تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره اجاره قلیان روشن فرشته


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18057.html

۱۳۹۴/۱۰/۰۳ - ۰۸:۳۸

وزیر کشاورزی آلوده بودن برنج‌های خارجی را رد کرد

وزیر جهاد کشاورزی آلوده بودن برنج‌های توزیع شده از سوی شرکت بازرگانی دولتی را تکذیب کرد و گفت: این محموله‌ها طبق روال معمول پس از انجام تست و آزمایش های صورت گرفته، تاریخ مصرفشان تمدید شد و آلوده نبوده‌اند.

قُل قُل: وزیر جهاد کشاورزی آلوده بودن برنج‌های توزیع شده از سوی شرکت بازرگانی دولتی را تکذیب کرد و گفت: این محموله‌ها طبق روال معمول پس از انجام تست و آزمایش های صورت گرفته، تاریخ مصرفشان تمدید شد و آلوده نبوده‌اند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا، محمود حجتی امروز - چهارشنبه - در حاشیه نشست مشترک با لوندگ پورسورن - وزیر امور خارجه مغولستان - درباره سلامت برنج‌های وارداتی اظهار کرد: برنج‌های توزیع شده از سوی شرکت بازرگانی دولتی ایران آلوده نبوده و تاریخ مصرف‌شان نگذشته بود بلکه پس از انجام مراحل معمول تست و آزمایش تاریخ مصرف آن‌ها تمدید شده بود.

وی همچنین در خصوص واگذاری وظایف بازرگانی بخش کشاورزی در قالب قانون تمرکز وظایف بازرگانی به وزارت اقتصاد در برنامه ششم گفت: - شماره اجاره قلیان روشن فرشته - هنوز برنامه ششم نهایی نشده است و از ابتدا هم بر این مصمم بودیم که وزارت جهاد کشاورزی به عنوان متولی تولید باید - شماره اجاره قلیان روشن فرشته - مسئولیت‌های دیگری نیز داشته باشد تا به هنگام تولید درهای واردات کشور به روی یک - شماره اجاره قلیان روشن فرشته - محصول باز نشود و بازار آن به هم نریزد.

حجتی افزود: واگذاری وظایف بازرگانی بخش - شماره اجاره قلیان روشن فرشته - کشاورزی به وزارت اقتصاد حتی اگر در برنامه ششم هم پیشنهاد شده باشد این برنامه هنوز کامل نشده و - شماره اجاره قلیان روشن فرشته - با آن مخالفت می کنیم.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram