تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس قلیون ذغال روشن قیطریه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18138.html

۱۳۹۴/۰۹/۱۶ - ۱۶:۱۱

این مواد غذایی سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کنند

تقویت سیستم ایمنی بدن در سرما، برای پیشگیری از بیماری‌های مخصوص این فصل بخصوص آنفلوانزا از طریق خوردن برخی مواد مغذی امکان پذبر است.

قُل قُل: تقویت سیستم ایمنی بدن در سرما، برای پیشگیری از بیماری‌های مخصوص این فصل بخصوص آنفلوانزا از طریق خوردن برخی مواد مغذی امکان پذبر است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سلامانه،چای سبز علاوه بر این که به از دست دادن وزن کمک می‌کند، - سرویس قلیون ذغال روشن قیطریه - منجر به پیشگیری از آنفلوانزا نیز می‌شود.


کلم رنده شده و آب پز به همراه سرکه نیز یکی از بهترین گزینه‌های غیر لبنی سرشار از پروبیوتیک برای تقویت سیستم ایمنی است. عسل خاصیت ضد باکتری و - سرویس قلیون ذغال روشن قیطریه - ضد ویروسی دارد.


خانواده مرکبات سرشار از فلاونوئیدها بوده و منجر به - سرویس قلیون ذغال روشن قیطریه - تقویت سیستم ایمنی می‌شود. زنجبیل نیز فراتر از عطر و طعمش، منجر به التیام - سرویس قلیون ذغال روشن قیطریه - بدن هنگام بیماری می‌شود.

منبع:msn

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram