تهران و شهرستان ها
لوگو

سفارش الو قلیون فوری اکباتان


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18310.html

۱۳۹۴/۰۸/۱۲ - ۱۵:۳۳

پوکی استخوان دارید؟ سویا بخورید

مطالعات جدید محققان، اثر درمانی سویا در پوکی استخوان را بیش از پیش تایید می کند.سویا حاوی یک ترکیب شیمیایی به نام ایزوفلاون است که عملکردی شبیه استروژن دارد و می تواند از استخوان ها محافظت کند.

قُل قُل: مطالعات جدید محققان، اثر درمانی سویا در پوکی استخوان را بیش از پیش تایید - سفارش الو قلیون فوری اکباتان - می کند.سویا حاوی یک ترکیب شیمیایی به نام ایزوفلاون است که عملکردی شبیه استروژن دارد و می تواند از استخوان ها محافظت کند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا، مطالعات محققان دانشگاه هال انگلیس نشان می دهد که پروتئین ها و ایزوفلاون های موجود در سویا، از بروز پوکی استخوان در زنان یائسه جلوگیری می کند.

در پوکی استخوان، استخوان ها متخلخل می شوند. ساختار میکروسکوپی استخوان ها به صورت لانه زنبوری است.

منافذ و خانه های استخوان پوک بسیار بزرگتر از - سفارش الو قلیون فوری اکباتان - استخوان سالم است. در این حالت استخوان ها - سفارش الو قلیون فوری اکباتان - به تدریج جرم و تراکم خود را از دست می دهند و بسیار حساس و شکننده می شوند.

این بیماری هیچ علامت اولیه ای ندارد و زمانی بروز می کند که یکی از استخوان - سفارش الو قلیون فوری اکباتان - ها ( معمولا استخوان لگن و مچ) می شکند.

هر سال حدود 9 میلیون استخوان بر اثر پوکی دچار شکستگی می شود؛ یعنی در هر سه ثانیه یک استخوان، - سفارش الو قلیون فوری اکباتان - که آمار وحشتناکی است. پوکی استخوان در زنان یائسه به علت توقف ترشح هورمورن استروژن شدیدتر و شایع تر است.
- سفارش الو قلیون فوری اکباتان -
تحقیقات نشان می دهد که سویا حاوی یک ترکیب شیمیایی به نام ایزوفلاون است. ایزوفلاون عملکردی شبیه استروژن دارد و می تواند از استخوان ها - سفارش الو قلیون فوری اکباتان - محافظت کند.

در این مطالعه آمده است که مصرف سویا - سفارش الو قلیون فوری اکباتان - و مکمل های ایزوفلاون علاوه بر جلوگیری از پوکی استخوان، عملکرد سیستم قلبی عروقی را بهبود می بخشد.

پوکی استخوان از هر سه زن یک نفر و از هر پنج مرد بالای 50 سال یک نفر را تحت تاثیر قرار می دهد. کم تحرکی، عدم استفاده از مواد حاوی کلسیم، کاهش ویتامین D در بدن، ابتلا به بیماری های - سفارش الو قلیون فوری اکباتان - خاص مانند سرطان، استفاده از داروهای استروئیدی، یائسگی زودرس (کمتر از 45 سال) ، استعمال دخانیات، کاهش استروژن در بدن، شرایط پزشکی خاص مانند پرکاری تیرویید، بیماری سلیاک، نارسایی مزمن کلیه، آرتریت روماتویید، بیماری های - سفارش الو قلیون فوری اکباتان - مزمن کبدی و دیابت نوع یک از مهمترین دلایل بروز پوکی استخوان هستند.

نتایج این تحقیقات در کنفرانس سالانه غدد درون ریز در ادینبورگ مطرح شده - سفارش الو قلیون فوری اکباتان - است.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram