تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس الو قلیون فوری اکباتان


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18308.html

۱۳۹۴/۰۸/۱۲ - ۱۶:۲۴

روغن‌های مایع: مفید یا مضر؟

روغن‌های خوراکی امروز روغن‌های سردی هستند که بیش از اینکه کاربرد خوراکی داشته باشند در صنعت استفاده می‌شوند.

قُل قُل:روغن‌های خوراکی امروز روغن‌های سردی هستند که بیش - سرویس الو قلیون فوری اکباتان - از اینکه کاربرد خوراکی داشته باشند در صنعت استفاده می‌شوند.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز، سروش نیکنامیان- کارشناس بیولوژی در روزنامه ایران نوشت: در گذشته این روغن‌ها برای جلا دادن در صنایع چوبی، تولید روغن چراغ، روان‌کننده برای موتورهای بخار در ترابری، تولید شمع و موارد بسیار دیگری مورد استفاده قرار می‌گرفت. برخی از گیاهان مولد این روغن‌ها سمی هستند که امروزه با اصلاحات ژنتیکی به - سرویس الو قلیون فوری اکباتان - روغن خوراکی تبدیل شده‌اند.


روغن کانولا
کانولا، گیاهی از خانواده چلیپاییان Brassiea است که ابتدا در ایران کشت شده و 700 سال پیش برای تولید روغن چراغ به لهستان برده شده است. پس از آن در سال 1845 به فرانسه برده شد و کلزا نام گرفت. کلزا، گیاهی روغنی است که مقدار ماده مضر گلوکزینولیت در کنجاله - سرویس الو قلیون فوری اکباتان - و اسید اروسیک در روغن آن بالاست و مصرف خوراکی ندارد. این روغن فقط برای جلا دادن وسایل چوبی همراه روغن برزک استفاده می‌شود.سال 1945 این گیاه به کانادا رفت و روی آن اصلاحات ژنتیکی صورت گرفت که آن را به روغن خوراکی با درصد اسید اروسیک پایین حدود یک درصد تبدیل کردند.روغن کانولا (کانادا + اویل): روغنی است که از گیاه منداب (کلزا) تهیه می‌شود. روغنی است صنعتی که توصیه می‌شود حتی حیوانات هم از این گیاه تغذیه نکنند، زیرا سبب وحشی شدن حیوان می‌شود.


مضرات - سرویس الو قلیون فوری اکباتان - کلزا
قابلیت فاسد شدن آن نسبت به سایر روغن‌ها بیشتر است.وقتی در دمای بالا به آن گرما داده شود، - سرویس الو قلیون فوری اکباتان - دود ناشی از آن باعث ابتلا به سرطان ریه می‌شود.تحقیقات و آزمایش‌ها نشان می‌دهد که وقتی این روغن را در دمای بالا گرما دهیم، - سرویس الو قلیون فوری اکباتان - سم ایجاد و سبب - سرویس الو قلیون فوری اکباتان - تولید رادیکال‌های آزاد می‌شود که برای بدن مضر است.


روغن آفتابگردان
آفتابگردان گیاهی است یک ساله و - سرویس الو قلیون فوری اکباتان - تا حدود سه متر رشد می‌کند؛ بیشتر محتوای روغن این گیاه از پارافین خوراکی که محصول پالایشگاه‌های نفت است درست شده که کلسترول خون را افزایش می‌دهد. لازم به ذکر است که اگر روغن مایعی مثل آفتابگردان، خالص باشد قیمتی 15 الی 20 برابر قیمتی خواهد بود که در - سرویس الو قلیون فوری اکباتان - بازار به فروش می‌رسد در صورتی‌که امروزه یک روغن یک کیلویی آفتابگردان از یک کیلو تخم آفتابگردان - سرویس الو قلیون فوری اکباتان - ارزانتر است!اخیراً تحقیقات نشان داده است که روغن آفتابگردان صنعتی و روغن‌های حاوی اسید آراشیدونیک مانند روغن جوانه ذرت، به علت ایجاد التهاب موجب افزایش درد و رنج افراد - سرویس الو قلیون فوری اکباتان - مبتلا به التهاب مفاصل و همچنین تولید رادیکال‌های آزادی است که برای بدن مضر است.


روغن‌های خوب
روغن خوب همان روغنی است که پیشینیان ما استفاده می‌کردند و با آن عمر طولانی داشتند. در واقع روغن خوب شامل تمامی روغن‌های طبیعی از جمله دنبه و سایر روغن‌های حیوانی می‌شود - سرویس الو قلیون فوری اکباتان - که گرچه هزینه بالاتری دارند اما با پیشگیری از بیماری‌های ناشی از روغن‌های گیاهی، نظیر کبد چرب، سبب عمر طولانی‌تر و سلامت پایدار می‌شوند.


روغنی که طبیعت آن سرد است برای مصارف صنعتی مفید است، نه مصرف انسان.روغن‌های صنعتی که به عنوان - سرویس الو قلیون فوری اکباتان - روغن خوراکی مصرف می‌شوند در دمای 40 - سرویس الو قلیون فوری اکباتان - درجه سانتیگراد در کبد منجمد می‌شوند.هنگام سرخ کردن و... مقداری روغن به دیواره کنار گاز برخورد می‌کند که روغن خوب - سرویس الو قلیون فوری اکباتان - بعد - سرویس الو قلیون فوری اکباتان - از چند ماه به راحتی با یک دستمال - سرویس الو قلیون فوری اکباتان - پاک می‌شود در صورتی که روغن‌های سرد را باید با سیم‌ظرفشویی برطرف کرد.اگر میخی را که - سرویس الو قلیون فوری اکباتان - قابلیت زنگ زدن داشته باشد، در روغن صنعتی (نباتی) بیندازید، بعد از چند ماه زنگ می‌زند، بر خلاف روغن‌های خوب.اگر روغن خوب باشد، نباید موقع سرخ کردن داخل مواد غذایی نفوذ کند. مثلاً برای سرخ کردن یک کیلو بادمجان با روغن خوب، مصرف روغن حتی تا یک هشتم روغن صنعتی کاهش می - سرویس الو قلیون فوری اکباتان - یابد.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram