تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره سفارش قلیان فوری شهران


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18350.html

۱۳۹۴/۰۸/۰۷ - ۱۲:۵۸

مصرف زیاد گوشت قرمز احتمال ابتلا به سرطان مثانه را افزایش می دهد

تحقیقات نشان می دهد سرخ کردن و کباب کردن گوشت قرمز به حدی که سطح آن کمی بسوزد می تواند مواد شیمیایی سرطان زا تولید کند.

قُل قُل:تحقیقات نشان می دهد - شماره سفارش قلیان فوری شهران - سرخ کردن و کباب کردن گوشت قرمز به حدی که سطح آن کمی بسوزد می تواند مواد شیمیایی سرطان زا تولید کند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مهر، طبق یافته پژوهشگران دانشگاه تگزاس، احتمال ابتلا به سرطان مثانه در افرادی که گوشت قرمز به شدت سرخ شده یا کباب شده، بخشی از رژیم غذایی آنها بود دو برابر کسانی است که گوشت قرمز کم سرخ شده یا کباب شده، مصرف می کنند.

پژوهشگران دانشگاه تگزاس با مطالعه بر روی - شماره سفارش قلیان فوری شهران - ۱۷۰۰ نفر دریافتند که این خطر برای کسانی که گوشت قرمز کاملا سرخ شده مانند استیک و گوشت خوک نمک سود (بیکن) مصرف می کنند، بیشترین است.

اما براساس این مطالعه حتی گوشت مرغ و ماهی نیز وقتی سرخ شده باشد، احتمال ابتلا به سرطان را به طول قابل توجهی بالا می - شماره سفارش قلیان فوری شهران - برد.

سه نوع عمده از مواد شیمیایی سرطان زا که - شماره سفارش قلیان فوری شهران - به «HCA» ها معروف هستند خطر ابتلا به سرطان را به میزان بیش از ۲.۵ - شماره سفارش قلیان فوری شهران - برابر افزایش - شماره سفارش قلیان فوری شهران - دادند و به نظر می رسید که بعضی افراد از - شماره سفارش قلیان فوری شهران - لحاظ ژنتیکی بیشتر - شماره سفارش قلیان فوری شهران - در برابر این نوع رژیم آسیب پذیرند.

در این مطالعه که طی ۱۲ سال انجام شد، محققان DNA تمامی شرکت کنندگان را تحلیل کرده و متوجه شدند - شماره سفارش قلیان فوری شهران - که داشتن ژن های - شماره سفارش قلیان فوری شهران - خاص خطر ابتلا به سرطان مثانه را در برخی افراد که زیاد گوشت قرمز می خورند ۵ برابر می کند.

گوشتی که حسابی سرخ یا کباب شده باشد قبلا به سرطان لوزالمعده ارتباط داده شده بود. متخصصان سرطان می گویند که تحقیقات بیشتری برای اطمینان از ارتباط مصرف مرتب گوشت قرمز با سرطان مثانه لازم - شماره سفارش قلیان فوری شهران - است و اینکه آیا نحوه پختن آن تاثیری دارد یا نه.

متخصصان توصیه می کنند مردم مصرف گوشت قرمز را به - شماره سفارش قلیان فوری شهران - ۵۰۰ گرم- وزن گوشت پخته شده- در - شماره سفارش قلیان فوری شهران - هفته محدود کنند و به کلی از خوردن گوشت فرآوری شده پرهیز نمایند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram