تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سفارش الو قلیان اکباتان


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18186.html

۱۳۹۴/۰۹/۰۳ - ۱۲:۵۱

این سبزیجات پاییزی را به لیست آشپزیتان اضافه کنید

بسیاری از سبزیجات فوق العاده برای استفاده و لذت بردن در اواخر پاییز وجود دارد که کمتر شناخته شده اند ؛اما خوشمزه و مغذی هستند .

قُل قُل: بسیاری از سبزیجات فوق العاده برای استفاده و لذت بردن در اواخر پاییز وجود دارد که کمتر شناخته شده اند ؛اما خوشمزه و مغذی هستند .

کدو

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از شفقنا زندگی، کدوی تازه محلی نسبت به گونه های وارداتی طعم و - تلفن سفارش الو قلیان اکباتان - مزه کاملا متفاوتی دارد که برای همه افراد مخصوصا کودکان مفید و دلپذیر است . همچنین خوردن آن بسیار ساده است که می توان تکه های خرد شده آن را به سالادها اضافه کرد .

کلم پیچ

وقتی که شما نمی خواهید کاهوی وارداتی را خریداری کنید کلم پیچ بهترین گزینه به جای آن است که با سیر و یا روغن زیتون بسیار خوشمزه و سودمند است .می توان خرد شده این سبزی مفید را به سوپ و خورش اضافه کرد .

هویج

هویج سبزی فوق لاعاده مفیدی است که خام و یا پخته - تلفن سفارش الو قلیان اکباتان - خورده می شود .روش هایی برای لعابی کردن هویج وجود دارد مثل هویج پخته در زیتون روغن .آن ها با زنجبیل ؛ سیر و زیره بسیار عالی طبخ داده می شوند .از هویج - تلفن سفارش الو قلیان اکباتان - می توان در سالادها استفاده کرد و البته در کیک نیز بسیار دلپذیر و مفید خواهد بود .

کلم قمری

کلم قمری عجیب و - تلفن سفارش الو قلیان اکباتان - غریب و ناشناخته است . آنها به اندازه یک طالبی و هنگامی که پوست کنده می شوند بی هسته هستند . شما می توانید آن - تلفن سفارش الو قلیان اکباتان - را خام میل کنید .

پیاز

پیاز نقش بسیار مهمی در پخت پز دارد .پیاز زیاد مورد توجه واقع نشده اما بسیار با اهمیت و مفید است .آن ها می توانند در بسیاری از غذا ها و یا سوپ ها ؛برای پر کردن مواد غذایی ؛املت ؛انواع ساندویچ و…به بهترین شکل مورد استفاده قرار بگیرند .

منبع : سایت treehugger

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram