تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سفارش الو قلیون نیاوران


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18087.html

۱۳۹۴/۰۹/۲۸ - ۱۶:۴۹

تغذیه، راهکاری برای کاهش عوارض آلودگی هوا

متخصصان با توجه به عوارض آلودگی هوا بر اندام های مختلف بدن به ویژه دستگاه تنفسی و ریه، راهکار مقابله از طریق تغذیه هدفمند را به خانواده ها توصیه می کنند.

قُل قُل: متخصصان با توجه به عوارض آلودگی هوا بر اندام های مختلف بدن به ویژه دستگاه تنفسی و ریه، راهکار مقابله از طریق تغذیه هدفمند را - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - به - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - خانواده ها توصیه می کنند.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - نقل - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - از ایرنا، تحقیقات نشان می دهد آلودگی هوا ضمن تشدید عوارض تنفسی و قلبی در مبتلایان به این بیماری ها، یک عامل اصلی - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - در بروز بیماری های تنفسی و قلبی در افراد سالم نیز محسوب می شود.

هر فرد روزانه نزدیک به 22 هزار بار تنفس می کند و تقریباً به 15 کیلوگرم هوا در روز نیاز دارد. سیستم تنفسی - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - اولین بخش از بدن انسان است که در - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - تماس مستقیم با آلودگی هوا قرار می گیرد و ریه، مسئول جذب اکسیژن هوا و دفع دی اکسید - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - کربن خون است، از این رو در صورتی که غلظت آلاینده های هوا فراتر از ظرفیت تصفیه ریه انسان باشد، وارد جریان خون می شوند و عوارضی همچون اختلال در انتقال اکسیژن به بافت های بدن، افزایش ضربان قلب، سکته قلبی، کاهش ظرفیت شش ها، آسم، - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - برونشیت و سرطان ریه ایجاد می شود.

آلودگی هوا در قسمت های فوقانی دستگاه تنفسی بیشترین تأثیر را به جا می گذارد و آثار بیماری در بیماران ریوی به صورت حاد و مزمن در درازمدت باقی می ماند.


** توصیه های تغذیه در زمان آلودگی هوا

دکتر قمرتاج خان بابایی عضو هیات علمی دانشگاه - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - علوم پزشکی شهید بهشتی انتخاب و مصرف مواد غذایی مناسب را راهکاری برای کاهش عوارض آلودگی هوا بر سلامتی ذکر کرد و در گفت و گو با خبرنگار علمی ایرنا، از تاثیر مفید مصرف میوه، سبزی تازه و شیر سخن گفت و افزود: میوه ها و سبزی تازه، از مواد غذایی بسیار مهم هستند که هنگام تشدید آلودگی هوا باید به مقدار زیاد در برنامه غذایی روزانه گنجانده شود.

خان بابایی توضیح داد: آنتی اکسیدان های موجود در انواع میوه و سبزی نقش حیاتی در سلامت ریه دارند. وی ادامه داد: به طور خاص مصرف سیب، نارنگی، پرتقال، انار، انواع سبزی از قبیل - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - سیر، پیاز، انواع کلم ها، گوجه فرنگی - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - و کاهو توصیه می شود. به گفته دکتر خان بابایی، مصرف منظم ماهی های روغنی نظیر ماهی آزاد و سالمون هم می تواند در تقویت و - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - بهبود فعالیت دستگاه تنفسی موثر واقع شود. وی اظهار کرد: شیر و لبنیات در شرایط آلودگی هوا برای کاهش صدمات به دستگاه - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - تنفسی و التهاب دستگاه گوارش بسیار ضروری است و بهتر است روزانه 3 تا 4لیوان شیر و لبنیات در برنامه غذایی گنجانده شود.


**عوارض آلودگی هوا بر سلامتی

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - شهید بهشتی درباره عوارض سوء آلودگی هوا بر سلامت گفت: هر چه میزان ذرات آلاینده در هوا بیشتر باشد، کار و فعالیت ریه ها دشوارتر می شود، زیرا باید اکسیژن بیشتری - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - را جذب و دی اکسید کربن بیشتری را دفع کند. این فوق تخصص بیماری های ریوی با بیان اینکه آلودگی هوا می تواند تهدید جدی برای سلامتی انسان باشد، اظهار کرد: آلودگی هوا باعث تحریک مجاری هوائی و تشدید آسم در میان افراد به خصوص کودکان می شود .

به گفته وی، تماس درازمدت با هوای حاوی میزان بیش از حد مجاز آلاینده ها باعث بروز برونشیت مزمن، بیماری مزمن ریه، تنگی نفس، سرفه های مکرر و شدید، آب ریزش چشم و سوزش و التهاب می شود.

خان بابایی ادامه داد: افرادی که بیماری زمینه ای دارند مانند قلبی و عروقی، بیماری های ریه، آلرژی، - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - آسم، بیماری متابولیک و بیمارانی که تحت عمل پیوند قرار گرفته - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - اند، بیشتر و زودتر مستعد دریافت عوارض آلودگی هوا هستند.

خان بابایی توصیه کرد: این افراد از تردد و فعالیت در محیط های باز هنگام آلودگی هوا به خصوص در ساعات اوج ترافیک پرهیز کنند.عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - شهید بهشتی یادآور شد: تحقیقات نشان داده است که آلودگی هوا در بروز انواع بیماری های غیرواگیر و انواع سرطان ها به ویژه - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - سرطان ریه نقش موثری دارد.


**تأثیرات آلودگی هوا بر کودکان

خان بابایی با بیان این که آلودگی هوا بیشترین تاثیر و تهدید جدی برسلامتی کودکان را دارد، اظهار کرد: آلودگی هوا ابتلا به آسم را در کودکان افزایش می دهد. به گفته وی، کودکان به دلیل تعداد تنفس بیشتری نسبت به بزرگسالان و همچنین قد کوتاه تر، بیشتر در معرض آلودگی سطحی هوای محیطی قرار می گیرند.

فوق تخصص بیماری های ریه و آسم کودکان اضافه کرد: کودکان همچنین به - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - دلیل فعالیت - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - جسمانی و سوخت و ساز بیشتر، مستعد ابتلا به بیماری های ریوی و عفونت های ریوی هستند.

وی - تلفن سفارش الو قلیون نیاوران - توصیه کرد: انجام فعالیت های بدنی و ورزش به علت افزایش تعداد تنفس، آلودگی بیشتری را وارد سیستم تنفسی و ریه می کند و در نتیجه، عوارض آلودگی هوا در کودکان شدیدتر خواهد بود. وی ادامه داد: خانواده ها سعی کنند در روزهایی که آلودگی هوا افزایش می یابد، با مراقبت جدی از کودکان سعی کنند از تردد در محیط های باز، محدوده های مرکزی و پر ترافیک شهر اجتناب کنند و از فعالیت یا بازی کودکان در محیط های باز و پارک ها ممانعت به عمل آورند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram