تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره سفارش الو قلیون کوهسار


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18256.html

۱۳۹۴/۰۸/۲۱ - ۱۲:۱۱

میوه‌ای علیه سرماخوردگی

به گفته کارشناسان نتایج جدید‌ترین تحقیقات نشان داده موز میوه‌ای سرشار از «لکتین» است و این ماده در درمان سرماخوردگی موش‌ها بسیار مؤثر بوده است.

قُل قُل:به گفته کارشناسان نتایج جدید‌ترین - شماره سفارش الو قلیون کوهسار - تحقیقات نشان داده - شماره سفارش الو قلیون کوهسار - موز میوه‌ای سرشار از «لکتین» است و این ماده در درمان سرماخوردگی موش‌ها بسیار مؤثر بوده است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از روزنامه ایران، البته این ماده در درمان بیماری‌های دیگری مانند سارس، مرس - شماره سفارش الو قلیون کوهسار - و حتی ابولا هم نقش مهمی دارد. در حقیقت لکتین با چسبیدن به قند موجود بر سطح ویروس‌ها، مانع ورود آنها به سلول و ابتلا به برخی بیماری‌ها می‌شود.

کارشناسان با ابراز امیدواری از اینکه در آینده‌ای نه‌چندان دور با انجام آزمایش‌های بیشتری روی نمونه‌های انسانی بتوانند، این موضوع را در مورد انسانها نیز به اثبات برسانند، تصریح می‌کنند: به هر حال مصرف موز به دلیل برخورداری از دو ویتامین C و B6 برای ارتقا و تقویت سطح ایمنی بدن انسان توصیه می‌شود.

- شماره سفارش الو قلیون کوهسار -
ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram