تهران و شهرستان ها
لوگو

سفارش قلیان ذغال روشن کوهسار


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18184.html

۱۳۹۴/۰۹/۰۳ - ۱۶:۴۷

تخم‌مرغ محلی نخورید

یک متخصص بهداشت موادغذایی گفت: «درصورتی که تخم‌مرغ کاملاً پخته نشود، مصرف آن ممکن است منجر به مسمومیت سالمونلایی شود.»

قُل قُل: یک متخصص بهداشت موادغذایی گفت: «درصورتی که تخم‌مرغ کاملاً پخته نشود، - سفارش قلیان ذغال روشن کوهسار - مصرف آن ممکن است منجر به مسمومیت سالمونلایی شود.»


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز، دکتر آراسب دباغ‌مقدم، متخصص بهداشت موادغذایی و عضو هیات علمی دانشگاه در - سفارش قلیان ذغال روشن کوهسار - گفت‌وگو با سلامانه اظهار کرد: «سالمونلا، نوعی باکتری است که در صورت آلوده بودن تخم‌مرغ به آن و مصرفش به صورت نیم‌پز یا خام منجر به مسمومیت سالمونلایی یا سالمونلوز می‌شود.»


وی در ادامه یادآور - سفارش قلیان ذغال روشن کوهسار - شد: «این باکتری از دو طریق آلودگی دستگاه تناسلی مرغ به این باکتری و دیگری در تماس بودن تخم‌مرغ با خاک و فضولات - سفارش قلیان ذغال روشن کوهسار - می‌تواند منجر به آلوده شدن تخم‌مرغ شود.»
به گفته این متخصص بهداشت موادغذایی اگر تخم‌مرغ کاملاً پخته نشود و - سفارش قلیان ذغال روشن کوهسار - به صورت عسلی یا خام به‌خصوص در تهیه محصولاتی - سفارش قلیان ذغال روشن کوهسار - مثل سس مایونز، بستنی و... استفاده شود، می‌تواند باعث مسمومیت سالمونلایی شود.


وی در - سفارش قلیان ذغال روشن کوهسار - پاسخ به این سؤال که خطر مسمومیت با باکتری سالمونلا با چه اقدام‌هایی کاهش می‌یابد، گفت: «توصیه می‌شود حتماً تخم‌مرغ‌های شناسنامه‌دار و بسته‌بندی شده و دارای پروانه بهداشتی از - سفارش قلیان ذغال روشن کوهسار - سازمان دامپزشکی کشور خریداری شود - سفارش قلیان ذغال روشن کوهسار - چراکه عاری از هر نوع - سفارش قلیان ذغال روشن کوهسار - آلودگی است درحالی که تخم‌مرغ‌های بدون بسته‌بندی به مدفوع آغشته یا خون آلود یا دارای ترک هستند. ضمن اینکه، صرفاً درج تاریخ تولید و انقضا و نام شرکت بسته‌بندی‌کننده به معنای سالم بودن این محصول نیست. بسته‌بندی طلقی، به دلیل اینکه سبک و مقاوم در مقابل نفوذ آب - سفارش قلیان ذغال روشن کوهسار - و حرارت است و باکتری روی آن رشد نمی‌کند و مانع جذب آلودگی به تخم‌مرغ می‌شود، بهترین نوع بسته‌بندی است. علاوه بر این، از مصرف تخم‌مرغ به صورت نیم‌پز و عسلی و همچنین تخم‌مرغ‌های محلی به دلیل آلودگی آنها با خاک و فضولات، - سفارش قلیان ذغال روشن کوهسار - خودداری شود.»


عضو هیات علمی دانشگاه همچنین خاطرنشان کرد: «درصورت وجود هرگونه شکستگی یا ترک‌خوردگی در تخم‌مرغ و ورود - سفارش قلیان ذغال روشن کوهسار - آلودگی - سفارش قلیان ذغال روشن کوهسار - از سطح پوسته، شانه و محیط اطراف و... به این محصول احتمال - سفارش قلیان ذغال روشن کوهسار - فساد میکروبی یا - سفارش قلیان ذغال روشن کوهسار - شیمیایی وجود دارد و با توجه به اینکه در نوع بسته‌بندی، تخم‌مرغ‌های پوسته کثیف، ترک‌خورده و شکسته حذف می‌شود، سلامت کیفیت تخم‌مرغ حفظ می‌شود.»


دباغ‌مقدم در نهایت با هشدار - سفارش قلیان ذغال روشن کوهسار - به کسانی هم که تخم‌مرغ را شسته و در یخچال نگهداری می‌کنند، گفت: «یکی از اشتباهاتی که افراد مرتکب می‌شوند، شستشوی تخم‌مرغ در هنگام نگهداری تا زمان مصرف است درحالی که در پی شستشوی تخم‌مرغ، به دنبال ایجاد تفاوت دمایی روی پوسته تخم‌مرغ و داخل آن، راه ورود میکروب و انواع میکروارگانیسم‌ها از طریق منافذ موجود روی پوسته باز می‌شود و آلودگی به داخل آن راه می‌یابد. بنابراین توصیه می‌شود تخم‌مرغ برای نگهداری شسته نشود.»

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram