تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره آنلاین قلیان امیر آباد


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18429.html

۱۳۹۴/۰۷/۲۶ - ۱۰:۲۳

جریمه 3 میلیون تومانی برای متخلفان روغن پالم بازدارنده نبود

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: حکم جریمه سه میلیون تومانی برای تولید کنندگان محصولات لبنی که از روغن پالم استفاده کرده بودند، بازدارنده و متناسب با جرم نبود.

قُل قُل: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: حکم جریمه سه میلیون تومانی برای تولید کنندگان محصولات لبنی که از روغن - شماره آنلاین قلیان امیر آباد - پالم استفاده کرده بودند، بازدارنده و متناسب با جرم نبود.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایرنا،سیدحسن هاشمی افزود: اقدام قضایی در برخورد با متخلفان استفاده از روغن پالم در برخی محصولات لبنی هم بسیار زمان بر بود و هم بازدارنده نبود.وی گفت: تقلب در تولید مواد غذایی موضوع مهمی است که می تواند سلامت - شماره آنلاین قلیان امیر آباد - مردم را به مخاطره بیاندازد، بنابراین حکم متخلفانی که در تولید مواد غذایی تقلب می کنند باید بازدارنده باشد اما در مورد متخلفان روغن پالم چنین حکمی - شماره آنلاین قلیان امیر آباد - صادر نشد.

وزیر بهداشت ادامه داد: رقم جریمه سه میلیون تومانی که برای متخلفان استفاده از روغن پالم در برخی محصولات لبنی تعیین شد، در مقابل سود سرشار آنان از این تقلب رقم - شماره آنلاین قلیان امیر آباد - ناچیزی است.هاشمی گفت: انتظار وزارت بهداشت این بود که با قاطعیت و سرعت - شماره آنلاین قلیان امیر آباد - بیشتری با این مساله برخورد و حکم نافذی صادر شود که بازدارنده باشد.وی ادامه داد: کسی که در غذای مردم تقلب می کند، دو نوع تخلف را مرتکب می شود، هم غش در معامله و تقلب است و هم سلامت مردم را به خطر می اندازد و به مردم آسیب می زند.

وزیر بهداشت در پاسخ به این پرسش - شماره آنلاین قلیان امیر آباد - که انتظار صدور چه حکمی را داشتید، گفت: این قضات هستند که در این زمینه صلاحیت اظهارنظر دارند اما به نظر می رسد حکمی که در مورد استفاده نابجا از روغن پالم در لبنیات صادر شد،حکمی نبود که با خطر ناشی از جرم متناسب باشد.

وزیر بهداشت سال گذشته طی مصاحبه ای اعلام کرده بود که برخی تولید کنندگان محصولات - شماره آنلاین قلیان امیر آباد - لبنی - شماره آنلاین قلیان امیر آباد - در برخی تولیدات خود به جای چربی شیر از روغن پالم استفاده کرده اند که تخلف و تقلب محسوب می شود.پس از آن وزارت بهداشت اسامی این متخلفان را برای رسیدگی قضایی به قوه قضاییه اعلام کرد و اکنون با گذشت حدود - شماره آنلاین قلیان امیر آباد - یکسال از آن زمان، وزیر بهداشت صدور حکم جریمه سه میلیون تومانی را برای این متخلفان کافی نمی داند.

روغن پالم یا روغن - شماره آنلاین قلیان امیر آباد - نخل یک نوع روغن خوراکی است که بیشتر در کشورهای آسیای جنوب شرقی تولید می شود. این روغن به علت قوام بیشتر - شماره آنلاین قلیان امیر آباد - از روغن های مایع و نیز مقاومت بیشتر در برابر حرارت در برخی صنایع غذایی مانند شیرینی پزی ها کاربرد دارد، اما بالاتر بودن - شماره آنلاین قلیان امیر آباد - میزان اسید چرب و ترانس آن - شماره آنلاین قلیان امیر آباد - نسبت به روغن های مایع باعث - شماره آنلاین قلیان امیر آباد - شده نسبت به این روغن ها خطرناک تر باشد و به - شماره آنلاین قلیان امیر آباد - همین علت امکان ابتلای مصرف کنندگان آن به بیماریهای قلبی و عروقی بیشتر است.از زمان اعلام مصرف نابجای روغن پالم در برخی صنایع غذایی، میزان واردات آن به کشور کاهش یافته و از بیش از700 هزار تن در سال به حدود 400 هزار تن رسیده است.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram