تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سفارش قلیون بلوار فردوس


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18363.html

۱۳۹۴/۰۸/۰۵ - ۱۲:۵۱

مصرف گوشت‌های فرآوری‌شده سرطان‌زا است

سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام کرد که مصرف گوشت‌های فرآوری‌شده مانند سوسیس و کالباس باعث بروز سرطان می‌شود.

قُل قُل:سازمان - تلفن سفارش قلیون بلوار فردوس - جهانی بهداشت (WHO) اعلام کرد که مصرف گوشت‌های فرآوری‌شده مانند سوسیس و کالباس باعث بروز سرطان می‌شود.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا، در گزارشی که این سازمان منتشر کرده، آمده است که - تلفن سفارش قلیون بلوار فردوس - مصرف 50 گرم گوشت فرآوری‌شده در روز می‌تواند - تلفن سفارش قلیون بلوار فردوس - خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ را تا 18 درصد افزایش دهد.


این گزارش در عین حال می‌افزاید که گوشت قرمز نیز ممکن است سرطان‌زا باشد اگرچه بر اساس گزارش این نهاد بین‌المللی، شواهد - تلفن سفارش قلیون بلوار فردوس - کمی در این مورد در دسترس است.


به گزارش بی‌بی‌سی،‌ سازمان جهانی بهداشت در عین حال اعلام کرده که گوشت دارای فوایدی است. گوشت قرمز ارزش غذایی دارد و از جمله منبع آهن، روی و ویتامین ب 12 است.


گوشت‌های موسوم به فرآوری‌شده به آن دسته از فرآورده‌های گوشتی اطلاق می‌شود که - تلفن سفارش قلیون بلوار فردوس - از طرق مختلف مانند دودی، نمک سود کردن یا افزودن مواد نگهدارنده مدت مصرف آنها افزایش می‌یابد یا مزه آنها تغییر می‌کند. این تغییرات و افزودنی‌ها است که خطر ابتلا به سرطان را افزایش می‌دهد.


گزارش مقامات سازمان جهانی بهداشت پس از تحقیقات انجام شده از سوی آژانس بین‌المللی تحقیق در مورد سرطان که وابسته به این نهاد - تلفن سفارش قلیون بلوار فردوس - است و بر اساس شواهد علمی در دسترس آنها، تهیه شده است. در عین حال این گزارش به این مفهوم نیست که مثلا خوردن یک ساندویچ - تلفن سفارش قلیون بلوار فردوس - بیکن به اندازه استعمال دخانیات مضر است.


سازمان جهانی بهداشت می‌گوید که نتایج این تحقیق برای کمک به کشورها با هدف ارایه توصیه‌های صحیح غذایی، صورت گرفته است.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram