تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس الو قلیان فوری اکباتان


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18297.html

۱۳۹۴/۰۸/۱۴ - ۱۱:۵۸

شمارش لقمه‌ها وزنتان را کم می‌کند

یک بررسی کوچک نشان می‌دهد که شمردن لقمه‌های غذا می‌تواند به شما برای کاهش وزن کمک کند.

قُل قُل: یک بررسی کوچک نشان می‌دهد که شمردن لقمه‌های غذا می‌تواند به شما برای کاهش وزن کمک کند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از روزنامه سپید، پژوهشگران در این بررسی از 61 فرد داوطلب خواستند که لقمه‌های غذایی را که هر روز می‌خورند، بشمارند و ثبت کنند و قول دهند در طول چهار هفته آینده شمار لقمه‌هایشان را 20 تا 30 درصد کاهش دهند. این افراد میزان مصف - سرویس الو قلیان فوری اکباتان - مایعاتشان به جز آب را نیز در این مدت ثبت کردند.
به گزارش هلث‌دی،41 نفر از این داوطلبان که به قولشان پایبند ماندند، در طول آن ماه حدود دو کیلوگرم وزن کم کردند، یعنی میزانی از کاهش وزن در طول یک ماه کارشناسان آن را توصیه می‌کنند.

یافته‌های این بررسی - سرویس الو قلیان فوری اکباتان - که در بیمارستان یانگ بریگهام انجام شد، در ژورنال «پیشرفت‌های چاقی، تدبیر و کنترل وزن» منتشر شده است.

جاش وست، استادیار علم بهداشتی که سرپرست مطالعه بود، گفت: «این بررسی - سرویس الو قلیان فوری اکباتان - چیزی را که از پیش می‌دانستیم، ثابت می‌کند: مصرف کمتر از غذا است به کاهش وزن می‌انجامد. البته ما توصیه نمی‌کنیم که مردم به خودشان گرسنگی بدهند، پیشنهد - سرویس الو قلیان فوری اکباتان - ما این است که مردم کمتری از میزان فعلی غذا بخورند.»

بن کروکستون، استادیاد علوم بهداشتی و نویسنده مشترک مطالعه گفت: «ما - سرویس الو قلیان فوری اکباتان - از اینکه در مدت نسبتاً کوتاه مطالعه مشخص شد که چه مقدار وزن با این شیوه کاهش پیدا می‌کند، بسیار خشنود شدیم. اکنون لازم است یک مطالعه پیگیری انجام دهیم تا معلومم شود، آیا افراد پس از چهار هفته هم وزن بیشتری کم می‌کنند یا کاهش وزن در همین حد پایان می‌یابد.»

این پژوهشگران گفتند، شمارش لقمه‌ها ممکن است روشی موثرو ارزان برای کاهش وزن برای بیش از 70 درصد آمریکاییانی باشد که اضافه وزن دارند.

کروکستون در این باره گفت: «ما نسبت به یک یا دو نسل پیشمان مقادیر بسیار بیشتری کالری مصرف می‌کنیم؛ در عین حال بسیار کمتر از لحاظ جسمی فعال هستیم. حتی 20 درصد کاهش در شمار لقمه‌ها می‌تواند تاثیر محسوسی ایجاد کند.»

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram