تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سفارش الو قلیون آپادانا


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18287.html

۱۳۹۴/۰۸/۱۷ - ۰۸:۲۰

چطور از سوسیس و کالباس سرطان نگیریم؟

تحقیقات نشان می‌دهد گوشت‌های فراوری شده مثل کالباس و سوسیس خطر بیماری های قلبی، عروقی و سرطان را افزایش می‌دهند. همچنین سازمان جهانی بهداشت می گوید مصرف گوشت های فرآوری شده مانند سوسیس و کالباس باعث بروز سرطان می شود. همچنین وزارت بهداشت هم درباره مصرف افراطی سوسیس و کالباس هشدار داده است.

قُل قُل: تحقیقات نشان می‌دهد گوشت‌های فراوری شده مثل کالباس و سوسیس خطر بیماری های قلبی، عروقی و سرطان را افزایش می‌دهند. همچنین سازمان جهانی بهداشت می گوید - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - مصرف گوشت های فرآوری شده مانند سوسیس و کالباس باعث بروز سرطان می شود. همچنین وزارت بهداشت هم درباره مصرف افراطی سوسیس و کالباس هشدار داده است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از خبرآنلاین، چندی پیش سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که خوردن ۵۰ گرم گوشت‌های - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - فرآوری شده، در روز احتمال مبتلا شدن به سرطان را - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - ۱۸ درصد افزایش می‌دهد. همچنین در این گزارش گفته شده که گوشت قرمز هم ممکن است باعث ایجاد سرطان - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - شود، اما هنوز دلایل کافی برای اثبات آن به‌دست نیامده است. سازمان تحقیقات درباره‌ سرطان کشور انگلستان (Cancer Research UK) - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - هم گفته که بهتر است مصرف گوشت قرمز را بسیار کم کرد و ساندویچ بیکن ممکن است، احتمال بروز سرطان در افراد را افزایش دهد در گوشت‌های فرآوری شده، تغییراتی ایجاد می‌شود که عمر استفاده از آنها افزایش پیدا کند یا مزه‌ آنها با دودی کردن، اضافه کردن نمک و پخت به روش‌های مختلف تغییر کند.

گوشت‌های فرآوری شده مانند بیکن، سوسیس، هات‌داگ و سالامی به دلیل تغییراتی که در آنها ایجاد شده، موجب به خطر افتادن سلامتی می‌شوند. برای تولید این گوشت‌ها کارهای شیمیایی مختلفی انجام می‌شود که احتمال بروز سرطان در مردم را افزایش می‌دهند. همچنین پخت غذا در دمای بالا مانند کباب کردن گوشت در باربیکیو - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - مواد شیمایی سرطان‌زا به وجود می‌آورد. در کشور انگلستان ۶ درصد - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - از مردم احتمال دارد که سرطان مبتلا شوند. اگر این افراد در طول روز ۵۰ گرم گوشت فرآوری شده استفاده کنند، این آمار به ۷ درصد می‌رسد.

استفاده از خمیرمرغ غیرمجاز

در این - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - میان رئیس سازمان غذا و دارو درباره مصرف افراطی و روزانه سوسیس و کالباس به ایسنا گفت: نگرانی های ما در زمینه سوسیس و کالباس مانند گذشته همچنان وجود دارد و این امر نیازمند نظارت بیشتری است.

دکتر رسول دیناروند درباره سلامت فرآورده های پروتئینی به ویژه سوسیس و کالباس ها، با ابراز نگرانی نسبت به استفاده از نوعی خمیر مرغ غیرمجاز در تهیه برخی از سوسیس و - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - کالباس ها، گفت: اقداماتی در این زمینه در حال انجام است که این خمیرهای غیرمجاز جمع آوری شوند. - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - ما - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - مصرف منطقی خمیر مرغی که از منابع قابل تایید استحصال می شود را دنبال می کنیم.

رئیس سازمان غذا و دارو گفت: مباحث بهداشتی مشکل اصلی فرآورده های پروتئینی نیست، بلکه مشکل اصلی آن است که تغذیه جامعه به ویژه کودکان و نوجوانان را برهم می زند. بر این اساس مصرف افراطی و روزانه این فرآورده ها به هیچ وجه توصیه نمی شود و از نظر تغذیه ای کاری خطرناک است. در مجموع افزایش سلامت جامعه هدف اصلی وزارت بهداشت و سازمان غذا و داروست.

گوشت قرمز فرآوری شده سرطان زاست

همچنین سازمان بهداشت جهانی سازمان ملل با انتشار - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - نتایج تحقیقات اخیر خود گفته است که مصرف مواد گوشتی قرمز فرآوری شده بخصوص هات داگ و سوسیس و یا برخی سس های آمیخته به - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - مشتقات - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - گوشتی سرطان - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - زا هستند.

در گزارشی که سازمان بهداشت جهانی ۴ آبان ماه منتشر کرد، گفته شد درحالی که بسیاری از غذاهای فوری نظیر سوسیس ها و برخی سوس های آمیخته به مشتقات گوشتی می توانند به بروزسرطان هایی از قبیل سرطان راست روده منجر بشوند حتی مصرف گوشت گاو و گوسفند هم می تواند موجب بروز سرطان درانسان ها شود.

دکتر کرت استریف سرپرست آژانس بین المللی پژوهش سرطان، در این گزارش نوشته است که بیش از ۲۲ کارشناس مسائل مربوط به سرطان از ۱۰ کشور جهان با بررسی اطلاعات و مدارک جمع آوری شده به این نتیجه رسیده اند که طبق شواهد قطعی گوشت های فرآوری شده عامل بروز سرطان کولون و روده هستند. پژوهش ها نشان می دهد، مصرف روزانه ۵۰ گرم گوشت قرمز - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - فرآوری شده امکان - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - ابتلا به بیماری سرطان درانسان را تا ۱۸ درصد افزایش می دهد.

در این گزارش همچنین اشاره شده است که بنا برمدارک و شواهد محدودی که این آژانس در اختیار دارد مصرف مستقیم گوشت قرمز نیز احتمالا می تواند خاصیت سرطان زا داشته باشد اما هنوز دراین مورد یقینی حاصل نشده است. کارشناسان مذکور درابتدا - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - صرفا به مدارکی مربوط به مصرف گوشت های فرآوری شده قرمز - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - با سرطان کولون برخورده اند، - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - اما به تدریج پی برده اند که مصرف اینگونه گوشت ها می تواند عامل بروزسرطان های دیگری ازجمله سرطان کبد و پروستات هم شود.

دکتر کریستوفر وایلد مدیرکل آژانس مذکور - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - در این گزارش با اشاره به نتایج به دست آمده فوق به مصرف کنندگان - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - گوشت - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - قرمز توصیه کرده است تا حد امکان از میزان مصرف خود بکاهند.

کالباس خوک - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - نخرید؛ غیر بهداشتی است

این در حالی - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - است که مدیرکل نظارت بر فرآورده های غذایی و آشامیدنی - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - سازمان غذا و دارو، سال گذشته به شایعات مربوط به عرضه سوسیس و کالباس حیوانات حرام - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - گوشت در برخی از فروشگاه های کشور، هشدار داد و گفت: با قاطعیت - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - می توان گفت نه تنها - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - در مورد فرآورده های حیوانات حرام گوشت، بلکه هیچگونه مجوزی از سوی سازمان غذا و دارو برای واردات سوسیس و کالباس صادر نشده است.

دکتر هدایت حسینی درباره شایعاتی که آذرماه ۹۳ در خصوص واردات سوسیس و کالباس - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - حیوانات حرام گوشت مطرح شد، به مشرق گفت: وجود هرگونه سوسیس و کالباس - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - بدون - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - مجوز وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو در سطح عرضه، نشان دهنده این است که این کالا به صورت غیر قانونی وارد کشور شده و از آنجایی که ایمنی - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - و سلامت آنها مورد - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - تایید نیست به مصرف کنندگان - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - اکیداً توصیه می کنیم از خرید و مصرف چنین فرآورده هایی - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - خودداری کنند. این قبیل فرآورد - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - های غیر مجاز، به دلیل اینکه توسط سازمان غذا و دارو، آزمایش و کنترل نشده اند، در نتیجه نمی توان سلامت آنها را تایید کرد.

مدیرکل - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - نظارت بر فرآورده های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو، تأکید کرد: اگر مصرف کنندگان با مواردی هم مواجه شدند با شماره ۱۴۹۰ تماس گرفته و اطلاع دهند تا جمع آوری شود و یا اینکه نیروی انتظامی و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز را در جریان قرار دهند تا در اسرع وقت با متخلفان برخورد قانونی شود.

گوشت فرآوری شده با خمیر مرغ!

کارشناسان تغذیه معتقدند سوسیس و کالباس هایی که از خمیر مرغ تهیه شده اند به دلیل استفاده از - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - مرغ به همراه پوست، استخوان و چربی های موجود در دستگاه گوارش و لابه لای روده ها غیر بهداشتی هستند و مصرف کننده باید توجه کنند، مواد غذایی خود را از کارخانه های شناخته شده و معتبری - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - که مجهز به آزمایشگاه است و دارای نام تجاری مطرح هستند تهیه کنند.

برخی از سوسیس و کالباس های موجود در بازار که معمولا قیمت - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - پایین تری نسبت به نمونه های دیگر دارند، توسط خمیر مرغ تهیه شده و کارشناسان تغذیه هشدار داده اند که مصرف این نوع محصولات آسیب - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - های جدی به سلامت گوشت های فراوری شده(سوسیس، کالباس، همبرگر و ...) در تولید گوشت های فرآوری شده(سوسیس و کالباس) این فرآورده ها به دلیل مخلوط شدن مواد مختلف و یکنواخت شدن ظاهری امکان تقلب و افزودن مواد ازته غیر پروتئینی، پودر استخوان، پودر خون، نیتریت و نیترات بیش از حد مجاز برای بهبود رنگ و افزایش ماندگاری و حتی گوشت های نامرغوب وجود دارد.

پیشگری از ابتلا به سرطان
طبق یافته پژوهشگران، فراورده های گوشتی خطر ابتلا به سرطان را افزایش می دهند. کرت استرایف پژوشگر مرکز بین المللی - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - تحقیقات سرطان معتقد است، گوشت های فرآوری شده در گروه اول قرار دارند، به این معنی که ارتباط مستقیمی وجود دارد بین این فراورده ها و ابتلا - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - به سرطان٬ به ویژه سرطان روده بزرگ. توصیه این پژوهشگر برای پیشگیری از ابتلا به سرطان در مورد برخی مشکلات مثلا آلودگی - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - هوا و مسائل مربوط به محیط زیست این وظیفه دولت است که کاری انجام دهد. اما مهم - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - ترین کاری - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - که ما می توانیم انجام دهیم این است که سیگار نکشیم٬ مشروبات الکلی کم مصرف کنیم٬ ورزش کنیم و اضافه وزن نداشته باشیم و تا جایی که می توانیم از مصرف گوشت - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - های فرآوری شده پرهیز کنیم.

سازمان جهانی بهداشت همچنین توصیه می کند که مصرف گوشت قرمز بهتر است همواره در یک رژیم غدایی معتدل در کنار میوه و سبزی کافی باشد. با این حال برای کاهش عوارض ناشی از - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - مصرف سوسیس و کالباس بهتر است - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - با مصرف محدود این گونه فرآورده ها از سبزیجات، - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - گوجه فرنگی و آب میوه های طبیعی استفاده کرد. اما اگر مصرف این غذاها به صورت عادت درآید و به علت آسانی تهیه و ارزان بودن، بیش از - تلفن سفارش الو قلیون آپادانا - حد مجاز مصرف شوند، عوارض زیادی را بدنبال دارند که می توان به احتمال سرطان زایی آنها اشاره کرد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram