تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره قلیان ذغال روشن قیطریه


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18137.html

۱۳۹۴/۰۹/۱۶ - ۱۷:۲۰

کاهش مواد سمی و غیر مجاز در محصولات غذایی

معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو گفت: در حال حاضر سازمان غذا و دارو به طور بسیار جدی در حال پیگیری سیاست های سلامت آفرین در محصولات غذایی است.

قُل قُل: معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو گفت: در حال حاضر سازمان غذا و دارو به طور - شماره قلیان ذغال روشن قیطریه - بسیار جدی در حال پیگیری سیاست های سلامت آفرین در محصولات غذایی است.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز - شماره قلیان ذغال روشن قیطریه - به نقل از میزان،رسول دیناروند گفت: ضوابط و استانداردهایی تعیین‌شده که وجود آلاینده‌ها در غذاها به ویژه در غذاهای آماده و نوشیدنی‌ها به‌صورت چشمگیری کاهش‌یافته است.


دیناروند اظهار داشت: آلاینده‌هایی که به آن‌ها اشاره می‌کنیم و ممکن است در فرآیند تولید - شماره قلیان ذغال روشن قیطریه - تا توزیع در - شماره قلیان ذغال روشن قیطریه - غذاهای - شماره قلیان ذغال روشن قیطریه - آماده وارد شود شامل باقیمانده سموم، افزودنی‌های شیمیایی، رنگ‌های غیرمجاز، آنتی‌بیوتیک در فراورده‌های حاصل از دام، مواد بیولوژیک و مواردی ازاین‌دست می‌شود که این - شماره قلیان ذغال روشن قیطریه - رویکرد یک رویکرد دائمی است و با جدیت در حال اجراست.


رئیس - شماره قلیان ذغال روشن قیطریه - سازمان غذا و دارو گفت: در سال جاری با اختصاص اعتبار قابل‌توجهی به شبکه‌های آزمایشگاهی، توانسته‌ایم - شماره قلیان ذغال روشن قیطریه - بسیاری از آزمایشگاه‌های خود را تقویت کنیم تا سرعت و تشخیص آلاینده‌ها بالا برود.


دیناروند در مورد رویکرد دیگر سازمان غذا و دارو در حوزه غذا خاطرنشان کرد: این رویکرد نیز اهمیت بسیار بالایی - شماره قلیان ذغال روشن قیطریه - دارد که بحث سلامت‌محوری در حوزه غذا است و کمک بسیار خوبی به مردم است تا به‌راحتی با توجه به شرایط - شماره قلیان ذغال روشن قیطریه - خود و بر اساس علامت راهنمای تغذیه‌ای که بر روی محصولات درج می‌شود محصول غذایی خود را به‌درستی انتخاب و مصرف کند.


وی - شماره قلیان ذغال روشن قیطریه - در خاتمه گفت: در حال حاضر سازمان غذا و دارو روی این رویکردها تأکید زیادی دارد و بسیار جدی در حال پیگیری این سیاست‌های سلامت آفرین است.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram