تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره سرویس قلیون شهرک پرواز


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18320.html

۱۳۹۴/۰۸/۱۱ - ۱۶:۴۵

جلوگیری از آثار پوکی استخوان پس از یائسگی با رژیم غذایی آسیایی

پژوهشگران بریتانیایی اعلام کرده‌اند که ماده‌ای شیمیایی به نام ایزوفلاوُن که در سویا یافت می‌شود، با تقلید از هورمون استروژن، جلوی تضعیف استخوان را می‌گیرد.

قُل قُل:پژوهشگران بریتانیایی اعلام کرده‌اند که ماده‌ای شیمیایی به نام ایزوفلاوُن که در سویا یافت می‌شود، با تقلید از هورمون - شماره سرویس قلیون شهرک پرواز - استروژن، جلوی تضعیف استخوان را می‌گیرد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از آنا، دانشمندان دریافته‌اند که یک - شماره سرویس قلیون شهرک پرواز - نوع رژیم غذایی شرقی می‌تواند جلوی شکننده شدن استخوان زنان پس از یائسگی را بگیرد. به گفته این پژوهشگران سویا - شماره سرویس قلیون شهرک پرواز - که یک جزء اصلی از غذاهای آسیایی است، دارای موادی شیمیایی است که بسیار شبیه به هورمون زنانه استروژن عمل می کنند.استروژن برای حفظ سلامت استخوان‌ها ضروری است و پس از یائسگی بانوان میزان ترشح این هورمون به شدت کاهش - شماره سرویس قلیون شهرک پرواز - می یابد و زنان را بیش از پیش - شماره سرویس قلیون شهرک پرواز - در معرض خطر شکستگی‌های ناشی از پوکی استخوان قرار می‌دهد.

به گفته پژوهشگران بریتانیایی ماده‌ای شیمیایی به نام ایزوفلاوُن که در سویا یافت می‌شود، با - شماره سرویس قلیون شهرک پرواز - تقلید از هورمون استروژن، می‌تواند جلوی تضعیف استخوان را بگیرد.براساس آمارها بیش از سه میلیون بزرگسال در بریتانیا که زنان در میان آنها بیشترین تعداد را دارند، از پوکی استخوان رنج می‌برند. پوکی استخوان سالانه بیش از 300 هزار مورد - شماره سرویس قلیون شهرک پرواز - پذیرش بیمارستانی را در آن کشور سبب می‌شود.

به گزارش دیلی میل، پژوهشگرانی از دانشگاه هال (Hull) در یورکشایر انگلستان در - شماره سرویس قلیون شهرک پرواز - این آزمایش 200 زن را که به تازگی - شماره سرویس قلیون شهرک پرواز - یائسه شده بودند به مدت شش ماه مورد بررسی قرار دادند و برای آنها قرص‌هایی تجویز کردند. به نیمی از آنها قرصی داده شد که فقط حاوی پروتئین سویا بود، در حالی که در قرص‌های گروه دیگر 66 میلی گرم ایزوفلاون اضافه شده بود.

دانشمندان سطح پروتئین‌هایßCTX و P1NP را که شاخصی برای سنجش تراکم استخوان هستند، در خون زنان قبل و بعد از مطالعه اندازه گیری کردند.افرادی که قرص حاوی - شماره سرویس قلیون شهرک پرواز - ایزوفلاون به آنها داده شده بود پس از شش ماه استخوان‌هایی سالم‌تر داشتند و همچنین کمتر در معرض خطر بیماری‌های قلبی قرار داشتند. هورمون استروژن یک عامل حفاظت در مقابل بیماری‌های قلبی نیز هست.

سرپرست این پژوهش، دکتر توژوکات - شماره سرویس قلیون شهرک پرواز - ساتیاپالان استاد دانشگاه هال در رشته اندوکرینولوژی -رشته‌ای که بیماری‌ها وابسته به هورمون‌ها در آن بررسی می شوند- می گوید: «پروتئین سویا و ایزوفلاون یک گزینه بی‌خطر و - شماره سرویس قلیون شهرک پرواز - مؤثر برای - شماره سرویس قلیون شهرک پرواز - بهبود سلامت استخوان زنان در اوایل یائسگی است. به نظر می‌رسد که سویا همان کاری را می‌کند - شماره سرویس قلیون شهرک پرواز - که از داروهای پوکی استخوان معمولی انتظار می رود.

66میلی - شماره سرویس قلیون شهرک پرواز - گرم ایزوفلاون که ما در این مطالعه مورد استفاده قرار دادیم، معادل یک وعده در رژیم غذایی شرقی غنی از پروتئین سویا - شماره سرویس قلیون شهرک پرواز - است.»سویا به عنوان یک جایگزین برای گوشت در این روزها محبوبیت فزاینده‌ای پیدا کرده است. پنیر توفو، سس سویا، شیر سویا - شماره سرویس قلیون شهرک پرواز - بدون لاکتوز و رب میسو، - شماره سرویس قلیون شهرک پرواز - که در غذاهای ژاپنی به کرات از آن استفاده می شود، از این ماده غذایی گرفته می‌شوند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram