تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سفارش قلیان روشن قیطریه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18032.html

۱۳۹۴/۱۰/۰۹ - ۱۱:۴۲

حل مشکل سوء تغذیه کودکان سیستان وبلوچستان باید در اولویت قرار گیرد

معاون بهداشتی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با توجه به اینکه سیستان و بلوچستان بیشترین کودکان مبتلا به سوء تغذیه کشور را دارد باید برای حل این مشکلات برنامه ریزی های لازم صورت گیرد.

قُل قُل:معاون بهداشتی وزیر بهداشت، درمان و آموزش - تلفن سفارش قلیان روشن قیطریه - پزشکی گفت: با توجه به اینکه سیستان و بلوچستان بیشترین کودکان مبتلا به سوء تغذیه کشور را - تلفن سفارش قلیان روشن قیطریه - دارد باید برای حل این مشکلات برنامه ریزی های لازم صورت گیرد.


بهد گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایرنا،دکتر علی اکبر سیاری - تلفن سفارش قلیان روشن قیطریه - سه شنبه شب در حاشیه همایش ملی بیماری های شایع گوارش، کبد و تغذیه کودکان ایران در تالار وحدت دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار اظهار داشت: اطلاعاتی از کودکان سیستان و - تلفن سفارش قلیان روشن قیطریه - بلوچستان را در این همایش به پزشکان و متخصصان ارائه خواهیم داد تا بتوانند به اتخاذ تصمیمات خوب و اقدامات لازم برای بهبود وضعیت - تلفن سفارش قلیان روشن قیطریه - تغذیه کودکان منطقه کمک کنند.

وی گفت: همه باید برای رفع مشکل سوء تغذیه کودکان در سیستان و بلوچستان فعالیت ها و اقدامات لازم را انجام دهند تا بتوانیم در آینده افراد سالم و بدون هیچ گونه بیماری تحویل - تلفن سفارش قلیان روشن قیطریه - جامعه دهیم.

وی به بازدید خود از مناطق حاشیه شهر چابهار اشاره کرد و گفت: زندگی حاشیه نشینان از نظر دسترسی به امکانات رفاهی نظیر آب و برق در سطح خیلی پایینی قرار دارد اما از نظر بهداشتی با راه اندازی پایگاه سلامت به نسبت خوب است.معاون بهداشتی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تصریح کرد: برای هر دو تا سه - تلفن سفارش قلیان روشن قیطریه - هزار نفر در شهر چابهار یک کارشناس مراقب سلامت و برای 30 تا 50 هزار نفر یک مرکز - تلفن سفارش قلیان روشن قیطریه - سلامت با کادر متخصص انجام وظیفه می کنند.

سیاری بیان کرد: در مناطقی از سیستان و بلوچستان هر سال بیماری وبا و مالاریا داشته ایم که با مراقبت های لازم کمتر - تلفن سفارش قلیان روشن قیطریه - شده است و در سال های آینده روند کنترل بیماری ها بهتر خواهد شد.

وی گفت: بیماری هایی مانند دیابت، سرطان، فشار خون در سیستان و بلوچستان نسبت به سایر نقاط کشور کمتر است.

همایش ملی بیماری های شایع گوارش، - تلفن سفارش قلیان روشن قیطریه - کبد و تغذیه کودکان که عصر سه شنبه با حضور دکتر غلامرضا خاتمی بنیانگذار طب گوارش و کبد کودکان ایران، دکتر علی اکبر سیاری معاون بهداشتی وزیر بهداشت و اساتید برجسته رشته کودکان در تالار وحدت دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار آغاز بکار کرده است و تا 10 دی ماه ادامه دارد.

در این همایش ملی - تلفن سفارش قلیان روشن قیطریه - قرار - تلفن سفارش قلیان روشن قیطریه - است 65 مقاله در قالب سخنرانی در مدت سه روز توسط اساتید برجسته - تلفن سفارش قلیان روشن قیطریه - سراسر کشور با موضوع بیماری های گوارش، کبد و تغذیه کودکان ارائه شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram