تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن قلیون ذغال روشن آپادانا


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18275.html

۱۳۹۴/۰۸/۱۸ - ۱۴:۳۱

مزایای برنج قهوه‌ای نسبت به برنج سفید

یک کارشناس طب سنتی گفت: برخلاف برنج سفید که مصرف مکرر آن باعث چاقی، یبوست و دیابت می‌شود, برنج قهوه‌ای، برنج سبوس داری است که چاق کننده نیست و برای رفع یبوست، چربی خون و دیابت مفید است.

قُل قُل:یک کارشناس طب سنتی گفت: برخلاف برنج سفید که مصرف مکرر آن باعث چاقی، یبوست و دیابت می‌شود, برنج قهوه‌ای، برنج سبوس داری است که چاق کننده نیست و برای رفع یبوست، چربی خون و دیابت مفید است.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از تسنیم, سید جواد علوی درباره خواص برخی از غلات اظهار داشت: برنج قهوه‌ای مزایای بیشتری نسبت به برنج سفید دارد.
به گفته وی برخلاف برنج سفید که مصرف مکرر آن باعث - تلفن قلیون ذغال روشن آپادانا - چاقی، یبوست و دیابت می‌شود, برنج - تلفن قلیون ذغال روشن آپادانا - قهوه‌ای، برنج سبوس داری است که سرشار از ویتامین‌های گروه B,E است و برای پوست و مو مفید است.


برنج قهوه‌ای چاق کننده نیست
این کارشناس طب سنتی ادامه داد: برنج قهوه‌ای چاق کننده نیست و برای رفع یبوست، چربی خون و دیابت - تلفن قلیون ذغال روشن آپادانا - مفید است.
علوی افزود: از آرد برنج قهوه‌ای برای تهیه انواع حلوا، فرنی و ... می‌توان استفاده کرد که به خصوص برای رشد کودکان و کم خونی مناسب است. توصیه می‌شود به جای قند و شکر از نبات یا پودر نبات در شیرینی پزی استفاده شود.


سبوس دوم سرشار از ویتامین B بوده و - تلفن قلیون ذغال روشن آپادانا - برای پوست و مو مناسب است
وی بیان کرد: سبوس دوم برنج یا گندم را می‌توان در انواع سوپ، - تلفن قلیون ذغال روشن آپادانا - آش، خورش، برنج و نیز سالاد و آب میوه طبیعی - تلفن قلیون ذغال روشن آپادانا - اضافه کرد. سبوس دوم سرشار از ویتامین B بوده و برای پوست و مو - تلفن قلیون ذغال روشن آپادانا - مناسب است. این سبوس، غذا را لعاب دار کرده و طعم مناسبی دارد.


جوانه گندم آرام بخش و تقویت کنندۀ دستگاه گوارش است
وی اضافه کرد: جوانه گندم باعث شفافیت - تلفن قلیون ذغال روشن آپادانا - و طراوت پوست و مو می‌شود. آرامش بخش و تقویت کنندۀ دستگاه گوارش بوده و برای کم خونی و - تلفن قلیون ذغال روشن آپادانا - ضعف عمومی بسیار - تلفن قلیون ذغال روشن آپادانا - مفید است.


این کارشناس طب سنتی بیان داشت: جوانه گندم منبع غنی از ویتامین‌های گروه B,E است. آرد جوانه گندم نیز همین - تلفن قلیون ذغال روشن آپادانا - خواص را دارد که می‌توان با آن سوپ، فرنی، حلوا، شیرینی و ماسک صورت برای تقویت پوست - تلفن قلیون ذغال روشن آپادانا - تهیه - تلفن قلیون ذغال روشن آپادانا - کرد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram