تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره الو قلیان روشن اکباتان


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18235.html

۱۳۹۴/۰۸/۲۴ - ۱۵:۰۱

کافئین مشهور ترین روان گردان جهان

مصرف به جا و به اندازه کافئین باعث عملکرد بهتر بدن انسان می شود در حالی که استفاده بیش از اندازه از این ماده جان افراد را به خطر انداخته و برای مدت زمان بسیار طولانی این ماده از بدن شخص دفع نخواهد شد.

قُل قُل: مصرف به جا و به اندازه کافئین باعث عملکرد بهتر بدن انسان - شماره الو قلیان روشن اکباتان - می شود در حالی که استفاده بیش از اندازه از - شماره الو قلیان روشن اکباتان - این ماده جان افراد را به خطر انداخته و برای مدت زمان بسیار طولانی این ماده از بدن شخص دفع نخواهد شد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به - شماره الو قلیان روشن اکباتان - نقل از مهر، افرادی که در حال حاضر در سراسر دنیا کافئین را در انواع و اشکال مختلف مصرف می نمایند و حتی کسانی که روزانه چندین فنجان قهوه، چای و یا - شماره الو قلیان روشن اکباتان - انواع نوشیدنی های گازدار را می نوشند نیز احتمالا از این مطلب که این ماده مشهورترین ماده روان - شماره الو قلیان روشن اکباتان - گردان دنیاست بی خبر هستند.


خواه این - شماره الو قلیان روشن اکباتان - ماده داخل فنجانی قهوه - شماره الو قلیان روشن اکباتان - یا چای بوده و یا در شکلات و نوشابه ها، اثری ملایم بر روی محرک های اعصاب بدن ما گذاشته و زندگی روزمره را برای ما آسان تر می نماید.


مصرف در حد مجاز و معمول کافئین اثرات بسیار مثبتی روی مغز و بدن ما انسان ها دارد. شواهد موجود بیان کننده کمک کافئین به تقویت حافظه، افزایش تحرک بدنی و بالا بردن تمرکز است. سازمان غذا - شماره الو قلیان روشن اکباتان - و داروی آمریکا مصرف روزانه ۴۰۰ میلی گرم کافئین را برای افراد بالغ بی خطر دانسته اگرچه زنان باردار می باید مصرف روزانه خود را تا ۲۰۰ - شماره الو قلیان روشن اکباتان - میلی گرم کاهش دهند.

مطابق گزارش کالج آمریکایی زنان و زایمان یک فنجان قهوه دارای ۱۰۰ الی ۲۰۰ میلی گرم و یک فنجان چای تا حداکثر ۷۰ میلی گرم و همچنین نوشابه های گازدار کمتر از ۵۰ میلی گرم کافین دارند.


کلینیک مایو پیشنهاد می کند که نوجوانان نیز باید میزان مصرف - شماره الو قلیان روشن اکباتان - کافئین روزانه خود را به اندازه ۱۰۰ میلی گرم محدود نمایند و توصیه می کند تا کودکان - شماره الو قلیان روشن اکباتان - از مصرف هر - شماره الو قلیان روشن اکباتان - گونه کافئین پرهیز کنند.


بعضی افراد به طرز بسیار عجیبی به مصرف کافئین - شماره الو قلیان روشن اکباتان - حساسیت داشته و مصرف زیاد این ماده می تواند منجر به سردرد، دردهای ناحیه - شماره الو قلیان روشن اکباتان - شکم، تپش - شماره الو قلیان روشن اکباتان - قلب - شماره الو قلیان روشن اکباتان - و بی خوابی در این افراد شود (منظور از مصرف زیاد نوشیدن ۴ فنجان قهوه در روز است).


کافئین بعد از گذشت ۴۵ دقیقه از مصرف به سرعت جذب خون و بافت های بدن شده اما زمان بسیار طولانی تری باید سپری شود - شماره الو قلیان روشن اکباتان - تا بدن بتواند آن را تجزیه نموده و از بافت - شماره الو قلیان روشن اکباتان - های - شماره الو قلیان روشن اکباتان - خود دفع کند. زمانی که طول می کشد تا این - شماره الو قلیان روشن اکباتان - فرایند طی - شماره الو قلیان روشن اکباتان - شود و نیمی از کافئین مصرف شده دفع شود چیزی نزدیک به - شماره الو قلیان روشن اکباتان - ۴ ساعت بوده اما این به معنای - شماره الو قلیان روشن اکباتان - از میان رفتن تمام کافئین مصرفی ظرف مدت ۸ ساعت نیست. بنابر تحقیقات انجام شده چیزی نزدیک به ۱۲ ساعت طول می کشد تا فنجان قهوه مصرف شده در صبحانه به طور کامل تجزیه شده و از بدن دفع - شماره الو قلیان روشن اکباتان - شود.


در افراد سیگاری زمانی - شماره الو قلیان روشن اکباتان - که طول می کشد تا - شماره الو قلیان روشن اکباتان - نیمی از کافین تجزیه شود چیزی نزدیک به ۳ ساعت بوده و در زنان باردار این میزان چیزی نزدیک به ۴ ساعت در مقایسه با زنان عادی طول می کشد.


در مواردی که تاکنون - شماره الو قلیان روشن اکباتان - نیز به ندرت دیده شده زمانی که کافئین به میزان زیادی مورد مصرف قرار می گیرد (در حدود ۵ گرم که نزدیک به ۳۰ الی ۵۰ فنجان قهوه می شود) می تواند منجر به مرگ شخص شود. مرگ و میرهایی که تا به حال به علت مصرف کافئین گزارش شده در اثر مصرف پودر کافئین و قرص های آن بوده است.


همچنین تحقیقات نشان می - شماره الو قلیان روشن اکباتان - دهد - شماره الو قلیان روشن اکباتان - که کافئین می تواند باعث افزایش و تشدید استرس در افرادی شود که این ماده - شماره الو قلیان روشن اکباتان - را به طور روزانه مصرف می کنند. طی مطالعه بر روی افرادی که به طور روزانه قهوه مصرف می کردند مشخص - شماره الو قلیان روشن اکباتان - شد که کافئین باعث تشدید استرس و پاسخ های بدن این افراد در برابر مصرف کافئین می شود. تپش قلب، افزایش فشارخون و افزایش ترشح هورمون های استرس در بدن این افراد از علائمی بود که در اثر مصرف مداوم و روزانه قهوه حاصل شده بود.


به گفته دانشمندان کاهش فشار خون - شماره الو قلیان روشن اکباتان - بعد از قطع کردن - شماره الو قلیان روشن اکباتان - مصرف قهوه به سرعت روی می دهد اما میزان گلوکز موجود در خون همچنان پابرجا خواهد ماند و به سرعت - شماره الو قلیان روشن اکباتان - کاسته - شماره الو قلیان روشن اکباتان - نخواهد شد.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram