تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن قلیان یک بار مصرف ولنجک


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18102.html

۱۳۹۴/۰۹/۲۵ - ۱۵:۴۱

طبق طبع و مزاج‌تان غذا بخورید

یک متخصص طب سنتی گفت: همه انسان‌ها صرف نظر از میزان سواد و رشته تحصیلی و گرایش اجتماعی، نسبت به مفاهیم مزاج شناسی واقف بوده و هر کدام به تناسب میزان فهمی که از آن داشتند، در تمامی شئون زندگی از این علم بهره می‌بردند.

سلامت - تلفن قلیان یک بار مصرف ولنجک - نیوز:یک متخصص طب - تلفن قلیان یک بار مصرف ولنجک - سنتی گفت: همه انسان‌ها صرف نظر از میزان سواد و رشته تحصیلی و گرایش اجتماعی، نسبت به مفاهیم مزاج شناسی واقف بوده و هر کدام به تناسب میزان فهمی که از آن داشتند، در تمامی شئون زندگی از این علم بهره می‌بردند.


به گزارش قُل قُل به نقل از ایسنا،علیرضا خواجه‌گیر در سمینار تکنیک‌های سلامتی و تندرستی در - تلفن قلیان یک بار مصرف ولنجک - طب سنتی، با بیان اینکه مزاج شناسی یکی از علومی است که از دیر زمان مورد توجه عام و خاص بوده است، اظهار کرد: تمام کارشناسان رشته‌های مختلف علوم اجتماعی، صنعتی، معماری و کشاورزی، طب و نجوم و تعلیم و تربیت و علوم سیاسی نیز به طور کامل از این علم در موضوعات مورد بحث خود استفاده می‌کردند و ساختار نظام علمی خود را بر مبنای مزاج شناسی استوار می‌ساختند.

وی افزود: اگر هر انسانی طبق طبع و مزاج خویش غذا - تلفن قلیان یک بار مصرف ولنجک - میل کند، کمتر - تلفن قلیان یک بار مصرف ولنجک - بیماری به سراغ او خواهد آمد. شناخت طبع بر هر فردی لازم و ضروری است و از طریق آن، می‌توان از بسیاری از مشکلات که معمولا برای انسان پیش می‌آید، پیشگیری کرد.


این متخصص طب سنتی با بیان اینکه جهان نظام طبیعت بر پایه چهار عنصر اصلی آفریده شده است، - تلفن قلیان یک بار مصرف ولنجک - اضافه کرد: این عناصر شامل آتش، هوا، آب و خاک است. این چهار عنصر در بدن انسان به چهار خلط - تلفن قلیان یک بار مصرف ولنجک - (اخلاط اربعه شامل صفرا، دم، بلغم و سودا) تبدیل می‌شوند و هر یک تاثیرات خاصی در بدن انسان ایجاد می‌کنند. بر اساس طب سنتی 9 نوع مزاج کلی شامل مزاج معتدل، مزاج سرد، مزاج گرم، مزاج تر، مزاج خشک، مزاج گرم وتر، مزاج گرم وخشک، مزاج سرد وتر و مزاج سرد وخشک وجود دارد.


لازم به ذکر است در طول برگزاری سمینار تکنیک‌های سلامتی و تندرستی در طب سنتی، شرکت‌کنندگان با مفهوم مزاج در طب - تلفن قلیان یک بار مصرف ولنجک - سنتی ایران، با بیماری‏‌های ناشی از تغییرات مزاجی و با اشتباهات رایج در زمینه مزاج‌شناسی آشنا شدند - تلفن قلیان یک بار مصرف ولنجک - و می‌توانند مزاج خود - تلفن قلیان یک بار مصرف ولنجک - و خانواده‌‏شان و نقش تغییرات فصلی را در ایجاد بیماری‏‌ها بشناسند.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram