تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره تحویل قلیون شهرک پرواز


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18322.html

۱۳۹۴/۰۸/۱۱ - ۱۶:۴۲

پاکسازی بدن از سموم فلزات با مصرف برگ گندم و جو

یک متخصص تغذیه گیاهی گفت: برگ گندم و برگ جو دارای موادی است که ضد سموم فلزات سنگین است و مصرف آن توسط افراد تا حدی بدن را از سمومی که در بدن تجمع پیدا کرده, پاک می‌کند.

قُل قُل:یک متخصص تغذیه گیاهی گفت: برگ گندم و برگ جو دارای موادی است که ضد سموم فلزات سنگین - شماره تحویل قلیون شهرک پرواز - است و مصرف آن توسط افراد تا حدی بدن را از سمومی که در بدن تجمع پیدا کرده, پاک می‌کند.


به - شماره تحویل قلیون شهرک پرواز - گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از تسنیم, ابوالقاسم متین درباره موادغذایی ضد سموم فلزاتی که در غذاهای افراد وارد شده است, اظهار داشت: شکی بر این نیست که موادغذایی مصرفی ما سرشار از سموم است.


برگ گندم و برگ جو تا حدی بدن را از سمومی که در بدن تجمع پیدا کرده, پاک می‌کند
به گفته وی مصرف برخی از موادغذایی مانند برگ گندم و برگ جو دارای موادی است که ضد سموم فلزات سنگین است و مصرف آن توسط افراد تا حدی بدن را از سمومی که در بدن تجمع پیدا کرده, پاک می‌کند.


این متخصص گیاهی عنوان کرد: مصرف برگ - شماره تحویل قلیون شهرک پرواز - گندم یا سبزه‌هایی که برای عید نوروز تهیه می‌کنند دارای 70 درصدکلروفیل است و دو برابر - شماره تحویل قلیون شهرک پرواز - تخم مرغ پروتئین دارد.


برگ گندم 60 برابر بیشتر از پرتغال ویتامین C دارد
متین ادامه داد: تخم مرغ 11 درصد پروتئین دارد که برگ گندم حدود 22 درصد پروتئین دارد و 60 برابر بیشتر از پرتغال ویتامین C - شماره تحویل قلیون شهرک پرواز - دارد، همچنین سرشار از ویتامین A، B 1، B6 C،E، کلسیم, منیزیم، آهن، منگنز - شماره تحویل قلیون شهرک پرواز - است.


برگ جو 4 برابر غلات کامل ویتامین B2دارد
وی عنوان کرد: مصرف برگ جو سم زدائی فلزات سنگین در بدن می‌کند که 4 برابر غلات کامل ویتامین B2دارد, 7 برابر - شماره تحویل قلیون شهرک پرواز - پرتقال ویتامین C دارد و 11 برابر شیر گاو کلسیم و 5 برابر کلم بروکلی آهن - شماره تحویل قلیون شهرک پرواز - دارد.


این متخصص تغذیه گیاهی خاطرنشان کرد: قرار دادن گل گندمی یا کلروفیتوم در فضای داخلی - شماره تحویل قلیون شهرک پرواز - آپارتمان و اتاق‌های اداره‌ها به پاک کردن - شماره تحویل قلیون شهرک پرواز - سموم موجود در هوا کمک می‌کند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram