تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس الو قلیون فوری پاسداران


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 19948.html

۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۵:۲۴

پاکسازی کلیه‌ها با روش‌های طبیعی

باید بدانید که بیشتر بیماری ها به دلیل مشکلات موجود در دستگاه ادراری به ویژه مشکل در سلامت کلیه ها بروز می‌کنند؛ چون عمل دفع مواد زاید از بدن از اهمیت بالایی برخوردار است.

قُل قُل: باید بدانید - سرویس الو قلیون فوری پاسداران - که بیشتر بیماری ها به دلیل مشکلات موجود در دستگاه ادراری به ویژه مشکل در سلامت کلیه - سرویس الو قلیون فوری پاسداران - ها بروز می‌کنند؛ چون عمل دفع مواد زاید از بدن از اهمیت بالایی برخوردار است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از تبیان، متاسفانه اکثر مردم اهمیت کلیه ها را فراموش می‌کنند و یادشان می رود - سرویس الو قلیون فوری پاسداران - که مراقبت از سلامت آن ها بسیار مهم است. باید بدانید که بیشتر بیماری ها به دلیل مشکلات موجود در دستگاه ادراری به ویژه مشکل در سلامت کلیه ها بروز می‌کنند؛ چون عمل دفع مواد زاید از بدن از اهمیت بالایی برخوردار است. در این مطلب در خصوص سلامت کلیه ها و روش‌های طبیعی برای مراقبت و پاکسازی آن ها صحبت می‌کنیم. لطفا با ما همراه باشید.


علائمی که نشان می دهد کلیه های شما نیاز به توجه بیشتری دارند
اگر فشارتان بیش از اندازه بالا یا پایین است، در قسمت زیر و پشت شکم احساس درد دارید، رنگ ادرارتان تیره و کدر است، زیاد تشنه می‌شوید، در قسمت پایین کمر احساس درد می‌کنید یا اینکه شب ها مدام - سرویس الو قلیون فوری پاسداران - به دستشویی می‌روید احتمال اینکه سیستم ادراری دچار اختلالی شده باشد زیاد است.
ادرار روزانه کمتر از نیم لیتر، احساس پری مداوم مثانه، درد در حین دفع ادرار، - سرویس الو قلیون فوری پاسداران - ورم - سرویس الو قلیون فوری پاسداران - قوزک پا در طول شب، چشم‌های پف کرده بعد از بیدار شدن، کبودی و خون مردگی در بدن بدون هیچ ضربه ای - سرویس الو قلیون فوری پاسداران - نیز می‌تواند زنگ خطری - سرویس الو قلیون فوری پاسداران - برای سلامت کلیه - سرویس الو قلیون فوری پاسداران - ها باشد. مهم تر اینکه وجود سنگ کیسه ی صفرا یا در ناحیه ی کلیه و مثانه نیز دلیلی کافی برای نیاز به پاکسازی این عضو حیاتی است.


روش‌های پیشگیری از اختلال در کلیه ها
• کنترل تغذیه نقش مهمی در پیشگیری از افزایش تجمع سموم در بدن دارد.
• پیشگیری از تشکیل سنگ یا نارسایی کلیوی که به - سرویس الو قلیون فوری پاسداران - واسطه ی مصرف زیاد نمک و مواد غذایی آماده بروز می‌کند.
• پرهیز از - سرویس الو قلیون فوری پاسداران - افراط در مصرف محصولات لبنی به خصوص لبنیات پرچرب.
• پرهیز از زیاده روی در مصرف پروتئین های حیوانی مانند گوشت های قرمز یا تخم مرغ.
• پرهیز - سرویس الو قلیون فوری پاسداران - از مصرف نوشیدنی‌های الکلی یا نوشیدنی‌های بسیار شیرین چون باعث ممانعت از دفع سریع کلسیم می‌شوند.

میوه و سبزی های دوستدار کلیه

• مصرف سبزیجات فراوان و مواد غذایی طبیعی. - سرویس الو قلیون فوری پاسداران - توصیه می‌شود از مصرف آب سبزیجات و آب میوه ها غافل نشوید.
• مصرف مواد غذایی حاوی خواص دیورتیک(ادرارآور) مانند پرتقال، - سرویس الو قلیون فوری پاسداران - انگور، لیموترش، هلو، کرفس، هویج، خیار، سیب، هندوانه، طالبی، کاهو و گریپ فروت را افزایش دهید.
• مصرف داروهایی مانند آسپرین، ایبوبروفن و یا داروهای مشابه را کاهش دهید.
• افزایش مصرف آب تا اندازه ای که رنگ ادرار شفاف و زرد روشن شود. البته نیازی به افراط نیست؛ چون زیاده روی در مصرف آب نیز کلیه ها را وادار به فعالیت بیشتر می‌سازد.


آیا می‌شود کلیه ها را در عرض 3 روز پاکسازی کرد؟
روش معجزه گری برای مراقبت و حفظ سلامت کلیه ها آن هم در عرض 72 - سرویس الو قلیون فوری پاسداران - ساعت وجود ندارد؛ اما می‌شود - سرویس الو قلیون فوری پاسداران - با روش‌های طبیعی به بهبود عملکرد این ارگان - سرویس الو قلیون فوری پاسداران - کمک کرد. در این 3 روز پاکسازی لازم است که مصرف قهوه، نوشیدنی‌های خنک، - سرویس الو قلیون فوری پاسداران - نمک و مواد غذایی حاوی پروتئین را قطع کنید. این مواد غذایی باعث تحریک کلیه ها شده و مانع از این می‌شوند که کلیه ها توکسین ها را به درستی دفع کند. به جای این نوشیدنی‌ها، آب معدنی، تخم کتان و بادام میل کنید.
صبح تان را با صبحانه و یک لیوان آب مورد صحرایی شروع کنید تا میزان کلسیم موجود در مثانه کاهش یابد. این رسوبات باعث کندی کار کلیه ها و مانع از دفع توکسین‌ها از بدن و در نهایت منشا سنگ‌ها و دیگر بیماری‌های ادراری می‌شوند.

جعفری کمک زیادی به عملکرد صحیح کلیه ها می‌کند و باعث از بین رفتن سنگ و پیشگیری - سرویس الو قلیون فوری پاسداران - از بروز عفونت‌های مداوم می‌شود. این سبزی سرشار از ویتامین‌ها، مواد معدنی و آنتی‌اکسیدان‌ها است که به پاکسازی کلیه‌ها و دفع توکسین‌ها یا - سرویس الو قلیون فوری پاسداران - همان سموم بدن کمک می‌کنند

بین روز یک لیوان آب میوه ی سرشار از پتاسیم میل کنید. این کار باعث تمیز شدن کبد نیز می‌شود. برای اینکار می‌توانید همچنین از آب هویج، آب کرفس، آب جعفری و آب اسفناج استفاده کنید. یک لیوان دم کرده تخم هندوانه نیز بین وعده - سرویس الو قلیون فوری پاسداران - های ناهار و شام کمک کننده است. این - سرویس الو قلیون فوری پاسداران - نوشیدنی شیرین حاوی خواص دیورتیک است که به عملکرد کیله ها و مثانه و همچنین هضم و دفع غذای مصرف شده قبل از خوابیدن کمک می‌کند.
در وعده ی شام، یک لیوان آب هویج میل کنید.

برای - سرویس الو قلیون فوری پاسداران - وعده های غذایی هر غذایی که مایل بودید مصرف کنید. البته به سراغ گوشت های قرمز و مواد غذایی - سرویس الو قلیون فوری پاسداران - حاوی آرد زیاد نروید.
قبل از عصر نیز یک فنجان چای نعنا یا جعفری میل کنید. این نوشیدنی به تمیزکاری بدن و همچنین گوارش مواد غذایی مصرف شده قبل از خواب کمک می‌کند.
در مدت این سه روز حتما ورزش کنید. روزانه سی دقیقه پیاده - سرویس الو قلیون فوری پاسداران - روی برای تسهیل کار کلیه ها مفید است. همچنین می‌توانید به سونا بروید تا سموم بیشتری را از طریق تعریق از دست بدهید.


سبزیجات و میوه های دوستدار کلیه ها
جعفری: جعفری کمک زیادی به عملکرد صحیح کلیه ها می‌کند و باعث از بین رفتن سنگ و پیشگیری از بروز - سرویس الو قلیون فوری پاسداران - عفونت‌های مداوم می‌شود. این سبزی سرشار از ویتامین‌ها، مواد معدنی و آنتی‌اکسیدان‌ها است که به پاکسازی کلیه‌ها و دفع توکسین‌ها یا همان سموم بدن کمک می‌کنند.
هندوانه: - سرویس الو قلیون فوری پاسداران - هندوانه برای تمیز کردن کلیه ها فوق العاده است. هندوانه را با تخمه‌های آن استفاده کنید.
چغندر: چغندر برای پاکسازی و سم زدایی از بدن فوق العاده است.
هویج: آب هویج باعث پاکسازی بدن و به ویژه کاهش خطر تشکیل سنگ‌های کلیه می‌شود.
خیار: خیار یک میوه ی ادرارآور طبیعی که باعث دفع اسید - سرویس الو قلیون فوری پاسداران - اوریک و حل کردن سنگ‌ها می‌شود.
آب هندوانه جعفری

نوشیدنی - سرویس الو قلیون فوری پاسداران - جعفری مخصوص کلیه‌ها
این - سرویس الو قلیون فوری پاسداران - نوشیدنی معجونی برای تمیز کردن کلیه ها محسوب می‌شود. ماده ی اصلی آن جعفری است اما برای افزایش خواص آن بهتر است از میوه ها و سبزیجات دیگر نیز استفاده کنید.
14 - سرویس الو قلیون فوری پاسداران - گرم جعفری را با آب دو عدد لیموترش، 1 عدد خیار بزرگ و یک برش هندوانه با تخمه های آن در مخلوط کن بریزید و بلافاصله مصرف کنید.


توجه توجه
خانم‌های بارداری و همچنین بیمارانی که از نارسایی کلیوی رنج می‌برند قبل از مصرف نوشیدنی جعفری با پزشک تان مشورت کنید.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram