تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن قلیون یک بار مصرف فرشته


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18058.html

۱۳۹۴/۱۰/۰۳ - ۰۸:۳۶

غذا خوردن در نیمه شب به مغز آسیب می زند

ناخنک زدن های گاه و بیگاه به غذای باقی مانده در یخچال در نیمه های شب احتمالا ضرر چندانی ندارد، اما اگر به یک عادت بدل شود، می تواند فیزیولوژی مغز را تغییر دهد.

قُل قُل: ناخنک زدن های گاه و بیگاه به غذای باقی مانده در یخچال در نیمه های شب احتمالا - تلفن قلیون یک بار مصرف فرشته - ضرر چندانی ندارد، اما اگر به یک عادت بدل شود، می تواند فیزیولوژی مغز را تغییر دهد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایرنا، تازه ترین تحقیق نشان می دهد که مصرف شبانگاهی مواد غذایی و فعال شدن سیستم هضم غذا در زمانی که انسان باید در خواب باشد، به منطقه هیپوتالاموس مغز آسیب می زند - تلفن قلیون یک بار مصرف فرشته - و موجب اختلال - تلفن قلیون یک بار مصرف فرشته - در یادگیری و یادآوری می شود.
دانشمندان با آزمایش - تلفن قلیون یک بار مصرف فرشته - روی موش ها متوجه شدند، موش هایی که در زمان عادی خواب خود - تلفن قلیون یک بار مصرف فرشته - تغذیه شده بودند، نمی توانستند شوک ضعیفی را که دریافت کرده بودند، به یاد آورند و حافظه - تلفن قلیون یک بار مصرف فرشته - بلندمدت آنها نیز تحت تاثیر قرار گرفته بود.
به گزارش دیلی میل، پیش از این مشخص شده بود که غذا خوردن در اوقاتی که معمولا زمان خواب محسوب می شود، به واسطه افزایش قند خون که می تواند به دیابت - تلفن قلیون یک بار مصرف فرشته - و مشکلات قلبی منجر شود، بر سلامتی تاثیر سوء می گذارد.
بر این اساس، - تلفن قلیون یک بار مصرف فرشته - محققان دانشگاه کالیفرنیا درصدد برآمدند اثرات غذا خوردن در اوقات معمول - تلفن قلیون یک بار مصرف فرشته - خواب را - تلفن قلیون یک بار مصرف فرشته - بر عملکرد ذهن نیز بررسی کنند.
موش ها جانورانی شبگرد هستند بنابراین غذا خوردن آنها در شب عادی و معمول است؛ محققان در این مطالعه موش ها را به دو گروه تقسیم کردند و به یک گروه اجازه دادند که در شب غذا بخورند اما به - تلفن قلیون یک بار مصرف فرشته - گروه - تلفن قلیون یک بار مصرف فرشته - دوم در طول روز غذا دادند.
سپس همه موش ها در یک محیط جدید قرار گرفتند و شوک ضعیفی به آنها داده شد.
محققان - تلفن قلیون یک بار مصرف فرشته - روز بعد موش ها را در محلی که به آنها شوک وارد شده بود، قرار دادند و متوجه شدند گروهی که طبق معمول هنگام شب - تلفن قلیون یک بار مصرف فرشته - غذا خورده بودند، - تلفن قلیون یک بار مصرف فرشته - واکنش - تلفن قلیون یک بار مصرف فرشته - ترس را از خود نشان دادند که نشانگر - تلفن قلیون یک بار مصرف فرشته - به یاد - تلفن قلیون یک بار مصرف فرشته - آوردن شوک بود، اما این واکنش در موش هایی که در طول روز تغذیه شده بودند، کمتر بود.
محققان با انتشار نتیجه مطالعه خود در مجله - تلفن قلیون یک بار مصرف فرشته - e-Life ، درباره دلیل احتمالی یافته خود نوشتند که CREB پروتیینی است که عامل مهمی برای ساعت داخلی بدن و توانایی مغز برای شکل - تلفن قلیون یک بار مصرف فرشته - دهی به خاطرات به شمار می آید و به واقع سطح این پروتیین در - تلفن قلیون یک بار مصرف فرشته - موش هایی که در زمان خواب خود تغذیه شده بودند، کاهش - تلفن قلیون یک بار مصرف فرشته - یافته بود.
دان لاه نویسنده گزارش این مطالعه گفت: ما برای اولین بار مدرکی ارائه داده ایم که نشان می دهد مصرف منظم مواد غذایی در زمان نادرستی از روز، اثرات گسترده ای بر یادگیری و حافظه دارد.
براساس این مطالعه، غذا خوردن در اوقات نامعمول الگوهای خواب را نیز تحت تاثیر قرار داد و تفاوت شب و روز را در مدت زمان خواب های نیمروزی و شبانه - تلفن قلیون یک بار مصرف فرشته - از بین برد، هر چند تغییری در کل مدت خواب در 24 ساعت حاصل نشد. در آزمایش روی موش ها، مدت زمان خواب آنها چند پاره شد، به طوری که الگوی خواب انها در طول شبانه روز به چرت - تلفن قلیون یک بار مصرف فرشته - های کوتاه متعدد تغییر کرد..
بسیاری از افراد در اوقاتی که معمولا باید خواب باشند، به کار و یا بازی می - تلفن قلیون یک بار مصرف فرشته - پردازند و از این رو، اطلاع از این موضوع - تلفن قلیون یک بار مصرف فرشته - حائز اهمیت است که غذا خوردن در این زمان می تواند موجب تضعیف برخی از عملکردهای مغز شود.
دانشمندان تاکید دارند که یافته های آنها در رابطه با - تلفن قلیون یک بار مصرف فرشته - انسان ها تایید نشده است، اما می تواند برای افرادی که تا دیر وقت بیدار می مانند از جمله افرادی که در شیفت شب کار می کنند، مهم باشد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram