تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره تحویل الو قلیون قیطریه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18010.html

۱۳۹۴/۱۰/۱۳ - ۱۵:۵۰

چرا سریع غذا خوردن می تواند باعث اضافه شدن وزنمان شود؟

همیشه سریع غذا می خورید، این تبدیل شده به یکی از عادات غذایی تان و همیشه درگیر وزنتان هستید. اما آیا می دانستید سریع غذا خوردن و اضافه وزن دوست صمیمی یکدیگرند؟ می خواهیم شما را با نتایج یکی از جدیدترین تحقیقات در این مورد آشنا کنیم.

قُل قُل: همیشه سریع غذا می خورید، - شماره تحویل الو قلیون قیطریه - این تبدیل شده به یکی از - شماره تحویل الو قلیون قیطریه - عادات غذایی تان و همیشه درگیر وزنتان هستید. اما آیا می دانستید سریع غذا خوردن و اضافه وزن دوست صمیمی یکدیگرند؟ می خواهیم شما را با نتایج یکی از جدیدترین تحقیقات در این مورد آشنا کنیم.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سایت دکتر - شماره تحویل الو قلیون قیطریه - کرمانی،در تحقیقات جدیدی که توسط محققان ژاپنی انجام گرفت مشخص شد، تاوان سریع غذا خوردنتان را روده می دهد، سریع تمام کردن وعده ها - شماره تحویل الو قلیون قیطریه - می تواند احتمال اضافه شدن وزن را بالا ببرد.
بعد از جمع آوری اطلاعات از 23 تحقیق - شماره تحویل الو قلیون قیطریه - دیگر، محققان به این نتیجه رسیدند کسانی که سریع غذا می خورند دو برابر بیشتر در خطر چاقی هستند تا کسانی که آرام این کار را می کنند.
محققان بر این باورند که عوامل فراوانی در این زمینه دخیل هستند.
برای مثال سیر شدن. هرچقدر غذا بیشتر در دهانتان بماند، بیشتر سنسورهای زبان و حفره های دهان تحریک می شوند که - شماره تحویل الو قلیون قیطریه - پیام سیری را به مغز ارسال کنند.
بعلاوه فعالیت فیزیکی جویدن باعث آزاد شدن هیستامین در سلول های عصبی که پیام سیری را می رسانند می شود.
و اگر مغزتان متوجه شود که پر شده اید، احتمال اینکه به سراغ غذای اضافی بروید کم می شود. این یعنی دریافت کالری کمتر.
خوردن غذای بیشتر تنها دلیل بالا رفتن وزن کسانی که سریع غذا می خورند - شماره تحویل الو قلیون قیطریه - نیست، در واقع زمانی که محققان مقدار کلی کالری دریافتی را - شماره تحویل الو قلیون قیطریه - بررسی کردند متوجه شدند دلایل دیگری نیز همچنان وجود دارد.
برای فهمیدنش تحقیقات بیشتری لازم است، اما سطح قند خون می تواند یکی از عوامل باشد.
وقتی آرام غذا می خورید قند خونتان کنترل شده تر بالا می آید، در حالی که با تند غذا خوردن قند خون خیلی ناگهانی بالا می رود. آرام غذا خوردن می تواند اشتها و نحوه استفاده و ذخیره سوخت را در طول روز تنظیم کند.
متاسفانه نمی توان گفت قبل از بلعیدن چه مدت یا چند مرتبه باید غذا را بجوید، دلیلش هم متغیر هایی است که وجود دارد مانند نوع غذا و اندازه لقمه ی غذا ( برای مثال گوشت بیشتر از یک قاشق برنج نیاز به جویدن دارد ).
بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که به بافت غذایی که می - شماره تحویل الو قلیون قیطریه - جوید دقت کنید، آنقدر غذا را بجوید تا کاملا شکسته و نرم شود، سپس ببلعیدش.
قبل از اینکه دوباره لقمه ای را به دهان ببرید منتظر بمانید غذا از گلویتان پایین برود کمی مکث کنید یک یا دو - شماره تحویل الو قلیون قیطریه - نفس عمیق بکشید سپس ادامه دهید.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram