تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره اجاره الو قلیون کوهسار


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18254.html

۱۳۹۴/۰۸/۲۱ - ۱۸:۰۲

چگونه آبمیوه های تقلبی را شناسایی کنیم؟

مدیر کل نظارت بر فراورده های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو در مورد چگونگی شناسایی آبمیوه های تقلبی در بازار توضیحاتی ارائه داد.

سلامت - شماره اجاره الو قلیون کوهسار - نیوز: مدیر کل نظارت بر - شماره اجاره الو قلیون کوهسار - فراورده های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو در مورد چگونگی شناسایی آبمیوه های تقلبی در بازار توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش قُل قُل به نقل از عصر ایران، امروزه شرکت های متعددی در زمینه تولید آبمیوه به صورت عمده در حال فعالیت بوده و افراد زیادی نیز هر روزه این محصولات - شماره اجاره الو قلیون کوهسار - را از سطح بازار خریداری و مصرف می کنند ولی جالب است بدانید که تمامی شرکت های تولید - شماره اجاره الو قلیون کوهسار - کننده - شماره اجاره الو قلیون کوهسار - باید استاندارهایی را در تولیدات خود رعایت کرده و روی بسته بندی های خود تمامی این اطلاعات - شماره اجاره الو قلیون کوهسار - را به مردم عرضه کنند.


اگر اطلاعات عرضه شده در بسته بندی با محتویات داخل متفاوت باشد مصرف کننده می تواند موضوع را به عنوان تخلف گزارش کرده و حتی از تولید کننده شکایت کند. برای بررسی این موضوع به سراغ دکتر هدایت حسینی مدیر کل نظارت بر فراورده های غذایی آشامیدنی آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو رفتیم.

دکتر حسینی در مورد چگونگی تقسیم بندی در آبمیوه ها گفت: آبمیوه ها در بازار در 3 سطح نوشیدنی های میوه ای، نکتار ها و آبمیوه های طبیعی تقسیم بندی می شوند که میزان آبمیوه طبیعی در هرکدام در این محصولات متفاوت است.

وی ادامه - شماره اجاره الو قلیون کوهسار - داد: در نوشیدنی های میوه ای حداقل باید 20 درصدآبمیوه طبیعی وجود داشته باشد که این میزان در نکتارها با توجه به نوع میوه 40 تا 50 درصد است.

وی ادامه داد: در آبمیوه خالص نیز باید کاملا از آب میوه طبیعی استفاده شود که این نکته نیز باید در روی بسته بندی محصول درج می شود.

مدیر کل نظارت بر فراورده های غذایی آشامیدنی آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو با بیان اینکه تمامی این اطلاعات باید به صورت شفاف در - شماره اجاره الو قلیون کوهسار - بسته بندی محصول درج شود خاطر نشان کرد: تمامی شرکت ها موظف هستند که این اطلاعات را به صورت کاملا شفاف روی بسته بندی کالای خود درج کنند و در صورتیکه مصرف کننده نیز مشاهده کند که اطلاعات درج شده با نوع محصول مغایرت دارد - شماره اجاره الو قلیون کوهسار - می تواند موضع را برای گزارش و رسیدگی به تخلف به دانشگاه های علوم پزشکی و یا سازمان غذا و دارو اعلام کنند.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه سازمان تعزیرات حکومتی چندی پیش اعلام کرده بود که بعضی از شرکت های تولید آبمیوه از عنوان طبیعی در بسته بندی های خود استفاده می کنند ولی در محصول آنها هیچگونه آبمیوه طبیعی وجود ندارد گفت: بازرسان سازمان غذا و دارو - شماره اجاره الو قلیون کوهسار - در طرح نظارتی خود pms نمونه های موجود - شماره اجاره الو قلیون کوهسار - در بازار - شماره اجاره الو قلیون کوهسار - را مورد - شماره اجاره الو قلیون کوهسار - بررسی قرار می دهند و چنانچه با موارد - شماره اجاره الو قلیون کوهسار - تخلف مواجه شوند به شدت با شرکت تولیده کننده برخورد می شود.
وی ادامه داد: اگر شرکتی از عنوان آبمیوه طبیعی در روی محصول تولیدی خود استفاده کرده ولی از نوشیدنی های میوه ای آن را پر کندمرتکب تخلف شده و - شماره اجاره الو قلیون کوهسار - لذا مردم اینگونه موارد را گزارش دهند.

65 برند تجاری آبلیمو به تخلف به مرجع قضایی معرفی - شماره اجاره الو قلیون کوهسار - شدند

مدیر کل نظارت بر فراورده های غذایی آشامیدنی آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو در مورد وضعیت تخلفاتی که در مورد آبلیمو ها انجام شده بود گفت: از سال گذشته تشدید نظارت بر واحد های تولید آبلیمو انجام شده و نمونه های زیادی از آبلیموها از سطح بازار جمع آوری و مورد بررسی قرار گرفت که در این راستا 3 خط تولید آبلیمو به دلیل تخلفات متعدد کاملا - شماره اجاره الو قلیون کوهسار - بسته و 65 برند تجاری نیز به دلیل عدم انطباق در فورمول به مراجع قضایی معرفی شدند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram