قند - تلفن سفارش الو قلیان آپادانا - شیر را به قند ساده تبدیل می‌کند تا قابل جذب در جریان خون - تلفن سفارش الو قلیان آپادانا - ‌شود).

مشکل از کجاست؟

بد نیست بدانید در کشورهای آسیایی حدود - تلفن سفارش الو قلیان آپادانا - 50 درصد افراد به طور مادرزادی نمی‌توانند شیر را هضم کنند. البته این مشکل همیشه به دلیل تحمل نکردن لاکتوز نیست. به عنوان مثال بیمارانی که دچار عفونت‌های ویروسی یا اسهال خونی هستند یا اختلال جذب دارند هم قادر به مصرف شیر نیستند. بنابراین اگر پس از مصرف لبنیات به‌ویژه شیر دچار مشکلات گوارشی می‌شوید، حتما باید با یک متخصص مشورت کنید و با آزمایش مشخص شود که این نشانه‌ها از عدم تحمل لاکتوز هستند یا - تلفن سفارش الو قلیان آپادانا - با بیماری دیگری در ارتباطند.

انتخاب با شماست

یادتان باشد شیر - تلفن سفارش الو قلیان آپادانا - سرشار از کلسیم است - تلفن سفارش الو قلیان آپادانا - و مصرف آن به‌ویژه برای خانم‌ها بسیار ضروری است و نباید آن را از برنامه غذایی روزانه‌شان حذف کنند. - تلفن سفارش الو قلیان آپادانا - چراکه در غیر این صورت در معرض پوکی استخوان قرار می‌گیرند، اما برای جذب بهتر آن و رفع مشکلات ناشی از عدم تحمل لاکتوز یک ربع قبل از مصرف شیر باید قرص‌های لاکتیک بخورند.

البته - تلفن سفارش الو قلیان آپادانا - معمولا مصرف برخی لبنیات مانند ماست، پنیر یا کشک مشکلی برای بیماران مبتلا به عدم تحمل لاکتوز ایجاد نمی‌کند. میزان لاکتوز همه محصولات لبنی یکسان نیست. به عنوان مثال، ماست معمولا بهتر تحمل می‌شود چون باکتری‌های مورد استفاده در فرآیند تهیه آن آنزیمی تولید می‌کنند که لاکتوز را می‌شکند و مشکلی در هضم ایجاد نخواهد کرد.

از ارث تا افزایش سن

بیشتر افراد مشکل عدم تحمل لاکتوز را - تلفن سفارش الو قلیان آپادانا - از والدین - تلفن سفارش الو قلیان آپادانا - خود به ارث می‌برند، اما با افزایش سن بدن - تلفن سفارش الو قلیان آپادانا - لاکتاز کمتری تولید می‌کند؛ بنابراین خیلی از افراد مسن دچار این مشکل می‌شوند. از طرفی تحمل نکردن لاکتوز در کودکان کمتر از دو سال به ندرت مشاهده می‌شود؛ مگر این که کودک در اثر آسیب به روده‌ کوچک دچار کمبود لاکتاز شده باشد.

بدون لاکتوزها

بیشتر افراد مبتلا به عدم تحمل لاکتوز مجبور نیستند به طور کامل از لاکتوز پرهیز کنند چون سطح تحمل به لاکتوز در افراد مختلف، یکسان نیست. مثلا بعضی از افراد می‌توانند یک قاشق غذاخوری شیر همراه با قهوه بخورند و مشکلی هم نداشته باشند، در حالی که واکنش بدن بعضی‌ها به حدی است که باید از خوردن شیر خودداری ‌کنند. البته محصولات لبنی بدون لاکتوز هم در بازار - تلفن سفارش الو قلیان آپادانا - به وفور یافت می‌شود و تقریبا از هر سوپرمارکتی می‌توانید سراغشان را بگیرید.ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram