تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره اجاره قلیان شهرک پرواز


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18251.html

۱۳۹۴/۰۸/۲۲ - ۱۱:۳۵

6 عادت شگفت‌انگیز برای چربی سوزی سریع تر

اگر می‌خواهید وزن کم کنید، لازم است تغذیه درستی داشته باشید و بیشتر ورزش کنید. اما اگر ماهی نیم‌کیلو کم کردن برای شما کافی نباشد چه؟ اگر بخواهید سریع‌تر وزن کم کنید چه؟ زمانی‌که نوشابه و شکلات را کنار گذاشتید و چندبار در هفته ورزش کردن را شروع کردید، اما نتیجه نگرفتید، چه باید بکنید.

قُل قُل: اگر می‌خواهید وزن کم کنید، لازم است تغذیه درستی داشته باشید و بیشتر ورزش کنید. اما اگر ماهی نیم‌کیلو کم - شماره اجاره قلیان شهرک پرواز - کردن برای شما کافی نباشد چه؟ اگر بخواهید سریع‌تر وزن کم کنید چه؟ زمانی‌که نوشابه و شکلات را کنار گذاشتید و چندبار در هفته ورزش کردن را شروع کردید، اما نتیجه نگرفتید، چه باید بکنید.
می‌توانید این ۶ قانون را برای چندبرابر کردن تأثیر رژیم و برنامه ورزشی با هدف چربی سوزی سریع تر - شماره اجاره قلیان شهرک پرواز - به‌کار ببندید تا کاهش وزن‌تان به‌طور چشمگیری سرعت بگیرد.

۱- بیشتر آب بنوشید، مخصوصاً پیش از غذا

همه می‌دانند که ما برای زنده ماندن به آب نیاز داریم. اما تعداد کمی می‌دانند که چقدر آب، نیاز بدن ماست. اکثریت افراد در وضعیت - شماره اجاره قلیان شهرک پرواز - کم آبی متوسط و مزمن به‌سر می‌برند، که باعث انرژی کم و اضافه وزن می‌شود. برای بهترین وضعیت سلامتی و چربی سوزی، سعی کنید روزانه به مقدار کافی، پیش از هر وعده غذایی دست‌کم ۴۵۰ میلی‌لیتر و هر زمانی هم که احساس کمبود انرژی کردید آب بنوشید. برای رسیدن به نتیجه مناسب، لازم است آب بنوشید، نه نوشابه و قهوه و آب‌میوه، فقط آب. اگر برای‌تان سخت است، سعی کنید - شماره اجاره قلیان شهرک پرواز - آب‌تان را با مقدارکمی میوه یا خیار، طعم‌دار کنید.
تلگرام

۲- برای جویدن غذا، زمان بیشتری - شماره اجاره قلیان شهرک پرواز - صرف کنید

یک تئوری معمول وجود دارد که می‌گوید، آهسته‌تر خوردن، به کاهش وزن کمک می‌کند. دلیلش این است که، بین زمان بلعیدن غذا و زمانی که این غذا موجب کاهش حس گرسنگی در مغز می‌شود، تأخیری وجود دارد و این تأخیر باعث می‌شود در انتهای وعده غذا، بیشتر از میزان لازم - شماره اجاره قلیان شهرک پرواز - بخوریم. کارشناسانی مانند Horace Fletcher، متخصص تغذیه در اوایل قرن بیستم، توصیه می‌کنند، آهسته‌تر خوردن، موجب کمتر خوردن می‌شود. در همین رابطه: آیا آهسته غذا خوردن می تواند باعث کاهش وزن شود؟

تحقیقی جدید در چین، صحت این تئوری را تأیید می‌کند: نشان داده شده مردان - شماره اجاره قلیان شهرک پرواز - چاق نسبت به مردان غیرچاق، سریع‌تر غذا می‌خورند. همچنین معلوم شد مردانی که هر لقمه را ۴۰ بار می‌جوند، نسبت به مردانی که هرلقمه را تنها ۱۵ بار می‌جوند، ۱۲ درصد چربی بیشتری می‌سوزانند. اگر می‌خواهید وزن کم کنید، با خودتان قرار بگذارید که هر لقمه را حداقل بیست - شماره اجاره قلیان شهرک پرواز - بار بجوید، سپس تدریجا - شماره اجاره قلیان شهرک پرواز - هر هفته این میزان را افزایش دهید.

۳- بعد از هرغذا، قدم بزنید

یکی از هم‌اتاقی‌های قدیمی من به من می‌گفت از زمانی که شروع کرده به قدم زدن بعد از - شماره اجاره قلیان شهرک پرواز - هر وعده غذا، پنج کیلو وزن کم کرده است. آن زمان نمی‌توانستم باور کنم؛ قدم زدن را به سختی می‌توان ورزش محسوب کرد، و مسلماً با یک جلسه تمرینی در باشگاه هم قابل قیاس نیست! اما اخیراً فهمیدم که اشتباه می‌کردم: قدم زدن بعد از غذا، یکی از آن ترفندهای کوچک چربی‌سوزی است که می‌تواند تفاوت‌های بزرگی ایجاد کند.

حالا، برای من قدم زدن واقعاً بهترین ورزش نیست و نمی‌توان آن را - شماره اجاره قلیان شهرک پرواز - با تمرینات جدی مقایسه کرد؛ حق با من بود، اما معلوم شد که حقیقت دیگری در این موضوع وجود دارد: حتی یک فعالیت سبک بعد از غذا، گیرنده‌های GLUT-4 (پروتیئن های حمل کننده گلوکز) را فعال کرده و موجب می‌شود، عضلات شما تمام گلوکزی را که هم‌اکنون خورده‌اید، جذب کنند و ضمناً اجازه نمی‌دهد غذای خورده شده، انسولین را خنثی نماید. بنابراین، توصیه هم‌اتاقی قدیمی مرا دنبال کنید: بعد از هر غذا ده دقیقه قدم بزنید.

۴- از دماهای سردتر برای فعال کردن چربی‌تان استفاده کنید

و حالا تعجب‌برانگیزترین نکته این که: همه چربی‌ها هم به ضررتان نیستند. بیشتر بافت‌های چربی شما، چربی سفید است، که صرفاً انرژی ذخیره می‌کند و این چیزی است که از"چربی" در ذهن شما شکل گرفته. اما شما همچین مقدار کمی چربی قهوه‌ای هم دارید، که کارش سوزاندن انرژی برای گرم نگه داشتن شماست. می‌توانید با قرار دادن بدن‌تان در دماهای سردتر و تحریک رشد چربی قهوه‌ای، چربی - شماره اجاره قلیان شهرک پرواز - سوزی‌تان را تا اندازه زیادی تسریع کنید.

راه‌های زیادی برای انجام این کار وجود دارد. می‌توانید دمای خانه‌تان را کمی پایین‌تر نگه دارید، یا در طول روز - شماره اجاره قلیان شهرک پرواز - لباس‌های سبک‌تری بپوشید. می‌توانید هر روز صبح و عصر، - شماره اجاره قلیان شهرک پرواز - یک لیوان آب یخ بنوشید. می‌توانید با رساندن مستقیم سرما به چربی قهوه‌ای‌تان، آن را - شماره اجاره قلیان شهرک پرواز - بیشتر مورد - شماره اجاره قلیان شهرک پرواز - هدف بدهید. چربی - شماره اجاره قلیان شهرک پرواز - قهوه‌ای در گردن و بالای سینه و - شماره اجاره قلیان شهرک پرواز - کمر قرار دارد، پس می‌توانید با - شماره اجاره قلیان شهرک پرواز - گرفتن دوش آب سرد و آب رسانی بیشتر به این قسمت‌ها و یا قرار دادن یک کیسه یخ در پایین گردن‌تان، رشد این چربی را تشدید کنید. در همین رابطه: هوای سرد چگونه باعث کاهش وزن و چربی سوزی می شود؟

۵- به وعده غذای‌تان، آب لیمو، عسل و دارچین اضافه نمایید

معروف است که غذای سالم، آهسته‌تر جذب بدن می‌شود، درحالی‌که، هله هوله‌هایی مانند نوشابه گازدار، معمولاً سریعا هضم می‌شوند. خوشبختانه راه‌هایی وجود دارد که بدن - شماره اجاره قلیان شهرک پرواز - شما - شماره اجاره قلیان شهرک پرواز - هر غذایی را آهسته‌تر هضم کند. افزودن آب لیمو و دارچین به غذا، از سرعت انتقال غذا از معده به روده، کم کرده و ثابت شده که - شماره اجاره قلیان شهرک پرواز - میزان کنترل انسولین و قند خون را بیشتر می‌کند. جایگزین کردن شکر با کمی عسل هم - شماره اجاره قلیان شهرک پرواز - باعث - شماره اجاره قلیان شهرک پرواز - بهبود میزان قند خون می‌شود و نسبت به هر - شماره اجاره قلیان شهرک پرواز - نوع قند دیگری، گوارش آهسته‌تری - شماره اجاره قلیان شهرک پرواز - دارد.

۶- از هر غذایی که می‌خورید عکس بگیرید!

بیشتر مردم، نیازی به این ندارند که درمورد این که چه باید بخورند و چه نباید بخورند چیز بیشتری یاد بگیرند. رژیم غذایی خوب و مناسبی دارند، اما فقط پیگیرش - شماره اجاره قلیان شهرک پرواز - نیستند. - شماره اجاره قلیان شهرک پرواز - برای بیشتر افراد، این‌طور نیست که لازم باشد عنصری را به تغذیه‌شان اضافه یا از آن حذف کنند؛ بلکه چیزی که به آن - شماره اجاره قلیان شهرک پرواز - نیاز دارند، آگاهی و مسئولیت‌پذیری است. شما باید واقعا پیگیر این باشید که دقیقاً چقدر از رژیم‌تان منحرف شده‌اید.

گفته - شماره اجاره قلیان شهرک پرواز - می‌شود، یک تصویر، بیشتر از هزار کلمه می‌ارزد. علم می‌گوید، عکس - شماره اجاره قلیان شهرک پرواز - گرفتن از غذای‌تان، بارها مؤثرتر از یادداشت - شماره اجاره قلیان شهرک پرواز - کردن رویدادها و یادآوری‌ها درباره غذاست. برای این‌که همیشه مسئول و متعهد بمانید، یک اکانت در اینستاگرام یا فیسبوک را به آلبوم عکس غذاها اختصاص داده و از هرغذایی که می‌خورید، عکسی در آنجا آپلود کنید. با این روش، به عادات خورد و خوراک‌تان، توجه بیشتری خواهید کرد و برای خوردن غذاهای - شماره اجاره قلیان شهرک پرواز - سالم احساس فشار و مسئولیت خواهید نمود چون می‌دانید که دوستان شما - شماره اجاره قلیان شهرک پرواز - می‌توانند چیزهایی را که می‌خورید ببینند.

منبع: elmevarzesh.com


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram