تهران و شهرستان ها
لوگو

سفارش الو قلیان فوری اکباتان


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18292.html

۱۳۹۴/۰۸/۱۶ - ۱۴:۳۵

کیفیت پایین غذاهای سرو شده در برخی از بیمارستان‌ها/ ضرورت نظارت بیشتر وزارت بهداشت

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از کیفیت پایین گوشت و مواد مصرفی در برخی از بیمارستان های دولتی تهران و کلانشهرها از جمله تبریز انتقاد وتصریح کرد: متاسفانه گزارشاتی مبنی بر عدم نظارت درست وزارت بهداشت بر مواد مصرفی برخی از بیمارستان های دولتی به دست ما رسیده است.

قُل قُل: عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از کیفیت پایین گوشت - سفارش الو قلیان فوری اکباتان - و مواد مصرفی در برخی از بیمارستان های دولتی تهران و کلانشهرها از جمله تبریز انتقاد وتصریح کرد: متاسفانه گزارشاتی مبنی بر عدم نظارت درست وزارت بهداشت بر مواد مصرفی برخی از بیمارستان های دولتی - سفارش الو قلیان فوری اکباتان - به - سفارش الو قلیان فوری اکباتان - دست ما رسیده است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز، محمداسماعیل سعیدی در گفت وگو با خانه ملت، غذاهای سروشده در برخی از - سفارش الو قلیان فوری اکباتان - بیمارستان‌های دولتی را غیرقابل استفاده و بی‌کیفیت خواند وافزود: کیفیت پایین غذاهای سرو شده در برخی از بیمارستان‌ها - سفارش الو قلیان فوری اکباتان - را - سفارش الو قلیان فوری اکباتان - می‌توان در گوشت و مواد استفاده شده و نحوه پختن غذا به - سفارش الو قلیان فوری اکباتان - سادگی مشاهده کرد البته با توجه به اسناد و مدارکی که در این زمینه در درست داریم صحت این موضوع نیز تایید شده است.

نماینده مردم تبریز، اسکو وآذرشهر در مجلس شورای اسلامی،‌ با اشاره به - سفارش الو قلیان فوری اکباتان - تذکر اخیر خود در صحن علنی مجلس به وزیر بهداشت، درمان وآموزش پزشکی، یادآور شد: ضرورت دارد وزارت بهداشت هرچه سریعتر به موضوع کیفیت غذای بیمارستان ها رسیدگی کند زیرا طبق اسناد و مدارکی، بی کیفیت بودن مواد مصرفی در برخی بیمارستان‌ها محرز است.


ضرورت نظارت بیشتر وزارت بهداشت بر مواد غذایی مصرفی در بیمارستان ها

این نماینده مردم در مجلس نهم، بر ضرورت نظارت بیشتر وزارت بهداشت بر مواد غذایی مصرفی بیمارستان‌ها تاکید کرد و افزود: با وجودی که درصد بالایی از خدمات بستری به وسیله بخش دولتی در کشور ارائه می‌شود، ولی بیماران و همراهان آنها از کیفیت خدمات و غذای بیمارستانی راضی نیستند لذا وزارت بهداشت باید برای تحقق این مهم گامی اساسی در جهت افزایش رضایت بیماران بردارد و با نظارت بیشتر استانداردهای لازم را رعایت نماید.

سعیدی ارتقای کیفیت هتلینگ در - سفارش الو قلیان فوری اکباتان - بیمارستان‌های دولتی را ضروری خواند وتاکید کرد: به خاطر اینکه بیماران و همراهان آنها مشتریان اصلی مراکز درمانی هستد لذا وظیفه اصلی ارائه دهندگان خدمات باید برآوردن نیازهای واقعی بیماران و رضایتمندی آنها باشد.

وی بر ضرورت رعایت بهداشت مواد - سفارش الو قلیان فوری اکباتان - غذایی در بیمارستان‌ها تاکید و تصریح کرد: از آنجایی که وقوع یک مسمومیت غذایی در بیمارستان می تواند زندگی بیماران و - سفارش الو قلیان فوری اکباتان - دیگر افرادی که به هر نحوی از غذای بیمارستان استفاده می کنند و گاه دچار ضعف سیستم ایمنی هم می باشند به خطر اندازد، رعایت بهداشت مواد غذایی در بیمارستان - سفارش الو قلیان فوری اکباتان - مهم و حائز اهمیت است.


هزینه‌های درمانی - سفارش الو قلیان فوری اکباتان - با خدمات ارائه شده از سوی برخی بیمارستان ها نامتناسب است

سعیدی هزینه های درمانی را با خدمات ارائه شده از سوی برخی بیمارستان ها نامتناسب خواند وافزود: هزینه غذای بیمار در هزینه‌های درمان محاسبه می شود در حالی که غذاهای بی کیفیتی - سفارش الو قلیان فوری اکباتان - به بیماران ارائه می شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه بیماران به علت شرایط جسمی خود باید تغذیه مناسب و ویژه ای داشته باشند، تصریح کرد: متاسفانه به خاطر عدم نظارت کافی مسئولان بیمارستانی، پیمانکاران از ارزانترین و بی کیفیت - سفارش الو قلیان فوری اکباتان - ترین مواد غذایی برای تهیه غذا استفاده می کنند در حالیکه مسئولان باید بدانند که قصور در این زمینه سلامت بیماران، همراهان و پرسنل بیمارستانی را به خطر می اندازد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram