تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره تحویل قلیان شهرک پرواز


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18255.html

۱۳۹۴/۰۸/۲۱ - ۱۷:۴۵

ماست وانیلی خوش ‌اخلاقتان می‌کند

محققان اروپایی می‌گویند ماست با طعم وانیل روی خلق و خو اثر مثبت دارد.

قُل قُل: محققان اروپایی می‌گویند ماست با طعم وانیل روی خلق و خو اثر مثبت دارد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سایت سلام دکتر، بر اساس پژوهش‌های محققان لهستانی، اتریش و فلاندی و طبق مقاله‌ای که در مجله Food Research International - شماره تحویل قلیان شهرک پرواز - منتشر شد حس - شماره تحویل قلیان شهرک پرواز - چشایی که به دنبال مصرف برخی مواد غذایی به مغز مخاطره می‌شود می‌تواند بر خلق و خو اثر مثبت بگذارد.
برای اثبات این قضیه - شماره تحویل قلیان شهرک پرواز - محققان ۲۴ داوطلب را به ۳ دسته تقسیم کردند و به آنها ماست با میزان - شماره تحویل قلیان شهرک پرواز - چربی‌های متفاوت و اسانس‌های گوناگون دادند. بعد به همه افراد عکس‌های احساسی گوناگونی نشان - شماره تحویل قلیان شهرک پرواز - دادند و خواسنتد به تمام - شماره تحویل قلیان شهرک پرواز - عکس‌ها ۶ نمره مثبت یا منفی بدهند. نتایج نشان داد افرادی که ماست وانیلی مصرف - شماره تحویل قلیان شهرک پرواز - کرده بودند بیش از سایرین مهربان بودند. ماست با طعم توت‌فرنگی و آناناس تغییری در خلق و خو افراد ایجاد نکرد. پیش از تحقیقات دیگری - شماره تحویل قلیان شهرک پرواز - نشان داده بود استفاده از اسانس وانیل در سالن‌های انتظار بیمارستان‌ها باعث آرامش بیشتر افراد می‌شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram