تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سفارش قلیان روشن ولیعصر


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18361.html

۱۳۹۴/۰۸/۰۶ - ۱۲:۴۸

خواص سرکه از مقابله با بی‌خوابی تا تسکین تبخال

از خستگی و بی‌خوابی گرفته تا گلودرد و تبخال و غیره را می‌توانید با سرکه برطرف کنید. فقط کافی است در منزل سرکه داشته باشید و در موقع لزوم از آن به ساده ترین شکل ممکن استفاده کنید.

قُل قُل: از خستگی و بی‌خوابی گرفته تا گلودرد و تبخال و غیره را می‌توانید با سرکه - تلفن سفارش قلیان روشن ولیعصر - برطرف کنید. فقط کافی است در منزل سرکه داشته باشید و در موقع - تلفن سفارش قلیان روشن ولیعصر - لزوم از آن به ساده ترین شکل ممکن استفاده کنید.

سرکه بسیار ارزشمند است و توصیه می‌شود که همیشه در سبد خریدتان جای ثابتی برایش داشته - تلفن سفارش قلیان روشن ولیعصر - باشید. چون شما را از - تلفن سفارش قلیان روشن ولیعصر - شر بسیاری از ناخوشی‌های روزمره خلاص می‌کند. از خستگی و بی‌خوابی گرفته تا گلودرد و تبخال و غیره را می‌توانید با سرکه برطرف کنید. فقط کافی است در منزل سرکه - تلفن سفارش قلیان روشن ولیعصر - داشته باشید و در موقع لزوم از آن به ساده‌ترین شکل ممکن استفاده کنید.

سرکه برای مقابله با سرماخوردگی و خستگی

این روزها که هوا کم کم سرد شده و پاییز فرا رسیده است سرماخوردگی و احساس خستگی نیز زیاد شده است. خستگی روزهای کوتاه رایج است. چون نور خورشید کم می‌شود و خیلی از افراد دچار افسردگی فصلی می‌شوند. کافی است زیر نور آفتاب قدم بزنید و در صورت لزوم ویتامین D مصرف کنید. اما در این بین می‌توانید به سرکه سیب نیز اعتماد کنید. چون باعث دفع توکسین‌ها شده، بدن را - تلفن سفارش قلیان روشن ولیعصر - ضدعفونی و باکتری‌ها را ناکار می‌کند و همچنین به تقویت سیستم ایمنی بدن و رفع خستگی عضلات کمک می‌کند.

روش مصرف

2 قاشق چای‌خوری سرکه سیب را در یک لیوان آب و 2 قاشق چای‌خوری عسل مخلوط کنید. به مدت 4 تا 6 هفته - تلفن سفارش قلیان روشن ولیعصر - صبح‌ها به صورت ناشتا این مخلوط - تلفن سفارش قلیان روشن ولیعصر - را میل کنید. حواستان باشد که سرکه اسیدی است و برای افرادی که دچار مشکلات گوارشی مانند زخم معده و ریفلاکس اسید معده - تلفن سفارش قلیان روشن ولیعصر - هستند توصیه - تلفن سفارش قلیان روشن ولیعصر - نمی‌شود. اگر بعد از مصرف سرکه در معده‌تان احساس سوزش می کنید برای مصرف آن مصر نباشید. در هر حال نباید در مصرف سرکه زیاده روی کنید - تلفن سفارش قلیان روشن ولیعصر - چون امکان آسیب به مینای دندان وجود دارد.


سرکه برای مقابله با بی‌خوابی

شب به نیمه می‌رسد و خواب به چشم‌های شما نمی‌آید؟ اگر جزو افرادی هستید که طرفدار درمان‌های طبیعی هستید و به سراغ قرص خواب نمی‌روید می‌توانید سرکه را نیز امتحان کنید. کافی است به آشپزخانه بروید و یک نوشیدنی - تلفن سفارش قلیان روشن ولیعصر - با سرکه برای خود تهیه کنید.

روش استفاده

2 قاشق چای‌خوری سرکه - تلفن سفارش قلیان روشن ولیعصر - سیب و 2 قاشق چای‌خوری عسل را در یک لیوان - تلفن سفارش قلیان روشن ولیعصر - آب ولرم حل کنید. زمانی که بی‌خوابی به سرتان می‌زند و یا قبل از خواب از این نوشیدنی میل کنید. با این حال - تلفن سفارش قلیان روشن ولیعصر - اگر دچار مشکلات گوارشی هستید نباید سرکه مصرف کنید.

سرکه برای متوقف کردن سکسکه

سکسکه جزو آن دسته اتفاقاتی است که وقت و بی‌وقت سراغ هر کسی می‌آید و برای - تلفن سفارش قلیان روشن ولیعصر - دقایقی کلافه می‌کند. در این صورت نیز می‌توانید به سرکه اعتماد کنید.

روش استفاده

کافی - تلفن سفارش قلیان روشن ولیعصر - است - تلفن سفارش قلیان روشن ولیعصر - يك قاشق چایخوری سرکه سیب را روی - تلفن سفارش قلیان روشن ولیعصر - یک حبه قند بچکانید و آن را در دهان بگذارید تا به تدریج آب شود. این کار برای رفع سکسکه مؤثر است.

سرکه برای مقابله با گلودرد

با شروع فصل سرما یکی از مشکلات رایجی که برای همه پیش می‌آید گلودرد است. سرکه سیب به راحتی علائم این مشکل را برطرف می‌کند. چون یک ماده‌ی ضدباکتری است و به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک زیادی می‌کند.

روش استفاده

يك قاشق چای‌خوری سرکه سیب را در یک لیوان آب ولرم مخلوط کرده و 2 تا 3 مرتبه در روز قرقره کنید. در صورت گلودرد شدید می‌توانید هر ساعت یک بار این کار را انجام - تلفن سفارش قلیان روشن ولیعصر - دهید. نوشیدن ترکیب سرکه سیب، آب و عسل نیز باعث تقویت سیستم ایمنی بدن شده و به برطرف شدن گلودرد کمک زیادی می‌کند. اگر دچار مشکلات گوارشی مانند زخم معده هستید از نوشیدن سرکه اجتناب کنید و بدانید که زیاده‌روی در مصرف آن می‌تواند به مینای - تلفن سفارش قلیان روشن ولیعصر - دندان آسیب بزند.

سرکه

سرکه برای مقابله با آکنه

سرکه یک ماده‌ی ضدعفونی کننده است و به از بین رفتن آکنه و جوش‌ها کمک زیادی می‌کند.

روش استفاده

کافی است دست به کار شوید و یک لوسیون سرکه‌ای خانگی تهیه کنید. برای این کار به میزان یکسانی آب و سرکه سیب نیاز دارید. ترکیب را با یک گلوله پنبه روی جوش‌ها بزنید. می‌توانید در طول روز - تلفن سفارش قلیان روشن ولیعصر - این کار - تلفن سفارش قلیان روشن ولیعصر - را چند بار انجام دهید.

سرکه برای مقابله با تبخال

تبخال دردناک بوده و برای مدتی زیبایی صورت را خدشه‌دار می کند. یکی از درمان‌های قدیمی و خانگی این مشکل استفاده از سرکه سیب است.

روش استفاده

یک گلوله پنبه را به سرکه سیب خالص آغشته کرده و روی تبخال قرار دهید. می‌توانید به محض - تلفن سفارش قلیان روشن ولیعصر - احساس اولین علائم تبخال از سرکه استفاده کنید. اجازه دهید پنبه به مدت چند ثانیه روی تبخال بماند. این کار را چند مرتبه در روز انجام دهید. حواستان باشد که در ابتدا کمی سوزش ایجاد می‌کند.

سرکه برای تسکین جای نیش پشه

خوشبختانه در هوای خنک این روزها پشه‌ها کمتر می‌شوند. اما به هر حال خیلی‌ها قربانی این خون - تلفن سفارش قلیان روشن ولیعصر - آشام‌های کوچک هستند. سرکه به سرعت خارش ایجاد شده از نیش پشه‌ها را تسکین می‌دهد. چون - تلفن سفارش قلیان روشن ولیعصر - خواص ضدعفونی‌کنندگی و ضدباکتریایی دارد. سرکه همچنین به التیام جای زخم و جراحات نیز کمک می‌کند.

روش استفاده

یک گلوله پنبه را به سرکه سیب آغشته کنید و روی جای نیش پشه بگذارید. همین کار ساده شما را از خارش و سوزش - تلفن سفارش قلیان روشن ولیعصر - نجات می‌دهد.

منبع: تبيان

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram