تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن قلیون ذغال روشن اکباتان


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18239.html

۱۳۹۴/۰۸/۲۴ - ۱۱:۲۵

مهار سرطان با موسير

مصرف موسیر در فرانسه بسیار رایج است، موسیر نسبت به پیاز برای پخت مناسب‌تر می‌باشد (به ویژه برای افرادی كه به طعم و بوی پیاز حساس هستند).

قُل قُل: مصرف موسیر در فرانسه بسیار رایج است، موسیر نسبت به پیاز برای پخت مناسب‌تر می‌باشد (به ویژه برای افرادی كه به طعم و بوی پیاز حساس هستند).

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز، سيده سارا حكيم؛ كارشناس ارشد علوم تغذيه دانشگاه تهران در زندگی آنلاین نوشت: این سبزی بومی مدیترانه می‌باشد و از نظر گیاه‌شناسی، آلیوم آسكالونیكوم نامیده می‌شود. نام گیاه‌شناسی آن از آسكالون - تلفن قلیون ذغال روشن اکباتان - كه شهری در جنوب فلسطین می‌باشد، مشتق شده است و احتمالا - تلفن قلیون ذغال روشن اکباتان - منشاء این سبزی از این منطقه می‌باشد. این گیاه جزء خانواده سیر - تلفن قلیون ذغال روشن اکباتان - و پیاز است، اما فاقد بوی سولفوریك قوی و بخارات آزاردهنده می‌باشد. مصرف موسیر در فرانسه بسیار رایج است، موسیر نسبت به پیاز برای پخت مناسب‌تر می‌باشد (به - تلفن قلیون ذغال روشن اکباتان - ویژه برای افرادی كه به طعم و بوی پیاز حساس هستند). موسیر نسبت به پیاز شیرین‌تر و هضم آن نیز آسانتر است.

اغلب قسمت‌های بالایی برگ دور ریخته می‌شوند، اما این قسمت‌ها سرشار از ویتامین و قابل استفاده در سالاد هستند. همچنین می‌توان آنها - تلفن قلیون ذغال روشن اکباتان - را به صورت پخته مصرف نمود. موسیر سرشار از ویتامین C، پتاسیم، فیبر، اسید فولیك، كلسیم و آهن است و منبع خوبی از پروتئین محسوب می‌شود، بنابراین یك سبزی مفید برای سبزی‌‌خواران می‌باشد.موسیر دارای تركیبات سولفوری مانند آلی پروپیل دی سولفین و فلاوونوئیدهایی از قبیل كوئرستین است.

بررسی‌ها نشان داده‌‌اند افرادی كه به میزان زیادی از فلاوونوئیدها مصرف می‌كنند، شانس پیشرفت سرطان، بیماری‌های قلبی و دیابت در آنها كاهش می‌یابد. از دیگر خواص فلاوونوئیدها، اثرات آنتی باكتریال آنها می‌باشد. همچنین این مواد، دارای خواص ضد التهابی، ضد ویروسی و ضد آلرژیك هستند. موسیر در حذف سموم از - تلفن قلیون ذغال روشن اکباتان - بدن، به كبد كمك می‌كند.

همچنین موسیر - تلفن قلیون ذغال روشن اکباتان - حاوی ساپونین‌ها می‌باشد كه این ماده در مهار و - تلفن قلیون ذغال روشن اکباتان - كشتن سلول‌های سرطانی نقش دارد. علاوه بر آن موسیر دارای خواص شفابخش زیادی است كه از آن جمله می‌توان به تولید - تلفن قلیون ذغال روشن اکباتان - پروستاگلاندین‌ها و رقیق نمودن خون اشاره نمود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram