تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره تحویل قلیون فوری فرشته


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18061.html

۱۳۹۴/۱۰/۰۲ - ۱۵:۴۹

علل گسترش ناباروری در ایران از نگاه طب سنتی

موسس نخستین مرکز غذای سالم علل گسترش ناباروری در ایران را تشریح کرد.

قُل قُل:موسس نخستین مرکز غذای سالم علل گسترش ناباروری - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - در ایران را تشریح کرد.


به گزارش - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از تسنیم, برای نابودی یک ملت و یک فرهنگ لشگرکشی لازم نیست، فقط کافیست الگوی غذایی آنها را تغییر - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - داد. غذا یا سوخت در بدن نقش بنزین را در اتومبیل - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - ایفا می‌کند.


اما فرق ماشین با بدن، وجود روح یا گوهر متافیزیکی است که انسان - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - را با دیگر موجودات متمایز ساخته است. انسان قسمتی از مواد و مصالح - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - موجود در طبیعت و جغرافیایی است که والدینش در آن منطقه زندگی و مواد غذایی در بدن آنها به صورت خون و نطفه درآمده و خلق شدن جنین آغاز - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - و ایجاد می‌شود.


پس جسم انسان چیزی نیست مگر تغییر شکل یافته «غذا» که در بدن ادوار تکامل را طی کرده است. لذا اسلام به همین دلیل بیشترین تأکید را در انتخاب «غذای سالم و طاهر» کرده - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - است. در فرهنگ آداب و رسوم غذایی ایران که سراسر از علت و حکمت طبی برخوردار بوده است.


ابراهیم ایراندوست موسس نخستین مرکز غذای سالم و محقق طب سنتی - اسلامی درباره علل گسترش ناباروری می‌گوید: متأسفانه مثل بسیاری از عادات بی‌نظیر و منحصر - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - به نسل و نژاد ایرانی - اسلامی از منشاء درمانی و روحانی برخوردار بوده، با نقشه‌ای ماهرانه به فراموشی سپرده شده و یا به مردم القاء شده که - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - پای بندی به آن آداب و عادات کهن، نشانه واپسگرایی و تحجر است و باید تمامی آنها را دور ریخت و با تقلید کورکورانه از عادات غذایی غربی، الگوها و روش‌های غذایی آنها را دستور العمل زندگی ساخت و متأسفانه با ورود این فرهنگ غذایی، شاهد بیمار شدن افراد و حتی کودکان هستیم.


در این راستا فقط کافیست به آمار مصرف 760 میلیون عدد قرص استامینوفن در هشت ماهه سال 1385 در ایران توجه کرد که مصرف این مقدار داروی مُسکن از کل مصرف قاره اروپا بیشتر بوده است.


علل پسرزایی و دختر زایی مطلق در برخی از مناطق کشور چیست؟
ایراندوست: هر انسان ایرانی در یکی از چهار گوشه جغرافیایی خاص ایران به دنیا آمده است. معمولاً تعداد «دختر زایی زنان ساکن در شمال غرب کشور (اردبیل، سرد و خشک) بیشتر از تعداد «پسر زایی» زنان ساکن - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - در جنوب - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - شرقی ایران (کرمان، سیستان گرم و خشک) - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - است که به علت جغرافیایی دمای بالای 40 درجه تجربه و غذاهای گرم مثل خرما را همواره در سفره غذایی خود مصرف می‌کنند، خود بهترین دلیل و گویای این دخترزایی و پسرزایی است.


غیر از انسان که تابعی از متغیر جغرافیایی محل زندگی خود است، حیوانات ساکن در هر محیط - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - جغرافیایی خارج از این قاعده نیست. مثلاً - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - مارهای موجود در جغرافیای سرد و مرطوب گیلان و مازندران در مقایسه با مارهای - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - موجود - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - در منطقه حار و گرم کویر و یزد از نظر گرمی و قدرت و وجود سم بسیار با ارزش ذخیره شده در بدن آنها قابل قیاس نیست، در این مصداق و مثال، سایر موجودات در هردو اقلیم نیز خارج از این دایره و مستثنی نیست.


چرا در گذشته مردم نسبت به امروز سالم تر بودند؟
ایراندوست: در دو نسل گذشته که مردم وقت و دقت کافی در انتخاب غذا و برنامه غذایی خود داشتند؛ زنان شغل مقدس و بسیار خطیر جامعه ساز یعنی «خانه داری» را بر عهده داشتند و با برنامه ریزی و - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - تهیه غذاهای بسیار غنی در فصول مختلف با توجه به جغرافیای محل زندگی خود، غذاهای فصل و متناسب با مزاج و طبع و سن خود را مصرف می‌کردند و اغلب غذاهای مصرفی مردم با طبع گرم - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - و قوت ساز بود.


و افراد هر روز مواد غذایی تازه و گوشت داغ سالم غیر هورمونی و غیر فریزری که سوداساز نبود, مصرف می‌کردند و از همه نوع مواد آلی، معدنی، انواع برگه‌ خشک میوه‌ها، کشک و سبزیجات تازه و سرشار از سلولز و فیبر در غذاها وجود داشت و یبوست که مادر همه بیماری‌هاست کمتر به چشم می‌خورد.


چرا امروزه مردم بیشتر بیمارمی‌شوند؟
ایراندوست: - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - در حالی که امروزه با - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - حذف مواد آلی و آهنی اغلب مردم به خصوص زنان و کودکان دچار فقر آهن، کم خونی، عدم اجابت مزاج هستند و با حذف سبوس و پوست غلات و گندم و مصرف آردهای سفید و نان‌های باگت، قندهای صنعتی، روغن‌های مضر با پایه پارافین شیمیایی، آلودگی هوای مراکز شهرها، امواج مضر و ... همه ساکنین در این شهرها در معرض خطر - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - قرار گرفته‌اند.


پس نتیجه می‌گیریم که با تغییر فرهنگ تغذیه و حذف غذاهای طبع گرم مثل آبگوشت، آش، کالجوش، نرگسی، تاس کباب، اشکنه و - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - ... از سفره ایرانی و حذف گوشت‌هایی با طبیعت گرم مثل گوسفند، شتر، خروس و مرغ رنگی ایرانی جایگزین گوشت‌هایی با طبع سرد مثل گاو و گوساله، افزایش بی رویه استفاده از سموم دفع آفات و رسوب فلزات سنگین - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - موجود در کودهای شیمیایی در محصولات زراعی که از طریق میوه و سبزی به بدن - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - منتقل می‌شوند.


حذف نوشابه‌های شفابخش مثل سکنجبین، سرکه - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - شیره، آب زرشک، دوغ، آب - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - آلبالو و شاتوت جایگزین نوشابه‌های 100 درصد مضر - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - غربی و الگوگیری صنایع نوشابه ساز از الگوهای کاملاً مضر و نامبارکی بود که ثمره آن چربی خون، چاقی، کلسترول، دیابت، فشار خون، یبوست، کم خونی، اضطراب، نگرانی، ایجاد کیست و تومور، گرفتگی عروق، ناباروری، ناتوانی جنسی در زن و مرد ایرانی بود و متأسفانه همه در خواب بودیم.


عامل اصلی که موجب افزایش ناباروری ایرانیان شده است؟
ایراندوست: طبق آمار فعلی حدود 12 تا 15 درصد جامعه ایرانی در معرض ناباروری - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - قرار دارند که علتش چیزی نیست مگر تغییر در فرهنگ تغذیه، مردم ایران زمین است.


از دیدگاه طب سنتی چه عاملی موجب افزایش ناباروری ایرانیان شده است؟
ایراندوست: برنج و پلو با طبیعت فوق العاده سرد و مرطوبی که دارد، قوت و غذای اصلی در نهار و شام مردم شد که به همراه سایر مواد سرد و سوداساز مثل ماست، سرکه، سس های صنعتی همگی عامل - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - افزایش رطوبت - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - و سردی در معده، روده، استخوان، رحم، دستگاه ارولوژی، مغز و در کل - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - بدن شد.


شخصی می‌گفت شغل پدر من قصاب بود و غالباً گوشت - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - شتر را به منزل می‌آورد و ما فقط 13 اولاد پسر هستیم و خواهر نداریم. آری غذاهای با طبع گرم که اسلام به مصرف آنها سفارش کرده و - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - متقابلاً به پرهیز از غذاهای سرد مثل سرکه و ترشیجات را - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - توصیه کرده، همگی، دلالت بر آن - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - دارد که با افزایش اسید خون و نامنظم شدن ترشحات هورمونی و اختلال در تنظیم غدد درون ریز و متابولیسم بدن، نظام سلامت جسم و روح به هم خواهد ریخت و - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - نه تنها ناباروری در زن و مرد ایرانی افزایش خواهد یافت بلکه زمینه و استعداد ظهور انواع بیماری‌های ام اس، انواع سرطان‌ها، دیسک، سیاتیک، بیماری‌های روحی و روانی روز به روز در جامعه ایرانی بیشتر و در نتیجه مصرف داروهای شیمیایی با عوارض جانبی در کشور افزایش خواهد یافت و با صرف بنیه مالی جامعه نه تنها باعث افزایش فقر اقتصادی بیشتر مردم خواهد شد، بلکه مردم نیز به خاطر درگیری با بیماری از داشتن فکر سالم محروم خواهند شد، چرا که فکر سالم در بدن سالم خواهد بود.


درمان ناباروری از دیدگاه طب - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - سنتی چیست؟
ایراندوست: برای درمان ناباروری ابتدا بر اساس مزاج و طبع زوجین اقدام به پاکسازی و سم زدایی کرد و سپس با مصرف داروهای گیاهی، جوانه‌ها و غذاهای مفید و اصلاح الگوی تغذیه، به اذن خدا صاحب فرزند سالم و صالح شوند.


صحبت پایانی
ایراندوست: مادران به جای سپردن بچه‌های خردسال به مهدهای کودک، ایجاد خلع عاطفی دوری فرزند از مادر جبران خواهد شد و با «بازگشت زنان و مادران به محیط مقدس خانواده» موجب افزایش گرمی و محبت بیشتر شده و از همه مهمتر با « اصلاح شدن الگوی تغذیه» و ایجاد فرصت مناسب برای تهیه غذایی لذیذ، جا افتاده و مطبوع، بچه‌ها را به مصرف غذای سالم و طاهر و تهیه شده در خانه عادت می‌دهند و در اثر زدگی از مصرف غذاهای مانده و فریزری که مادر از روی ناچاری و اشتغال به کار در بیرون از خانه باید غذای یک هفته را یک جا درست کرده و در فریزر و یخچال انبار کند، بچه‌ها هر روز غذایی تازه و نان داغی که می‌توان خمیر آماده و غنی شده آن را کدبانوی خانه خود درست کند و با ساج چدنی کوچک که در روی گازهای خانگی، برای هر وعده غذایی، نانی - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - لذیذ و معطر درست کرد - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - و با بوی لذت بخش نان - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - گندم فضای خانه را عطر آگین ساخت و کیک و شیرینی‌های متنوع خانگی را به عنوان دسری سالم و ارزان قیمت، در هر روز یک نوع آن - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - را پخت و - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - بچه‌ها که از - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - مدرسه به خانه - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - می‌آیند - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - با استشمام بوی دل انگیز شیرینی طبیعی آن را نوش جان کرده و فرزندان را بیشتر - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - و بهتر جذب خانه کرد.


و از همه مهمتر فرزندان را از مصرف غذاهای 100 در صد مضر فست فودی که نخستین عامل ایجاد بیماری خواهد بود دور ساخت. از اینجاست که خانواده نهادی مقدس در ایجاد کشوری مستقل است شکل گرفته و - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - ساخته خواهد شد چرا که زیر بنای استقلال هر کشوری از « نهاد خانواده سالم» بر - شماره تحویل قلیون فوری فرشته - می‌خیزد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram