تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره سرویس قلیان روشن ولنجک


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18118.html

۱۳۹۴/۰۹/۲۲ - ۱۵:۰۸

خطر بازگشت "گواتر"/ نمک یددار بخورید

رییس سازمان غذا و دارو ضمن تاکید بر اینکه در فرآورده‌هایی که امکان کاهش نمک در آنها وجود دارد، حتما باید این اقدام را انجام شود، در عین حال نسبت به بازگشت بیماری گواتر در صورت بی‌توجهی نسبت به مصرف نمک یددار، مصرف نمک بدون ید و غیرتصفیه شده هشدار داد.

قُل قُل:رییس سازمان غذا و دارو ضمن تاکید بر اینکه در فرآورده‌هایی که امکان کاهش نمک در آنها وجود دارد، حتما باید - شماره سرویس قلیان روشن ولنجک - این اقدام را انجام شود، - شماره سرویس قلیان روشن ولنجک - در عین حال نسبت به بازگشت بیماری گواتر در صورت بی‌توجهی نسبت به مصرف نمک یددار، مصرف نمک بدون ید و غیرتصفیه شده هشدار داد.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا،‌دکتر رسول دیناروند درباره کاهش استفاده از نمک در شوری‌جاتی مانند خیارشور و کالاهایی شبیه آن، گفت: اولا چنین محصولاتی جزو کالاهای - شماره سرویس قلیان روشن ولنجک - مضر سلامت محسوب می‌شوند. بنابراین توصیه به مردم این است که کالای مضر سلامت را کم مصرف - شماره سرویس قلیان روشن ولنجک - کنند.


می‌توانیم نمک را در - شماره سرویس قلیان روشن ولنجک - نان به صفر رسانیم

وی با بیان اینکه به طور کلی ما علاقه‌مندیم میزان نمک را در - شماره سرویس قلیان روشن ولنجک - همه فرآورده‌های غذایی کاهش دهیم، افزود: مثلا در نان و همه فرآورده‌های - شماره سرویس قلیان روشن ولنجک - آن می‌توانیم نمک را به صفر برسانیم بدون اینکه آسیبی به کیفیت نان وارد شود؛ اما در برخی محصولات مانند تمام شوریجات، - شماره سرویس قلیان روشن ولنجک - ممکن است نتوان نمک را کاهش داد؛ چرا که این محصولات باید میزانی از نمک را داشته باشند تا دچار فساد نشوند.


دیناروند تاکید کرد: بنابراین در محصولات و فرآورده‌هایی که امکان کاهش نمک در آنها وجود دارد، حتما باید این اقدام را انجام دهیم.


مردم نمک یددار مصرف کنند، وگرنه...

وی در ادامه نسبت به تبعات مصرف نمک غیرتصفیه شده، هشدار - شماره سرویس قلیان روشن ولنجک - داد - شماره سرویس قلیان روشن ولنجک - و اظهار کرد: نمک غیرتصفیه، نمکی است که فلزات سنگین داشته و امکان وجود آرسنیک نیز در آن وجود دارد. بنابراین مصرف طولانی آن خطرناک است.


رییس سازمان غذا و دارو تاکید کرد: در نتیجه - شماره سرویس قلیان روشن ولنجک - مردم حتما باید متوجه باشند که میزان مواد مضر در نمک تصفیه - شماره سرویس قلیان روشن ولنجک - شده به حداقل رسیده و به آن ید اضافه می‌شود. باید گفت که خوشبختانه ما توانستیم بیماری "گواتر" را در یک برنامه 20 ساله در کشور کنترل کنیم این در حالیست که اگر مردم از نمک یددار استفاده نکنند، این بیماری دوباره بازمی‌گردد.

البته این به معنی استفاده بیش از حد از نمک نیست؛ چراکه اکنون نیز میانگین مصرف نمک در ایرانی‌ها بسیار بیشتر از استانداردهای جهانی است و باید در زمینه کاهش مصرف نمک در کشور کار شود. اما همان میزان مصرف روزانه نمک باید از نوع تصفیه شده و یددار باشد، در غیر این صورت امکان بروز کمبود ید و - شماره سرویس قلیان روشن ولنجک - بازگشت بیماری گواتر که به دنبال برنامه‌های اجرا شده در کشور تا حد زیادی کنترل شده است، وجود دارد.
ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram