تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سفارش قلیان روشن قیطریه


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18032.html

۱۳۹۴/۱۰/۰۹ - ۱۱:۴۲

حل مشکل سوء تغذیه کودکان سیستان وبلوچستان باید در اولویت قرار گیرد

معاون بهداشتی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با توجه به اینکه سیستان و بلوچستان بیشترین کودکان مبتلا به سوء تغذیه کشور را دارد باید برای حل این مشکلات برنامه ریزی های لازم صورت گیرد.

قُل قُل:معاون بهداشتی وزیر بهداشت، درمان و آموزش - تلفن سفارش قلیان روشن قیطریه - پزشکی گفت: با توجه به اینکه سیستان و بلوچستان بیشترین کودکان مبتلا به سوء تغذیه کشور را - تلفن سفارش قلیان روشن قیطریه - دارد باید برای حل این مشکلات برنامه ریزی های لازم صورت گیرد.


بهد گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایرنا،دکتر علی اکبر سیاری - تلفن سفارش قلیان روشن قیطریه - سه شنبه شب در حاشیه همایش ملی بیماری های شایع گوارش، کبد و تغذیه کودکان ایران در تالار وحدت دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار اظهار داشت: اطلاعاتی از کودکان سیستان و - تلفن سفارش قلیان روشن قیطریه - بلوچستان را در این همایش به پزشکان و متخصصان ارائه خواهیم داد تا بتوانند به اتخاذ تصمیمات خوب و اقدامات لازم برای بهبود وضعیت - تلفن سفارش قلیان روشن قیطریه - تغذیه کودکان منطقه کمک کنند.

وی گفت: همه باید برای رفع مشکل سوء تغذیه کودکان در سیستان و بلوچستان فعالیت ها و اقدامات لازم را انجام دهند تا بتوانیم در آینده افراد سالم و بدون هیچ گونه بیماری تحویل - تلفن سفارش قلیان روشن قیطریه - جامعه دهیم.

وی به بازدید خود از مناطق حاشیه شهر چابهار اشاره کرد و گفت: زندگی حاشیه نشینان از نظر دسترسی به امکانات رفاهی نظیر آب و برق در سطح خیلی پایینی قرار دارد اما از نظر بهداشتی با راه اندازی پایگاه سلامت به نسبت خوب است.معاون بهداشتی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تصریح کرد: برای هر دو تا سه - تلفن سفارش قلیان روشن قیطریه - هزار نفر در شهر چابهار یک کارشناس مراقب سلامت و برای 30 تا 50 هزار نفر یک مرکز - تلفن سفارش قلیان روشن قیطریه - سلامت با کادر متخصص انجام وظیفه می کنند.

سیاری بیان کرد: در مناطقی از سیستان و بلوچستان هر سال بیماری وبا و مالاریا داشته ایم که با مراقبت های لازم کمتر - تلفن سفارش قلیان روشن قیطریه - شده است و در سال های آینده روند کنترل بیماری ها بهتر خواهد شد.

وی گفت: بیماری هایی مانند دیابت، سرطان، فشار خون در سیستان و بلوچستان نسبت به سایر نقاط کشور کمتر است.

همایش ملی بیماری های شایع گوارش، - تلفن سفارش قلیان روشن قیطریه - کبد و تغذیه کودکان که عصر سه شنبه با حضور دکتر غلامرضا خاتمی بنیانگذار طب گوارش و کبد کودکان ایران، دکتر علی اکبر سیاری معاون بهداشتی وزیر بهداشت و اساتید برجسته رشته کودکان در تالار وحدت دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار آغاز بکار کرده است و تا 10 دی ماه ادامه دارد.

در این همایش ملی - تلفن سفارش قلیان روشن قیطریه - قرار - تلفن سفارش قلیان روشن قیطریه - است 65 مقاله در قالب سخنرانی در مدت سه روز توسط اساتید برجسته - تلفن سفارش قلیان روشن قیطریه - سراسر کشور با موضوع بیماری های گوارش، کبد و تغذیه کودکان ارائه شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram