تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سفارش الو قلیون نیاوران


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18087.html

۱۳۹۴/۰۹/۲۸ - ۱۶:۴۹

تغذیه، راهکاری برای کاهش عوارض آلودگی هوا

متخصصان با توجه به عوارض آلودگی هوا بر اندام های مختلف بدن به ویژه دستگاه تنفسی و ریه، راهکار مقابله از طریق تغذیه هدفمند را به خانواده ها توصیه می کنند.

قُل قُل: متخصصان با توجه به عوارض آلودگی هوا بر اندام های مختلف بدن به ویژه دستگاه تنفسی و ریه، راهکار مقابله از طریق تغذیه هدفمند را - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - به - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - خانواده ها توصیه می کنند.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - نقل - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - از ایرنا، تحقیقات نشان می دهد آلودگی هوا ضمن تشدید عوارض تنفسی و قلبی در مبتلایان به این بیماری ها، یک عامل اصلی - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - در بروز بیماری های تنفسی و قلبی در افراد سالم نیز محسوب می شود.

هر فرد روزانه نزدیک به 22 هزار بار تنفس می کند و تقریباً به 15 کیلوگرم هوا در روز نیاز دارد. سیستم تنفسی - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - اولین بخش از بدن انسان است که در - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - تماس مستقیم با آلودگی هوا قرار می گیرد و ریه، مسئول جذب اکسیژن هوا و دفع دی اکسید - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - کربن خون است، از این رو در صورتی که غلظت آلاینده های هوا فراتر از ظرفیت تصفیه ریه انسان باشد، وارد جریان خون می شوند و عوارضی همچون اختلال در انتقال اکسیژن به بافت های بدن، افزایش ضربان قلب، سکته قلبی، کاهش ظرفیت شش ها، آسم، - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - برونشیت و سرطان ریه ایجاد می شود.

آلودگی هوا در قسمت های فوقانی دستگاه تنفسی بیشترین تأثیر را به جا می گذارد و آثار بیماری در بیماران ریوی به صورت حاد و مزمن در درازمدت باقی می ماند.


** توصیه های تغذیه در زمان آلودگی هوا

دکتر قمرتاج خان بابایی عضو هیات علمی دانشگاه - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - علوم پزشکی شهید بهشتی انتخاب و مصرف مواد غذایی مناسب را راهکاری برای کاهش عوارض آلودگی هوا بر سلامتی ذکر کرد و در گفت و گو با خبرنگار علمی ایرنا، از تاثیر مفید مصرف میوه، سبزی تازه و شیر سخن گفت و افزود: میوه ها و سبزی تازه، از مواد غذایی بسیار مهم هستند که هنگام تشدید آلودگی هوا باید به مقدار زیاد در برنامه غذایی روزانه گنجانده شود.

خان بابایی توضیح داد: آنتی اکسیدان های موجود در انواع میوه و سبزی نقش حیاتی در سلامت ریه دارند. وی ادامه داد: به طور خاص مصرف سیب، نارنگی، پرتقال، انار، انواع سبزی از قبیل - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - سیر، پیاز، انواع کلم ها، گوجه فرنگی - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - و کاهو توصیه می شود. به گفته دکتر خان بابایی، مصرف منظم ماهی های روغنی نظیر ماهی آزاد و سالمون هم می تواند در تقویت و - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - بهبود فعالیت دستگاه تنفسی موثر واقع شود. وی اظهار کرد: شیر و لبنیات در شرایط آلودگی هوا برای کاهش صدمات به دستگاه - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - تنفسی و التهاب دستگاه گوارش بسیار ضروری است و بهتر است روزانه 3 تا 4لیوان شیر و لبنیات در برنامه غذایی گنجانده شود.


**عوارض آلودگی هوا بر سلامتی

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - شهید بهشتی درباره عوارض سوء آلودگی هوا بر سلامت گفت: هر چه میزان ذرات آلاینده در هوا بیشتر باشد، کار و فعالیت ریه ها دشوارتر می شود، زیرا باید اکسیژن بیشتری - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - را جذب و دی اکسید کربن بیشتری را دفع کند. این فوق تخصص بیماری های ریوی با بیان اینکه آلودگی هوا می تواند تهدید جدی برای سلامتی انسان باشد، اظهار کرد: آلودگی هوا باعث تحریک مجاری هوائی و تشدید آسم در میان افراد به خصوص کودکان می شود .

به گفته وی، تماس درازمدت با هوای حاوی میزان بیش از حد مجاز آلاینده ها باعث بروز برونشیت مزمن، بیماری مزمن ریه، تنگی نفس، سرفه های مکرر و شدید، آب ریزش چشم و سوزش و التهاب می شود.

خان بابایی ادامه داد: افرادی که بیماری زمینه ای دارند مانند قلبی و عروقی، بیماری های ریه، آلرژی، - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - آسم، بیماری متابولیک و بیمارانی که تحت عمل پیوند قرار گرفته - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - اند، بیشتر و زودتر مستعد دریافت عوارض آلودگی هوا هستند.

خان بابایی توصیه کرد: این افراد از تردد و فعالیت در محیط های باز هنگام آلودگی هوا به خصوص در ساعات اوج ترافیک پرهیز کنند.عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - شهید بهشتی یادآور شد: تحقیقات نشان داده است که آلودگی هوا در بروز انواع بیماری های غیرواگیر و انواع سرطان ها به ویژه - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - سرطان ریه نقش موثری دارد.


**تأثیرات آلودگی هوا بر کودکان

خان بابایی با بیان این که آلودگی هوا بیشترین تاثیر و تهدید جدی برسلامتی کودکان را دارد، اظهار کرد: آلودگی هوا ابتلا به آسم را در کودکان افزایش می دهد. به گفته وی، کودکان به دلیل تعداد تنفس بیشتری نسبت به بزرگسالان و همچنین قد کوتاه تر، بیشتر در معرض آلودگی سطحی هوای محیطی قرار می گیرند.

فوق تخصص بیماری های ریه و آسم کودکان اضافه کرد: کودکان همچنین به - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - دلیل فعالیت - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - جسمانی و سوخت و ساز بیشتر، مستعد ابتلا به بیماری های ریوی و عفونت های ریوی هستند.

وی - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - توصیه کرد: انجام فعالیت های بدنی و ورزش به علت افزایش تعداد تنفس، آلودگی بیشتری را وارد سیستم تنفسی و ریه می کند و در نتیجه، عوارض آلودگی هوا در کودکان شدیدتر خواهد بود. وی ادامه داد: خانواده ها سعی کنند در روزهایی که آلودگی هوا افزایش می یابد، با مراقبت جدی از کودکان سعی کنند از تردد در محیط های باز، محدوده های مرکزی و پر ترافیک شهر اجتناب کنند و از فعالیت یا بازی کودکان در محیط های باز و پارک ها ممانعت به عمل آورند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram