تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره آنلاین قلیون امیر آباد


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18355.html

۱۳۹۴/۰۸/۰۶ - ۱۵:۵۴

یک سوم نمک‌های بازار تقلبی‌اند

مدیرکل دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت با اشاره به اینکه تا سال 68 بیش از 68 درصد جمعیت ایران به بیماری گواتر مبتلا بودند، به برنامه‌های کشورمان برای کنترل این بیماری اشاره کرد و گفت‌: در حال حاضر بیش از 90 درصد ایرانی‌ها از نمک یددار استفاده می‌کنند.

قُل قُل:مدیرکل دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت با اشاره به اینکه تا سال 68 بیش از 68 درصد جمعیت ایران به بیماری گواتر مبتلا بودند، به برنامه‌های کشورمان برای کنترل این بیماری اشاره کرد و - شماره آنلاین قلیون امیر آباد - گفت‌: در حال حاضر بیش از 90 درصد ایرانی‌ها از نمک یددار استفاده می‌کنند.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا، دکتر زهرا عبداللهی در همایش نمک در دانشگاه علوم پزشکی سمنان، با بیان - شماره آنلاین قلیون امیر آباد - اینکه نیاز روزانه هر فرد به ید 150 میکروگرم است، اظهار کرد: چنانچه این مقدار ید به طور روزانه تامین شود، فرد دچار کمبود ید و عوارض ناشی از آن نخواهد شد.


وی با اشاره به میزان ید متمرکز در بیماری تیرویید، افزود: کل ید متمرکز در بیماری تیرویید 15 تا 20 میلی‌گرم است.


عبداللهی، با اشاره به ارتباط کمبود ید با کاهش ضریب هوشی افراد، تصریح کرد: در هر دوره جنینی 50 هزار سلول - شماره آنلاین قلیون امیر آباد - جنینی تولید می‌شود و این میزان در بزرگسالان 100 بیلیون سلول - شماره آنلاین قلیون امیر آباد - مغزی است و ارتباط - شماره آنلاین قلیون امیر آباد - بین این سلول‌های مغزی است که میزان ضریب هوشی و یا iq افراد را تعیین - شماره آنلاین قلیون امیر آباد - می‌کند.


وی به اجرای برنامه جامع پیشگیری از اختلالات ناشی از کمبود ید در ایران از سال 68 تاکنون اشاره و اظهار کرد: در این برنامه بعد از تهیه نقشه کمبود ید کشور، 18 استان مشکل‌دار کشور شناسایی و تولید نمک‌یدار - شماره آنلاین قلیون امیر آباد - تولید شد و سپس در سال 70 تا 73 این برنامه در شبکه‌های بهداشت ادغام و از سال 73 تولید نمک یددار به - شماره آنلاین قلیون امیر آباد - قانون تبدیل شد.


مدیرکل دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت از اجرای این برنامه - شماره آنلاین قلیون امیر آباد - به عنوان یکی از موفق‌ترین برنامه‌های بخش سلامت در ایران و جهان یاد کرد و گفت: امروزه ایران به عنوان یک کشور الگو در مهار آثار زیان‌بار ناشی از کمبود ید در جهان شناخته می‌شود.


ایران کشور عاری از بیماری‌های ناشی از کمبود ید

وی با بیان اینکه بیماری گواتر تا سال 82 به شدت در ایران کاهش یافت، تصریح کرد: با اجرای این برنامه ایران به عنوان کشور عاری از بیماری‌های ناشی از کمبود ید مطرح و از سوی سازمان بهداشت جهانی به عنوان الگوی جهانی در کنترل این بیماری معرفی شد.
عبداللهی - شماره آنلاین قلیون امیر آباد - با اشاره به آخرین بررسی علمی وضعیت کشور - شماره آنلاین قلیون امیر آباد - از نظر کمبود ید در سال 93 از سوی دانشگاه شهید بهشتی، افزود: نتایج این بررسی به زودی بطور رسمی اعلام می‌شود. - شماره آنلاین قلیون امیر آباد - البته گزارش‌های اولیه حکایت از این دارد که خوشبختانه میانه ید در ادرار دانش‌آموزان ایرانی، که میزان کفایت ید را نشان می‌دهد، به حد مطلوب رسیده است.


ید در کنترل ایرانی‌ها

وی، با بیان اینکه پیش از این تا حد 30 درصد مشکل ید داشتیم، گفت: بررسی‌های جهانی در سال 2000 نشان داد که ایران از وضعیت قرمز به وضعیت زرد رسیده است و رنگ زرد به معنای این است که ید در ایرات تحت کنترل قرار گرفته است.
وی با بیان اینکه مطالعات بر روی میانه ید ادرار نشان می‌دهد که 90 درصد جمعیت کشور از نمک یددار استفاده می‌کنند، افزود: تا همین بیست - شماره آنلاین قلیون امیر آباد - و چند سال پیش، بیش از 68 درصد جمعیت ایران به گواتر مبتلا بودند.


ابتلای 6.5درصد ایرانی‌ها به گواتر

مدیرکل دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت تصریح کرد: در حال حاضر تعداد مبتلایان به گواتر در ایران به کمتر از 6.5درصد رسیده است. کاهش چشمگیر - شماره آنلاین قلیون امیر آباد - مبتلایان به گواتر در ایران نتیجه پوشش 98 درصدی نمک‌یدار در ایران، اقدامات و اجرای برنامه جامع کنترل بیماری‌های ناشی از کمبود ید - شماره آنلاین قلیون امیر آباد - و...است.

حال باید این - شماره آنلاین قلیون امیر آباد - شاخص را در کشور حفظ کنیم. در حال حاضر عرضه نمک‌های تقلبی در بازار این مهم را تهدید می‌کند. ضمن اینکه باید توامان از تولیدکنندگان نمک یدار تصفیه شده، در کشور حمایت جدی شود وگرنه ممکن است وضعیت کشور به وضعیت - شماره آنلاین قلیون امیر آباد - سالهای 68 برگردد که شاهد تعدد مبتلایان به گواتر و تولد نوزادان مشکل‌دار و تعدد ناهنجاری‌های مغزی بودیم.


وی با بیان اینکه میانه ید ادرار در ایران به وضعیت مطلوب رسیده است، گفت: این شاخص در گذشته 50 میکروگرم بوده که در حال حاضر در ایران به بالای 100 رسیده که نشان دهنده وضعیت مطلوب است.


عبداللهی همچنین از پایش هر ساله دانش‌آموزان در ایران از نظر مشکلات ناشی از کمبود ید خبر داد و اظهار کرد: این روند باید همچنان ادامه داشته باشد.


یک سوم نمک‌های موجود در بازار تقلبی‌اند

وی با بیان اینکه یک سوم نمک‌های موجود در بازار غیراستاندارد و تقلبی‌اند، گفت: این حجم از نمک‌های تقلبی یک تهدید جدی محسوب می‌شود که باید به طور جدی با آن مبارزه کرد.ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram