تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره سرویس قلیون روشن ولنجک


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18086.html

۱۳۹۴/۰۹/۲۹ - ۱۲:۱۶

چرا هندوانه نباید از ظرف میوه حذف شود؟

شب یلدا نزدیک است و بازار هندوانه داغ داغ، میوه ای خوش رنگ و خوش طعم که پای ثابت این سنت دیرین ایرانیان است. فکر می کنید در کنار تصویری هوس انگیز چه ویژگی پنهانی دیگری در خود دارد؟ آیا این میوه به حدی مفید است که به جزء ثابت رژیم غذایی ما تبدیل شوید؟ آیا باید هندوانه را میوه ای با خواص شگفت انگیز بدانیم؟ جالب است بدانید که پاسخ دانشمندان به سؤالاتی از این دست مثبت است، پاسخی که از فهرست بلند بالای خواص این میوه ناشی می شود.

قُل قُل: شب یلدا نزدیک است و بازار هندوانه داغ داغ، میوه ای خوش رنگ و خوش طعم - شماره سرویس قلیون روشن ولنجک - که پای ثابت این سنت دیرین - شماره سرویس قلیون روشن ولنجک - ایرانیان است. فکر - شماره سرویس قلیون روشن ولنجک - می کنید در کنار تصویری هوس انگیز چه ویژگی پنهانی دیگری در خود دارد؟ آیا این میوه به حدی مفید است که به جزء ثابت رژیم غذایی ما تبدیل شوید؟ آیا باید هندوانه را میوه ای با خواص شگفت انگیز بدانیم؟ جالب است بدانید که پاسخ دانشمندان به سؤالاتی از این دست مثبت است، پاسخی که از فهرست بلند بالای خواص این میوه ناشی - شماره سرویس قلیون روشن ولنجک - می شود.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از شفقنا زندگی،اگر می خواهید با بخشی از مهم ترین مزایای هندوانه آشنا شوید خواندن این گزارش را از دست ندهید، بدون شک پس از - شماره سرویس قلیون روشن ولنجک - این هندوانه از ظرف میوه شما حذف نمی شود.

کاهش احتمال ابتلا به سرطان

هندوانه مقادیر قابل توجهی ویتامین A و بتا کاراتونین درون خود جای داده است و علاوه بر این منبعی خوب برای - شماره سرویس قلیون روشن ولنجک - لیکوپن و آنتی اکسیدان محسوب می شود. - شماره سرویس قلیون روشن ولنجک - ترکیبی که - شماره سرویس قلیون روشن ولنجک - در نهایت تأثیر ویژه ای در کاهش احتمال به سرطان، به ویژه سرطان های پروستات، سینه، روده بزرگ و رحم دارد.

کنترل فشار خون بالا

آمینو اسید موجود در هندوانه نه تنها در بهبود گردش خون نقشی مهم - شماره سرویس قلیون روشن ولنجک - ایفا می کند، بلکه به طرز شگفت انگیزی در ثابت نگه داشتن فشار خون نقش مهمی ایفا می کند.

سرشار از آنتی اکسیدان

اغراق نیست اگر بگوییم هندوانه منبعی است برای بهترین آنتی اکسیدان های موجود. آنتی اکسیدان هایی که ضمن مبارزه با رادیکال های آزاد به کاهش خطر احتمال بروز بیماری مختلف کمک بسزایی می کنند. شاید مهم ترین تأثیر این ترکیب را بتوان در جلوگیری از پیری دانست.

کلید کلیه سالم

هندوانه منبعی غنی از پتاسیم است که به خارج شدن سموم از کلیه کمک قابل توجهی می کند. علاوه بر - شماره سرویس قلیون روشن ولنجک - این، ترکیبات موجود در هندوانه موجب کاهش اسیدها ادرار می شود و از این طریق محیطی سالم برای کلیه فراهم می کند.

جلوگیری از اثرات اشعه ماوراء بنفش

فیبر، آب، لیکوپین و انواع ویتامین ها بخشی از ترکیبات بی نظیر هندوانه هستند، موادی که تأثیرات ناشی از اشعه ماوراء بنفش را تا حد زیادی کاهش می دهند.

تقویت انرژی

دفعه بعدی که احساس کسالت و خمودگی کردید کافی است یک - شماره سرویس قلیون روشن ولنجک - برش هندوانه بخورید یا یک لیوان آب - شماره سرویس قلیون روشن ولنجک - هندوانه بنوشید. میوه ای که بنا بر تحقیقات انجام - شماره سرویس قلیون روشن ولنجک - شده تأثیری 20 درصدی در افزایش انرژی دارد.علاوه بر این، ویتامین B6 و B1 موجود در این میوه موجب - شماره سرویس قلیون روشن ولنجک - ترشح بیشتر - شماره سرویس قلیون روشن ولنجک - هورمون دوپامین در بدن و احساس سر زندگی می شود.

تقویت قوای دید

بتا کاراتونین، یکی از ترکیبات اصلی موجود در هندوانه است، ماده ای که در بدن تبدیل به ویتامین A می - شماره سرویس قلیون روشن ولنجک - شود. در واقع هندوانه نیاز ما را به این ویتامین به طور کامل بر طرف می کند و از طریق در جوانی و پیری چشمانی تیز بین به شما هدیه می دهند.

منبع - شماره سرویس قلیون روشن ولنجک - naturalnews

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram