تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره اجاره قلیان روشن فرشته


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18057.html

۱۳۹۴/۱۰/۰۳ - ۰۸:۳۸

وزیر کشاورزی آلوده بودن برنج‌های خارجی را رد کرد

وزیر جهاد کشاورزی آلوده بودن برنج‌های توزیع شده از سوی شرکت بازرگانی دولتی را تکذیب کرد و گفت: این محموله‌ها طبق روال معمول پس از انجام تست و آزمایش های صورت گرفته، تاریخ مصرفشان تمدید شد و آلوده نبوده‌اند.

قُل قُل: وزیر جهاد کشاورزی آلوده بودن برنج‌های توزیع شده از سوی شرکت بازرگانی دولتی را تکذیب کرد و گفت: این محموله‌ها طبق روال معمول پس از انجام تست و آزمایش های صورت گرفته، تاریخ مصرفشان تمدید شد و آلوده نبوده‌اند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا، محمود حجتی امروز - چهارشنبه - در حاشیه نشست مشترک با لوندگ پورسورن - وزیر امور خارجه مغولستان - درباره سلامت برنج‌های وارداتی اظهار کرد: برنج‌های توزیع شده از سوی شرکت بازرگانی دولتی ایران آلوده نبوده و تاریخ مصرف‌شان نگذشته بود بلکه پس از انجام مراحل معمول تست و آزمایش تاریخ مصرف آن‌ها تمدید شده بود.

وی همچنین در خصوص واگذاری وظایف بازرگانی بخش کشاورزی در قالب قانون تمرکز وظایف بازرگانی به وزارت اقتصاد در برنامه ششم گفت: - شماره اجاره قلیان روشن فرشته - هنوز برنامه ششم نهایی نشده است و از ابتدا هم بر این مصمم بودیم که وزارت جهاد کشاورزی به عنوان متولی تولید باید - شماره اجاره قلیان روشن فرشته - مسئولیت‌های دیگری نیز داشته باشد تا به هنگام تولید درهای واردات کشور به روی یک - شماره اجاره قلیان روشن فرشته - محصول باز نشود و بازار آن به هم نریزد.

حجتی افزود: واگذاری وظایف بازرگانی بخش - شماره اجاره قلیان روشن فرشته - کشاورزی به وزارت اقتصاد حتی اگر در برنامه ششم هم پیشنهاد شده باشد این برنامه هنوز کامل نشده و - شماره اجاره قلیان روشن فرشته - با آن مخالفت می کنیم.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram