تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن قلیون یک بار مصرف ولنجک


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18100.html

۱۳۹۴/۰۹/۲۵ - ۱۷:۱۵

همه چیز درباره نوشیدنی کفیر

خوردن یک لیوان کفیر در هر 24 ساعت پس از یک ماه تاثیر بسیار زیادی در کاهش فشار خون دارد.

قُل قُل: خوردن یک لیوان کفیر در هر 24 ساعت پس از یک ماه تاثیر بسیار زیادی در کاهش فشار خون دارد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز، دكتر حسین ایمانی؛ دكترای تخصصی تغذیه در زندگی آنلاین نوشت: براساس پاره‌ای از فرضیات، کفیر اولین بار توسط چوپانان عشایر - تلفن قلیون یک بار مصرف ولنجک - قفقازی - تلفن قلیون یک بار مصرف ولنجک - و - تلفن قلیون یک بار مصرف ولنجک - در اثر تخمیر شدن شیر تازه‌ای که در ظرف چرمی خود حمل می‌کردند کشف شد. احتمالاً واژه کفیر ترکیبی است از واژگان کف - تلفن قلیون یک بار مصرف ولنجک - و شیر بوده - تلفن قلیون یک بار مصرف ولنجک - و یا همچنین به احتمال زیاد واژه کفیر از واژه ترکی کیف به معنی احساس لذت گرفته شده باشد. همانطور که می‌دانید کفیر از شیر تولید می‌‌شود، - تلفن قلیون یک بار مصرف ولنجک - بنابراین تمام مواد مغذی موجود در شیر نظیر - تلفن قلیون یک بار مصرف ولنجک - کلسیم و انواع ویتامین‌‌های آن در کفیر نیز موجود است که خود نشان دهنده ارزش غذایی بالای آن است.

175 میلی‌لیترکفیر بخشی از مقدار دریافتی توصیه شده روزانه را تأمین می‌‌نماید

کلسیـم: 20 درصد از نیاز روزانه

فسفر: 20 درصد - تلفن قلیون یک بار مصرف ولنجک - از نیاز روزانه

منیزیم: 5 درصد از نیاز روزانه

ویتامینب2: 19 درصد از نیاز - تلفن قلیون یک بار مصرف ولنجک - روزانه

ویتامین ب12: 14 درصد از نیاز روزانه
ارزش غذایی كفیر

كفیر حاوی 100 کیلوکالری انرژی، 6 گرم پروتئین، 8-7 گرم کربوهیدرات و 6-3 گرم چربی بر اساس شیر مورد استفاده می‌‌باشد. این نوشیدنی - تلفن قلیون یک بار مصرف ولنجک - تخمیری از مجموعه‌ای از باكتری‌‌های زنده و مفید برای بدن تشكیل شده است بطوریكه دانشمندان راز سودمندی كفیر را برای سیستم ایمنی و گوارش وجود این باكتری‌‌ها می دانند. به این باكتری‌‌ها «پروبیوتیك» اطلاق می‌شود.


خواص کفیر

افزایش مقاومت بدن در مقابل بیماری‌‌ها

تحقیقات بسیاری نشان داده است که کفیر با داشتن انواع مواد مفید و - تلفن قلیون یک بار مصرف ولنجک - تولید آنتی باکتریال‌‌های طبیعی، باعث بالا رفتن سیستم مقاومت بدن شما در مقابل انواع بیماری‌‌ها بخصوص - تلفن قلیون یک بار مصرف ولنجک - سرما خوردگی‌‌ها شده و بدنی سالم را به شما - تلفن قلیون یک بار مصرف ولنجک - هدیه می‌‌دهد. برخی از پروبیوتیک‌‌های - تلفن قلیون یک بار مصرف ولنجک - موجود در کفیر در برابر عفونت از بدن محافظت می‌‌کنند.

بخصوص - تلفن قلیون یک بار مصرف ولنجک - "لاکتوباسیلوس کفیری" که مختص کفیر است. مطالعات نشان داده اند که این پروبیوتیک از رشد باکتری‌‌های مضر نظیر سالمونلا، هلیکوباکترپیلوری و اشرشیاکولی ممانعت می‌‌کند. همچنین نوعی کربوهیدرات موجود در کفیر خاصیت آنتی باکتریال دارد. اسید - تلفن قلیون یک بار مصرف ولنجک - لاکتیک خاص (dextrorotatory) تولید شده در فرآیند تخمیر شیر یکی از مواد فوق العاده مفید و بسیار کمیاب برای - تلفن قلیون یک بار مصرف ولنجک - سلول‌‌های بدن ما می‌‌باشد. این ماده - تلفن قلیون یک بار مصرف ولنجک - باعث از - تلفن قلیون یک بار مصرف ولنجک - بین رفتن انواع قارچ‌‌ها و سم‌‌های تولید - تلفن قلیون یک بار مصرف ولنجک - شده آنها در بدن ما می‌‌گردند.


کفیر سلامت استخوان را بهبود بخشیده و خطر استئوپروز را کاهش می‌‌دهد

استئوپروز بیماری معمول بخصوص در زنان مسن می‌‌باشد و - تلفن قلیون یک بار مصرف ولنجک - باعث افزایش خطر شکستگی می‌‌شود. تضمین دریافت - تلفن قلیون یک بار مصرف ولنجک - کلسیم کافی یکی از مهم ترین راه‌‌های ارتقا سلامت استخوان و کاهش پیشرفت استئوپروزیس می‌‌شود. کفیری که از شیر کامل تهیه شود نه تنها سرشار از کلسیم است، بلکه حاوی ویتامین K نیز می‌‌باشد که نقش مهمی در متابولیسم کلسیم ایفا می‌‌کند و مکمل یاری با آن نشان داده است که 81درصد بروز شکستگی را کاهش می‌‌دهد. مطالعات - تلفن قلیون یک بار مصرف ولنجک - علمی نشان داده‌اند که کفیر جذب کلسیم توسط سلول‌‌های استخوان را افزایش می‌‌دهد.


کفیر ماده ضد سرطان

سرطان یکی از مهمترین علل مرگ و - تلفن قلیون یک بار مصرف ولنجک - میر در جهان است. تحقیقات پزشکی نشان داده که مصرف مواد غذائی تخمیری باعث - تلفن قلیون یک بار مصرف ولنجک - از بین رفتن انواع مختلفی از تومورهای سرطانی در حیوانات آزمایشگاهی می‌‌شود. به عنوان مثال در تحقیقی نشان داده شده است که مصرف روزانه کفیر باعث جلوگیری از رشد سلولهای سرطانی سینه می‌‌شود. همچنین مقاومت سلولی بدن(immune cells) در مقابل دچار شدن به انواع بیماری‌‌ها - تلفن قلیون یک بار مصرف ولنجک - را افزایش داده و مانع - تلفن قلیون یک بار مصرف ولنجک - تشکیل اجزای کارسینوژن(سرطان‌زا) می‌‌شود.


کفیر و متعادل کردن فشار خون

تحقیقات نشان داده است که خوردن یک لیوان کفیر در هر 24 ساعت پس از یک ماه تاثیر بسیار زیادی در کاهش فشار خون و ماندن در محدوده نرمال فشار دارد. - تلفن قلیون یک بار مصرف ولنجک - همچنین مصرف کفیر با کاهش کلسترول بد خون نقش مهمی در جلوگیری از بیماری‌‌های - تلفن قلیون یک بار مصرف ولنجک - قلبی و عروقی دارد.


کفیر داروی ضد آلرژی و آسم

واکنش‌‌های آلرژی - تلفن قلیون یک بار مصرف ولنجک - توسط پاسخ‌‌های التهابی بدن به مواد غیر مضر خارجی ایجاد می‌‌شود. در مطالعات آزمایشگاهی بر روی حیوانات نشان - تلفن قلیون یک بار مصرف ولنجک - داده شده - تلفن قلیون یک بار مصرف ولنجک - است که کفیر باعث سرکوب پاسخ‌‌های التهابی مربوط به آلرژی و آسم می‌‌شود.


کفیر و بهبود افسردگی‌‌های خفیف

کفیر با داشتن اسید آمینه تریپتوفان و سایر انواع اسید آمینه‌‌های ضروری اثر قرص‌‌های آرام بخش را به صورت - تلفن قلیون یک بار مصرف ولنجک - طبیعی - تلفن قلیون یک بار مصرف ولنجک - و بدون هیچگونه ضرر جانبی دارد. تحقیقات نشان داده، مصرف مداوم کفیر باعث آرامش بیشتر و داشتن روحیه شادتر خواهد شد. مصرف روزانه یک لیوان کفیر مخلوط با یک قاشق عسل از افسردگی‌‌های فصلی جلوگیری می‌‌نماید.


کفیر و مشکلات گوارشی

با توجه به باکتری‌‌های زنده و مفید، کفیر در مداوای انواع اسهال و بیماری‌‌های دستگاه گوارش بخصوص روده کوچک و روده بزرگ شهره می‌‌باشد. تحقیقات نشان داده، کودکانی که معده‏ای ضعیف دارند و با خوردن - تلفن قلیون یک بار مصرف ولنجک - بعضی از مواد غذائی مانند میوه‏های بهاری گرفتار مشکل اسهال می‌‌گردند با خوردن مداوم کفیر مداوا می‏شوند. همچنین همانطور که اشاره شد، در افرادی که تحمل کمی به لاکتوز شیر دارند، با توجه به تخمیر صورت گرفته در کفیر که بیشتر از تخمیر ماست و دوغ معمولی است، قابل تحملتر بوده و آسان هضم می‌‌باشد.


کفیر و بهبود و شادابی چشمگیر پوست و مو

کفیر با تنظیم کردن باکتری‌‌های داخل دستگاه گوارش و کبد و ایجاد سلامتی بیشتر در - تلفن قلیون یک بار مصرف ولنجک - آنها و با داشتن مواد معدنی کمیابی چون بیوتین باعث بهبود بسیار زیاد در پوست و موی شما خواهد شد. برای دیدن این تغییر هر شب یک لیوان کفیر را قبل از خواب تناول نمائید، و پس از - تلفن قلیون یک بار مصرف ولنجک - یکماه پوست و موی خود را مقایسه نمائید و تاثیر - تلفن قلیون یک بار مصرف ولنجک - معجزه آسای این ابر خوردنی را مشاهده نمائید.

همچنین با استفاده از کفیر به عنوان ماسک پوست می‌‌توانید پوستی شفاف و بدون لک داشته باشید. برای این‌کار 2 قاشق غذاخوری کفیر را - تلفن قلیون یک بار مصرف ولنجک - با یک قاشق چایخوری روغن بادام تلخ مخلوط نمائید و هر شب بر - تلفن قلیون یک بار مصرف ولنجک - روی پوست خود مالیده و پس از20 دقیقه صورت خود را بشوئید.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram