تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره اجاره الو قلیون قیطریه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18151.html

۱۳۹۴/۰۹/۱۴ - ۱۰:۳۷

استفاده از "جوهر قند" در نان خیانت است

رییس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه "جوهر قند" خطرناک و استفاده از آن در نان ممنوع‌المصرف است، استفاده از این ماده در نان را خیانت دانست و در عین حال توضیحاتی درباره کیفیت نان سنتی در کشور ارائه کرد.

قُل قُل:رییس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه "جوهر قند" خطرناک و استفاده از آن در نان - شماره اجاره الو قلیون قیطریه - ممنوع‌المصرف است، استفاده از - شماره اجاره الو قلیون قیطریه - این ماده در نان را خیانت دانست و در عین حال توضیحاتی درباره کیفیت نان سنتی در کشور ارائه کرد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز - شماره اجاره الو قلیون قیطریه - به نقل ازایسنا،دکتر رسول دیناروند درباره استفاده از جوش شیرین و جوهر قند در نان، با بیان اینکه متاسفانه استفاده از جوش شیرین در نان - شماره اجاره الو قلیون قیطریه - هنوز وجود دارد و - شماره اجاره الو قلیون قیطریه - اینگونه نیست که کاملا حذف شده باشد، گفت: بحث استفاده از جوهر قند در نان بسیار متفاوت است؛ زیرا - شماره اجاره الو قلیون قیطریه - این ماده بسیار خطرناک است و اصلا با جوش‌شیرین یکسان نیست.


جوش شیرین در نان هنوز کاملا حذف نشده است

وی با بیان اینکه - شماره اجاره الو قلیون قیطریه - خطر جوش شیرین بسیار کمتر - شماره اجاره الو قلیون قیطریه - از جوهر قند است، تاکید کرد: جوهر قند بسیار خطرناک است، اما متاسفانه در برخی جاها استفاده از آن - شماره اجاره الو قلیون قیطریه - دیده شده است؛ این درحالیست که استفاده از جوهر قند اصلا شبیه به جوش شیرین نیست. جوش شیرین به صورت وسیع و در همه نانوایی‌ها استفاده می‌شد که البته عوارض گوارشی دارد و وزارت بهداشت تلاش کرد که استفاده از آن حذف شود. هرچند هنوز جوش شیرین به طور کامل حذف نشده اما اکنون استفاده از آن به حداقل رسیده است.


دیناروند همچنین گفت: البته برنامه حذف جوش شیرین در حال اجراست و نانوایی‌ها باید از خمیرمایه استفاده کنند.


جوهر قند ممنوع‌المصرف است

رییس سازمان غذا و دارو با تاکید بر اینکه جوهر قند یک پدیده جدید و بسیار خطرناک بوده و اصلا خوراکی نیست، - شماره اجاره الو قلیون قیطریه - گفت: عوارض جوهر قند ساده نبوده و مصرف آن ممنوع است. باید توجه کرد که جوش شیرین ممنوع‌المصرف نیست و مسمومیت ایجاد نمی‌کند، اما نباید در نانوایی‌ها استفاده شود و موارد مصرف آن در جاهای - شماره اجاره الو قلیون قیطریه - ضروری است؛ اما جوهر قند اصلا نباید مصرف شود.


استفاده از جوهر قند در برخی نان‌های شبه محلی

دیناروند ضمن ابراز تاسف نسبت به استفاده از جوهر قند در برخی جاها برای نرم و سفید شدن نان‌های نازک، مجددا بر خطرناک و ممنوع‌المصرف بودن - شماره اجاره الو قلیون قیطریه - این ماده تاکید - شماره اجاره الو قلیون قیطریه - کرد و گفت: مواردی از استفاده از جوهر قند در - شماره اجاره الو قلیون قیطریه - برخی نانوایی‌ها گزارش شده اما وسعت آن اصلا - شماره اجاره الو قلیون قیطریه - مانند جوش‌شیرین - شماره اجاره الو قلیون قیطریه - نیست و این دو ماده - شماره اجاره الو قلیون قیطریه - اصلا با هم قابل - شماره اجاره الو قلیون قیطریه - مقایسه نیستند.

وی با بیان اینکه اگر کسی از جوهر قند استفاده کند، واقعا خیانت مرتکب شده است، گفت: البته معمولا نانوایی‌هایی - شماره اجاره الو قلیون قیطریه - که مجوز دارند، کمتر این کار را انجام می‌دهند؛ اما گاهی کسانی که نان‌هایی شبیه به نان محلی که نازک و نرم است، عرضه می‌کنند، از این ماده - شماره اجاره الو قلیون قیطریه - استفاده می‌کنند. در این باره گاهی استفاده از جوهر قند دیده شده و توصیه ما به تمام کسانی که در تهیه و توزیع این نان‌ها هستند این است که واقعا مراقبت کنند که این کار انجام نشود.


دیناروند با بیان اینکه سازمان غذا و - شماره اجاره الو قلیون قیطریه - دارو نظارت مستقیمی - شماره اجاره الو قلیون قیطریه - بر نانوایی‌های سنتی و محلی ندارد، گفت: نظارت ما بر فعالیت نانوایی‌های صنعتی است. در حوزه نان‌های سنتی اداره بهداشت محیط وزارت بهداشت نظارت دارند و مرتبا هم از نظر محیط نانوایی کنترل‌های لازم را انجام می‌دهند و هم نمونه‌برداری می‌کنند که نمک از حد مجاز بالاتر نباشد یا در نانوایی‌ها از جوش شیرین یا جوهر قند استفاده نشود.


کیفیت نان سنتی، درجه یک نیست

رییس سازمان غذا و دارو در ادامه در ارزیابی کیفیت نان به عنوان قوت غالب مردم در کشور، اظهار کرد: فکر می‌کنیم نباید انتظار کیفیت درجه یک نان از شیوه پخت سنتی نان داشته باشیم. مردم ما باید بپذیرند که روش‌های تولید نان در دنیا - شماره اجاره الو قلیون قیطریه - عوض شده، کیفیت‌ها بالاتر رفته و در ایران هم سرمایه‌گذاری خوبی برای نان‌های با کیفیت انجام شده است.


استفاده از نان صنعتی به نفع مردم - شماره اجاره الو قلیون قیطریه - است

وی افزود: در نانوایی‌های صنعتی، نان‌هایی درست می‌شوند که دور ریز ندارد، کیفیت بالایی دارند و تمام مراحل علمی - شماره اجاره الو قلیون قیطریه - و فنی مورد نیاز برای پخت نان با کیفیت بالا در نانوایی‌های صنعتی رعایت می‌شود. بنابراین به نفع مردم است که از این نان‌ها استفاده کنند؛ چرا که در نانوایی سنتی شیوه‌های پخت شیوه‌های پخت مطلوبی نیست.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram