تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره اجاره الو قلیان قیطریه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18008.html

۱۳۹۴/۱۰/۱۳ - ۱۶:۳۴

ارتباط بیماری شیرین با مصرف سیب زمینی

مصرف زیاد سیب‌زمینی نه تنها خطر ابتلا به چاقی دور کمر را افزایش می‌دهد بلکه احتمال بروز نشانه‌های بیماری دیابت را نیز بالا می‌برد. مطابق با تحقیقات انجام گرفته، مصرف روزانه سیب‌زمینی در رژیم غذایی تا 33 درصد شانس ابتلا به دیابت را بیشتر می‌کند.

قُل قُل: مصرف زیاد سیب‌زمینی نه تنها خطر ابتلا به چاقی دور کمر را افزایش می‌دهد بلکه احتمال بروز نشانه‌های بیماری دیابت را نیز بالا می‌برد.
مطابق با تحقیقات انجام گرفته، مصرف روزانه سیب‌زمینی در رژیم غذایی تا 33 درصد شانس ابتلا به دیابت را بیشتر می‌کند.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از روزنامه ایران، پژوهشگران در آخرین دستاوردهای خود به این نتیجه رسیده‌اند، افرادی که 2 تا 4 بار از - شماره اجاره الو قلیان قیطریه - سیب زمینی برای تهیه وعده‌های غذایی و میان وعده‌ها در هفته استفاده می‌کنند، 7 درصد بیشتر احتمال دارد در مقایسه با سایر - شماره اجاره الو قلیان قیطریه - افراد به دیابت دچار شوند.


بررسی‌ها نشان می‌دهد، سیب زمینی سرخ کرده، چیپس، - شماره اجاره الو قلیان قیطریه - پوره سیب زمینی و حتی طبخ آن به صورت آب‌پز یا بخارپز احتمال ابتلا به چاقی شکم و دیابت را بالا می‌برد. این دستاوردها همچنین اثبات کرد جایگزین کردن سه وعده غذایی تهیه شده با غلات کامل و جایگزین کردن آن - شماره اجاره الو قلیان قیطریه - با سیب‌زمینی خطر مبتلا شدن به بیماری‌های نامبرده را 12 درصد کاهش - شماره اجاره الو قلیان قیطریه - می‌دهد. به عقیده محققان، سرخ کردن سیب زمینی پر‌ضرر‌ترین شیوه طبخ - شماره اجاره الو قلیان قیطریه - این ماده غذایی به شمار آمده و افراد علاقه‌مند به مصرف سیب زمینی سرخ کرده بیشتر به دیابت مبتلا می‌شوند.


این درحالی است که جایگزین کردن سیب زمینی با - شماره اجاره الو قلیان قیطریه - برنج، گندم وذرت، خطر احتمال ابتلا به دیابت نوع دوم را کاهش می‌دهد. دکتر آسائو مارکای، سرپرست بخش قلب بیمارستان و مرکز تحقیقاتی اوزاکا در نشریه سلامت روز نوشت، با وجود اینکه سیب‌زمینی در - شماره اجاره الو قلیان قیطریه - گروه صیفی‌جات طبقه‌بندی می‌شود نمی‌توان آن را در گروه مواد‌غذایی پر ارزش و غنی به شمار آورد و بهتر است جایگزین‌های دیگری برای آن تعریف شود.


وی ادامه داد، گروه کربوهیدرات‌های تصفیه شده باید در رژیم غذایی افراد محدود شوند. همچنین نباید از خاطر برد که سیب‌زمینی به دلیل اینکه حاوی مقادیر بالای نشاسته بوده و در مقابل از میزان فیبر، ویتامین‌ها، مواد معدنی و ترکیب پلی فنولی اندک برخوردار است باید میوه و سبزیجات سالم و خوراکی‌های پر فیبر جایگزین آن - شماره اجاره الو قلیان قیطریه - شود. - شماره اجاره الو قلیان قیطریه - در واقع کیفیت پایین و ارزش کم مواد - شماره اجاره الو قلیان قیطریه - غذایی حاوی کربوهیدرات با افزایش خطر احتمال - شماره اجاره الو قلیان قیطریه - ابتلا به دیابت نوع دوم رابطه مستقیم دارد. از طرف دیگر زمانی که سیب زمینی داغ سرو شده و مصرف می‌شود، هضم نشاسته در بدن را آسان‌تر کرده و باعث افزایش سریع میزان گلوکز خون در بدن می‌شود.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram