تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره سرویس قلیون روشن فرشته


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18052.html

۱۳۹۴/۱۰/۰۵ - ۱۰:۵۹

سوءتغذیه دارید، اما نمی‌دانید

آیا شما هم ازجمله کسانی هستید که وقتی می‌شنوید فردی سوءتغذیه شدید دارد به یاد کودکان بسیار نحیف آفریقایی می‌افتید؟ خیلی‌ها تصورشان از سوءتغذیه، دریافت نکردن مواد غذایی کافی، گرسنگی و لاغری ناشی از کم‌غذایی است، اما این برداشت، فقط یک روی سوءتغذیه را به‌تصویر می‌کشد.

قُل قُل: آیا شما هم ازجمله کسانی هستید که - شماره سرویس قلیون روشن فرشته - وقتی می‌شنوید فردی سوءتغذیه شدید دارد به - شماره سرویس قلیون روشن فرشته - یاد کودکان بسیار نحیف آفریقایی می‌افتید؟ خیلی‌ها تصورشان از سوءتغذیه، دریافت نکردن مواد غذایی کافی، گرسنگی و لاغری ناشی از کم‌غذایی است، اما این برداشت، فقط یک روی سوءتغذیه را به‌تصویر می‌کشد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از جام جم، خوب است بدانید بدن انسان به دو منظور اصلی، نیاز به مواد غذایی دارد. یکی برای تأمین انرژی به منظور انجام فعالیت‏های روزمره و دوم به منظور تأمین مواد اولیه برای رشد و نمو و ترمیم بافت‏های فرسوده. هنگامی - شماره سرویس قلیون روشن فرشته - که فردی نسبت لازم در دریافت - شماره سرویس قلیون روشن فرشته - گروه‏های غذایی را رعایت نکند، دچار تامین نشدن نیازهای تغذیه‏ای و سوءتغذیه می‏شود.

به همین منظور و به دنبال برآورد نیازهای تغذیه‏ای انسان، الگویی با عنوان هرم تغذیه‌ای طراحی شده که با تقسیم‌بندی - شماره سرویس قلیون روشن فرشته - مواد - شماره سرویس قلیون روشن فرشته - غذایی به گروه‏های اصلی پنجگانه میزان نیاز افراد با توجه به جنسیت و ابعاد بدن را به هر یک از این گروه‏ها مشخص کرده است.

دکتر محمد هاشمی، دبیر - شماره سرویس قلیون روشن فرشته - انجمن علمی پیشگیری و درمان چاقی ایران - شماره سرویس قلیون روشن فرشته - با - شماره سرویس قلیون روشن فرشته - اشاره به این که - شماره سرویس قلیون روشن فرشته - سوءتغذیه از مشکلات قدیمی جوامع گوناگون بشری بخصوص جوامع فقیر بوده و بیشتر در طول تاریخ در همراهی با کمبود وزن تظاهر پیدا کرده است، می‌گوید: پس از جنگ جهانی دوم و به‌خصوص در دهه‏های اخیر و به دنبال توسعه زندگی ماشینی در کنار دسترسی به خوراکی‏های پرکالری، چهره دیگری از سوءتغذیه با نام سوءتغذیه پنهان نمایان شد.

در این نوع سوءتغذیه، فرد به‌واسطه - شماره سرویس قلیون روشن فرشته - دریافت مواد پرکالری، مشکلی در میزان انرژی مورد نیاز برای فعالیت روزمره خود ندارد و به واسطه کالری بالای مواد غذایی، نه‌تنها دچار کمبود وزن نیست بلکه اضافه وزن نیز دارد، اما درخصوص تأمین مواد اولیه مورد نیاز واکنش‏های حیاتی، دچار نقصان است.

این متخصص می‌افزاید: شیوع این شکل از سوءتغذیه به سرعت در حال گسترش است و چنین اتفاقی در کنار شیوع رو به افزایش اضافه - شماره سرویس قلیون روشن فرشته - وزن و چاقی به عنوان یکی از مهم‌ترین معضلات بهداشتی در همه جوامع - شماره سرویس قلیون روشن فرشته - رخ‌نمایی می‏کند.

افراد چاقی که سوءتغذیه دارند

جالب است بدانید سوءتغذیه پنهان در کشورهای در حال توسعه بسیار شایع است که مبتلایان به این نوع اختلال تغذیه‌ای نه‌تنها کمتر غذا نمی‌خورند بلکه در هر وعده، - شماره سرویس قلیون روشن فرشته - حجم بالایی از غذا مصرف می‌کنند که به دلیل الگوی بد تغذیه‌ای، نیازهای لازم و ضروری بدن را تامین نمی‌کند.

به بیان دیگر، - شماره سرویس قلیون روشن فرشته - با آن - شماره سرویس قلیون روشن فرشته - که ما باید در وعده‌های غذایی از همه گروه‌های مواد خوراکی استفاده - شماره سرویس قلیون روشن فرشته - کنیم تا مواد مغذی، پروتئین‌ها و انواع ویتامین‌های مورد نیاز بدن تأمین شود ولی در بیشتر موارد، در رژیم‌های غذایی‌مان از مواد غذایی بخصوصی به مقدار زیاد استفاده می‌کنیم که همین باعث اضافه‌وزن و کاهش برخی مواد مغذی ضروری در بدن می‌شود.

به گفته دکتر هاشمی، عوارض تغذیه با مواد پرکالری نظیر فست‌فود‏ها، سرخ‌کردنی‏ها، میان وعده‏ها و دسرهای چرب و شیرین در کنار کاهش فعالیت بدنی به سوءتغذیه پنهان و در نتیجه اضافه وزن و چاقی منجر شده و - شماره سرویس قلیون روشن فرشته - پیامدهایی نظیر دیابت، چربی بالای خون، پرفشاری خون، بیماری‏های قلبی عروقی و انواع - شماره سرویس قلیون روشن فرشته - بیماری‏های - شماره سرویس قلیون روشن فرشته - غیرواگیر را برای مبتلایان خود به همراه می‏آورد.

کودکان چاق و سوءتغذیه

در حال حاضر مشکل چاقی و اضافه‌وزن بین - شماره سرویس قلیون روشن فرشته - گروه کودکان و نوجوانان نیز در حال ازدیاد است که به‌شدت سلامت نسل آینده را تهدید - شماره سرویس قلیون روشن فرشته - می‏کند.

دبیر - شماره سرویس قلیون روشن فرشته - انجمن علمی پیشگیری و درمان چاقی ایران در این باره می‌گوید: شیوع چاقی و اضافه وزن در کودکی به این مفهوم است که کودکان چاق امروز در سنین جوان‏تری نسبت به نسل پیشین خود گرفتار عوارض اضافه وزن - شماره سرویس قلیون روشن فرشته - و چاقی - شماره سرویس قلیون روشن فرشته - می‏شوند. بر این اساس، آنها نمی‏توانند مهره‏های کارآمدی برای جامعه خود باشند و در نهایت سبب کاهش بهره‏وری و افت شاخص‏های توسعه جوامع خود خواهند شد.

مفهوم سیری چیست؟

دکتر هاشمی با اشاره به تلقی نادرست عمومی که از واژه «سیری» در میان مردم ما جاافتاده است، - شماره سرویس قلیون روشن فرشته - اظهار می‌کند: سیری به مفهوم دریافت کافی غذا، زمانی حاصل می‏شود که ما علاوه بر انرژی، انواع مواد اصلی مورد نیاز فعالیت‏ها و واکنش‏های حیاتی - شماره سرویس قلیون روشن فرشته - سلول‏های بدن را نیز دریافت کنیم. به‌عبارت دیگر «سیری شکم» الزاما با «سیری سلولی» یکسان نیست زیرا ممکن است فردی به لحاظ حجم و کالری غذای مصرفی سیری شکم و دستگاه گوارش را تجربه کند در حالی که به علت فقدان مواد لازم هنوز به مرز سیری سلولی نرسیده باشد.

وی تاکید می‌کند: راه‌حل خروج از این مشکل، - شماره سرویس قلیون روشن فرشته - رعایت یک الگوی تغذیه‏ای صحیح مبتنی بر هرم غذایی و حتی‌الامکان، پرهیز از غذاهای پرانرژی و فرآوری شده است. با رعایت چنین شیوه‏ای فرد علاوه بر پیشگیری و مقابله با عوارض ناشی از سوءتغذیه، اضافه وزن و چاقی، نیازی به مکمل‏های تغذیه‏ای و ویتامین‏ها نیز نخواهد داشت.

جذب ویتامین و املاح، چگونه؟

گرچه مصرف قرص‌ ویتامین‌ و املاح برای برخی افراد مانند سالمندان، برخی از کودکان، مبتلایان به بیماری‌های مزمن و کسانی که تحت رژیم‌های غذایی خاص قرار دارند یا مبتلا به بیماری‌های گوارشی هستند توصیه می‌شود، اما بیشتر پزشکان - شماره سرویس قلیون روشن فرشته - معتقدند خوردن مکمل‌های ویتامین‌ و املاح در - شماره سرویس قلیون روشن فرشته - برخی مواقع خاص می‌تواند باعث جذب بیشتر آنها شود، اما مصرف آنها با بعضی از خوراکی‌ها می‌تواند از اثربخشی آنها بکاهد.

دبیر انجمن پیشگیری از چاقی نیز دراین باره تاکید می‌کند: اساسا مکمل‏های غذایی و ویتامین‏ها فقط در گروه‏های خاصی از بیماران که توانایی جذب مواد لازم را - شماره سرویس قلیون روشن فرشته - از طریق غذا ندارند یا به واسطه شرایطی مانند نوزادی یا سالخوردگی نیازمند دریافت مقادیر بیشتری - شماره سرویس قلیون روشن فرشته - از برخی ویتامین‏ها هستند کاربرد دارد و عمده موارد مصرف این گونه مواد در بین جامعه امروز ما فاقد پشتوانه علمی است.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram