تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره سفارش الو قلیان قیطریه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18007.html

۱۳۹۴/۱۰/۱۳ - ۱۷:۱۰

جلوگیری از آسیب آلودگی هوا بر قرنیه چشم با استفاده از ویتامین E

عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه ویتامین E محافظی برای جلوگیری از تأثیر آلودگی هوا بر قرنیه چشم به شمار می‌رود، گفت: جگر گوسفندی، زرده تخم مرغ، گوشت، ترب و پیاز سرشار از ویتامین E است.

قُل قُل:عضو هیأت علمی - شماره سفارش الو قلیان قیطریه - دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه ویتامین E محافظی برای جلوگیری از تأثیر آلودگی هوا بر قرنیه چشم به شمار می‌رود، گفت: جگر گوسفندی، زرده تخم مرغ، گوشت، ترب و پیاز سرشار از ویتامین E است.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از فارس، حسن اکبری آلودگی هوا را زنگ خطر جدی برای سلامت بدن دانست - شماره سفارش الو قلیان قیطریه - و تغذیه حاوی ویتامین E - شماره سفارش الو قلیان قیطریه - را راهکار مفیدی برای این معضل برشمرد و گفت: متاسفانه در برخی کلان شهر‌ها شاهد آلودگی هوا بودیم که هشدار وضعیت قرمز در شهر‌ها را نشان می‌داد که این آلودگی خود می‌تواند مشکلات بسیاری را برای افراد سالم و بیمار به همراه داشته باشد؛ یکی از راهکار‌های پیشگیرانه در مقابله با عوارض آلودگی، تامین ویتامین E بدن است.


عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی - شماره سفارش الو قلیان قیطریه - شهید بهشتی، به دارا بودن خاصیت آنتی اکسیدانی ویتامین E در - شماره سفارش الو قلیان قیطریه - بدن اشاره کرد و افزود: آلودگی هوا موجب افزایش رادیکال‌های آزاد در بدن می‌شود، و ویتامین E در حقیقت نوعی آنتی اکسیدان برای تقویت سیستم ایمنی بدن است و مصرف - شماره سفارش الو قلیان قیطریه - تغذیه سالمی که حاوی ویتامین E است باعث می‌شود که بدن در مقابل آلودگی هوا مقاومت - شماره سفارش الو قلیان قیطریه - بیشتری از خود نشان دهد.


این محقق طب اسلامی، به برخی مواد - شماره سفارش الو قلیان قیطریه - غذایی حاوی ویتامین E در بدن اشاره کرد و گفت: جگر سیاه گوسفندی، زرده تخم مرغ، گوشت گوسفند، ترب و پیاز طبیعی سرشار از ویتامین E است که توصیه می‌شود در این زمان از سال که آلودگی هوا زیاد است بیشتر مصرف شود.


وی خاطرنشان کرد: متاسفانه در طول زمان تغذیه در کشور دستخوش تغییرات هورمونی شده است و - شماره سفارش الو قلیان قیطریه - کمتر شاهد خوراکی‌های ارگانیک و سالم در جامعه هستیم، به همین خاطر ویتامین E کمتری هم جذب بدن می‌شود.


متخصص آسیب‌شناسی سلولی، به - شماره سفارش الو قلیان قیطریه - اثر محافظتی مصرف ویتامین E در برابر تاثیر آلودگی هوا بر قرنیه - شماره سفارش الو قلیان قیطریه - چشم اشاره کرد و افزود: رادیکال‌های آزاد بر اثر آلودگی هوا باعث ضربه - شماره سفارش الو قلیان قیطریه - زدن به بدن از جمله قرنیه چشم و کدورت - شماره سفارش الو قلیان قیطریه - آن می‌شود که راهکار پیشگیری از - شماره سفارش الو قلیان قیطریه - آن همانطور که گفته شد تغذیه حاوی ویتامین E است.


اکبری مصرف خودسرانه و مدام مکمل‌های ویتامین E را برای سلامت بدن مضر دانست و اظهار کرد: ویتامین E جزء ویتامین‌های محلول در چربی است - شماره سفارش الو قلیان قیطریه - که نوع شیمیایی آن قطعاً عوارضی برای بدن به همراه دارد و باید مقدار تجویز و مقدار دوز مصرف آن توسط پزشک صورت بگیرد و خودسرانه توسط افراد مصرف نشود؛ اگر به دنبال جذب ویتامین E در بدن - شماره سفارش الو قلیان قیطریه - هستیم باید - شماره سفارش الو قلیان قیطریه - به تغذیه سالم که حاوی این نوع ویتامین است روی بیاوریم تا بدنمان در برابر آلودگی هوا بیشتر مقاومت از خود نشان دهد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram