تهران و شهرستان ها
لوگو

سفارش قلیان ذغال روشن کوهسار


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18184.html

۱۳۹۴/۰۹/۰۳ - ۱۶:۴۷

تخم‌مرغ محلی نخورید

یک متخصص بهداشت موادغذایی گفت: «درصورتی که تخم‌مرغ کاملاً پخته نشود، مصرف آن ممکن است منجر به مسمومیت سالمونلایی شود.»

قُل قُل: یک متخصص بهداشت موادغذایی گفت: «درصورتی که تخم‌مرغ کاملاً پخته نشود، - سفارش قلیان ذغال روشن کوهسار - مصرف آن ممکن است منجر به مسمومیت سالمونلایی شود.»


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز، دکتر آراسب دباغ‌مقدم، متخصص بهداشت موادغذایی و عضو هیات علمی دانشگاه در - سفارش قلیان ذغال روشن کوهسار - گفت‌وگو با سلامانه اظهار کرد: «سالمونلا، نوعی باکتری است که در صورت آلوده بودن تخم‌مرغ به آن و مصرفش به صورت نیم‌پز یا خام منجر به مسمومیت سالمونلایی یا سالمونلوز می‌شود.»


وی در ادامه یادآور - سفارش قلیان ذغال روشن کوهسار - شد: «این باکتری از دو طریق آلودگی دستگاه تناسلی مرغ به این باکتری و دیگری در تماس بودن تخم‌مرغ با خاک و فضولات - سفارش قلیان ذغال روشن کوهسار - می‌تواند منجر به آلوده شدن تخم‌مرغ شود.»
به گفته این متخصص بهداشت موادغذایی اگر تخم‌مرغ کاملاً پخته نشود و - سفارش قلیان ذغال روشن کوهسار - به صورت عسلی یا خام به‌خصوص در تهیه محصولاتی - سفارش قلیان ذغال روشن کوهسار - مثل سس مایونز، بستنی و... استفاده شود، می‌تواند باعث مسمومیت سالمونلایی شود.


وی در - سفارش قلیان ذغال روشن کوهسار - پاسخ به این سؤال که خطر مسمومیت با باکتری سالمونلا با چه اقدام‌هایی کاهش می‌یابد، گفت: «توصیه می‌شود حتماً تخم‌مرغ‌های شناسنامه‌دار و بسته‌بندی شده و دارای پروانه بهداشتی از - سفارش قلیان ذغال روشن کوهسار - سازمان دامپزشکی کشور خریداری شود - سفارش قلیان ذغال روشن کوهسار - چراکه عاری از هر نوع - سفارش قلیان ذغال روشن کوهسار - آلودگی است درحالی که تخم‌مرغ‌های بدون بسته‌بندی به مدفوع آغشته یا خون آلود یا دارای ترک هستند. ضمن اینکه، صرفاً درج تاریخ تولید و انقضا و نام شرکت بسته‌بندی‌کننده به معنای سالم بودن این محصول نیست. بسته‌بندی طلقی، به دلیل اینکه سبک و مقاوم در مقابل نفوذ آب - سفارش قلیان ذغال روشن کوهسار - و حرارت است و باکتری روی آن رشد نمی‌کند و مانع جذب آلودگی به تخم‌مرغ می‌شود، بهترین نوع بسته‌بندی است. علاوه بر این، از مصرف تخم‌مرغ به صورت نیم‌پز و عسلی و همچنین تخم‌مرغ‌های محلی به دلیل آلودگی آنها با خاک و فضولات، - سفارش قلیان ذغال روشن کوهسار - خودداری شود.»


عضو هیات علمی دانشگاه همچنین خاطرنشان کرد: «درصورت وجود هرگونه شکستگی یا ترک‌خوردگی در تخم‌مرغ و ورود - سفارش قلیان ذغال روشن کوهسار - آلودگی - سفارش قلیان ذغال روشن کوهسار - از سطح پوسته، شانه و محیط اطراف و... به این محصول احتمال - سفارش قلیان ذغال روشن کوهسار - فساد میکروبی یا - سفارش قلیان ذغال روشن کوهسار - شیمیایی وجود دارد و با توجه به اینکه در نوع بسته‌بندی، تخم‌مرغ‌های پوسته کثیف، ترک‌خورده و شکسته حذف می‌شود، سلامت کیفیت تخم‌مرغ حفظ می‌شود.»


دباغ‌مقدم در نهایت با هشدار - سفارش قلیان ذغال روشن کوهسار - به کسانی هم که تخم‌مرغ را شسته و در یخچال نگهداری می‌کنند، گفت: «یکی از اشتباهاتی که افراد مرتکب می‌شوند، شستشوی تخم‌مرغ در هنگام نگهداری تا زمان مصرف است درحالی که در پی شستشوی تخم‌مرغ، به دنبال ایجاد تفاوت دمایی روی پوسته تخم‌مرغ و داخل آن، راه ورود میکروب و انواع میکروارگانیسم‌ها از طریق منافذ موجود روی پوسته باز می‌شود و آلودگی به داخل آن راه می‌یابد. بنابراین توصیه می‌شود تخم‌مرغ برای نگهداری شسته نشود.»

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram