تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره الو قلیان فوری اکباتان


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18282.html

۱۳۹۴/۰۸/۱۷ - ۱۶:۳۴

غذاهای تند بخوریم یا نخوریم؟

، نتایج پژوهش ها نشان می دهد که مصرف این غذاها باعث کاهش کلسترول، کاهش احتمال ابتلا به سرطان دستگاه گوارش می شود و گاهی اعلام می شود که غذاهای تند انرژی زا هستند.

قُل قُل:، نتایج پژوهش ها نشان می دهد که مصرف این غذاها باعث کاهش کلسترول، کاهش احتمال ابتلا به سرطان دستگاه گوارش می شود و گاهی اعلام می شود که غذاهای تند انرژی زا هستند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز، دکتر سمیه جولائی در تبیان نوشت: مردم نقاط مختلف جهان عادت های غذایی متنوع و گاه جالب توجهی دارند که برای مردم سایر نقاط چندان خوشایند نیست یا حتی دشوار است.نمونه ی آن مصرف - شماره الو قلیان فوری اکباتان - مواد غذایی مزه دار شده با انواع - شماره الو قلیان فوری اکباتان - چیلی و فلفل - شماره الو قلیان فوری اکباتان - های تند است. پژوهش های بسیاری بر روی چنین رژیم های غذایی نیز انجام - شماره الو قلیان فوری اکباتان - شده و هر روز شاهد نتایج تأمل برانگیز آنها هستیم. مثلا - شماره الو قلیان فوری اکباتان - برای مصرف غذاهای تند، نتایج پژوهش ها نشان می دهد که مصرف این غذاها باعث کاهش کلسترول، کاهش احتمال ابتلا به سرطان دستگاه گوارش می شود و گاهی اعلام می شود که غذاهای تند انرژی زا هستند. اما پیش از این که به نتایج مصرف خانواده ی فلفل ها یا مواد غذایی تند بپردازیم جالب است با فرآیند تعامل بدن در اولبن مواجهه با این نوع غذا ها آشنا - شماره الو قلیان فوری اکباتان - شویم و بدانیم چگونه بدن ما در برابر تندی - شماره الو قلیان فوری اکباتان - غذا واکنش نشان می دهد و چگونه می توانیم در برابر تندی غذا - شماره الو قلیان فوری اکباتان - تحمل داشته باشیم؟ آیا در هنگام خوردن غذاهای - شماره الو قلیان فوری اکباتان - تند تغییر خاصی در بدن صورت می گیرد؟ یا این تنها اثر عاملی روانی بر روی ماست که ما را به تحمل و ادامه ی خوردن غذای تند می کشاند؟
پژوهشگران در پاسخ به این پرسش می گویند که تحمل - شماره الو قلیان فوری اکباتان - غذای تند از تغییری فیزیکی نشأت می گیرد در این که چگونه گیرنده های درد در بدن به کپسایسین _ - شماره الو قلیان فوری اکباتان - مولکول مسئول برای "داغی " فلفل های تند و غذاهایی که با - شماره الو قلیان فوری اکباتان - آنها مزه دار شده است_ پاسخ می دهد. عوامل روان شناختی معمولاً اثر کمی در این زمینه دارند، این عوامل در این که ما چه قدر می خواهیم احساس سوزش داشته باشیم دخیل است و نه در این که چگونه این حس سوزش را احساس می کنیم.

داغی حاصل از خوردن تندی ( به علاوه ی دمای حاصل از مصرف) از طریق گیرنده هایی که بر روی سلول های عصبی زبان هستند، دریافت می شوند. هنگامی که این اعصاب با کپسایسین - شماره الو قلیان فوری اکباتان - مواجه می - شماره الو قلیان فوری اکباتان - شوند، این گیرنده ها کاملاً - شماره الو قلیان فوری اکباتان - آماده و باز هستند برای این که یون های سدیم و کلسیم را رها - شماره الو قلیان فوری اکباتان - کنند تا به این وسیله گیرنده ها این علائم داغی و سوزش را به مغز منتقل کنند.
- شماره الو قلیان فوری اکباتان - اگرچه در مواجهه های کوتاه مدت اما مداوم با کپسایسین این یون های کلسیم به طور خاص درب گیرنده را پشت سرشان می بندند - شماره الو قلیان فوری اکباتان - تا از انتقال بیشتر حس درد جلوگیری کرده باشند. در درازمدت با تکرار خوردن غذاهای تند همه پایانه های انتهایی عصب به شکلی تنزل پیدا می کنند و پژوهشگران هنوز هم در مورد - شماره الو قلیان فوری اکباتان - کیفیت این فرآیند به قطعیت نرسیده اند و همچنان در حال مطالعه ی این فرآیند هستند.
اما پژوهشگران به این اطمینان رسیده اند که اگرچه این حس بعد مدتی مصرف مداوم غذاهای تند ، در فرد تنزل پیدا کرده، اما در واقع، اعصاب به طور دائم آسیب ندیده - شماره الو قلیان فوری اکباتان - اند؛ و این حالت موقت و برگشت پذیر است. برای همین هم می توان برای مدتی از رژیم غذاهای تند پیروی کرد و بعد به حالت اول بازگشت و از خوردن غذاهای معمولی هم لذت برد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram