تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سفارش الو قلیان اکباتان


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18186.html

۱۳۹۴/۰۹/۰۳ - ۱۲:۵۱

این سبزیجات پاییزی را به لیست آشپزیتان اضافه کنید

بسیاری از سبزیجات فوق العاده برای استفاده و لذت بردن در اواخر پاییز وجود دارد که کمتر شناخته شده اند ؛اما خوشمزه و مغذی هستند .

قُل قُل: بسیاری از سبزیجات فوق العاده برای استفاده و لذت بردن در اواخر پاییز وجود دارد که کمتر شناخته شده اند ؛اما خوشمزه و مغذی هستند .

کدو

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از شفقنا زندگی، کدوی تازه محلی نسبت به گونه های وارداتی طعم و - تلفن سفارش الو قلیان اکباتان - مزه کاملا متفاوتی دارد که برای همه افراد مخصوصا کودکان مفید و دلپذیر است . همچنین خوردن آن بسیار ساده است که می توان تکه های خرد شده آن را به سالادها اضافه کرد .

کلم پیچ

وقتی که شما نمی خواهید کاهوی وارداتی را خریداری کنید کلم پیچ بهترین گزینه به جای آن است که با سیر و یا روغن زیتون بسیار خوشمزه و سودمند است .می توان خرد شده این سبزی مفید را به سوپ و خورش اضافه کرد .

هویج

هویج سبزی فوق لاعاده مفیدی است که خام و یا پخته - تلفن سفارش الو قلیان اکباتان - خورده می شود .روش هایی برای لعابی کردن هویج وجود دارد مثل هویج پخته در زیتون روغن .آن ها با زنجبیل ؛ سیر و زیره بسیار عالی طبخ داده می شوند .از هویج - تلفن سفارش الو قلیان اکباتان - می توان در سالادها استفاده کرد و البته در کیک نیز بسیار دلپذیر و مفید خواهد بود .

کلم قمری

کلم قمری عجیب و - تلفن سفارش الو قلیان اکباتان - غریب و ناشناخته است . آنها به اندازه یک طالبی و هنگامی که پوست کنده می شوند بی هسته هستند . شما می توانید آن - تلفن سفارش الو قلیان اکباتان - را خام میل کنید .

پیاز

پیاز نقش بسیار مهمی در پخت پز دارد .پیاز زیاد مورد توجه واقع نشده اما بسیار با اهمیت و مفید است .آن ها می توانند در بسیاری از غذا ها و یا سوپ ها ؛برای پر کردن مواد غذایی ؛املت ؛انواع ساندویچ و…به بهترین شکل مورد استفاده قرار بگیرند .

منبع : سایت treehugger

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram