تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس آنلاین قلیون فوری نارمک


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 21031.html

۱۳۹۳/۰۵/۲۶ - ۱۰:۳۵

می‌خواهید وزن کم کنید و سرحال باشید؟ این میوه را بخورید

اگر روز خسته کننده ای داشته اید خوردن خیار می تواند خستگی را از تن شما بیرون کند. این میوه سبز را دست کم نگیرید زیرا سرشار از ویتامین هایی است که روزانه بدن ما به آن احتیاج داد.

قُل قُل: اگر روز خسته کننده ای داشته اید خوردن خیار می تواند خستگی را از - سرویس آنلاین قلیون فوری نارمک - تن شما بیرون کند. - سرویس آنلاین قلیون فوری نارمک - این میوه - سرویس آنلاین قلیون فوری نارمک - سبز را دست - سرویس آنلاین قلیون فوری نارمک - کم نگیرید زیرا سرشار از ویتامین هایی است - سرویس آنلاین قلیون فوری نارمک - که روزانه بدن ما به آن احتیاج داد.

به گزارش سلامانه - سرویس آنلاین قلیون فوری نارمک - به نقل از سایت لیو استرانگ (livestrong) خیار در بر گیرنده ی ویتامینهای A,B,C - سرویس آنلاین قلیون فوری نارمک - می باشد که ایمنی بدن را - سرویس آنلاین قلیون فوری نارمک - افزایش می دهد و شما را سرحال نگه می دارد پس به جای اینکه نوشیدنیهای کافئین دار بنوشید یک - سرویس آنلاین قلیون فوری نارمک - عدد خیار بخورید تا سرحال - سرویس آنلاین قلیون فوری نارمک - شوید. پوست خیار شامل ۱۰درصد از ویتامین مورد نیاز بدن در هر روز می باشد. پس تلاش کنید خیار را به وعده های روزانه ی خود و یا نوشیدنیهای خود اضافه کنید.

اگر از استرس - سرویس آنلاین قلیون فوری نارمک - و اضطراب خسته شده اید یک خیار را خرد کرده و در آب جوش بگذارید، مواد شیمیایی آن باعث آرامش شما می‌شود.

همچنین خیار کم - سرویس آنلاین قلیون فوری نارمک - کالری و در عین حال سرشار از آب است. برای همین هم - سرویس آنلاین قلیون فوری نارمک - برای افرادی که قصد لاغری دارند بسیار مفید است. میزان بالای آب و فیبرهای غذایی موجود در خیار باعث می شود - سرویس آنلاین قلیون فوری نارمک - که بدنتان از شر سموم موجود در سیستم گوارشی خلاص شود - سرویس آنلاین قلیون فوری نارمک - و هضم غذا هم با راحتی بیشتری صورت بگیرد. اگر دچار یبوست هستید توصیه می کنیم که هر روز خیار میل کنید. به خاطر این که مصرف منظم خیار یک درمان - سرویس آنلاین قلیون فوری نارمک - طبیعی برای یبوست محسوب می شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram