تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره قلیان یک بار مصرف اوین


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18001.html

۱۳۹۴/۱۰/۱۴ - ۱۳:۴۵

تبلیغات پفکی با طعم نابودی سلامتی

صدا و سیما به خاطر تامین منابع مالی تبلیغاتی به ضرر سلامت مردم انجام می‌دهد. این در حالی است که تبلیغات موادی که به سلامت مردم ضرر برساند، جریمه دارد و در این خصوص در قانون برنامه پنجم نیز صحبت به میان آمده است، وزارت بهداشت و درمان می‌تواند در این زمینه مدعی شده و غرامت و مالیات بگیرد؛ در حال حاضر صدا و سیما به خاطر تامین منابع مالی، تبلیغات به ضرر سلامت مردم انجام می‌دهد.

قُل قُل:صدا و سیما به خاطر تامین منابع مالی تبلیغاتی به ضرر سلامت مردم انجام می‌دهد. این در حالی است که تبلیغات موادی که به سلامت مردم - شماره قلیان یک بار مصرف اوین - ضرر برساند، جریمه دارد و در این خصوص در قانون برنامه پنجم نیز - شماره قلیان یک بار مصرف اوین - صحبت به میان آمده است، وزارت بهداشت و درمان می‌تواند در این زمینه - شماره قلیان یک بار مصرف اوین - مدعی شده و غرامت و مالیات بگیرد؛ در حال حاضر صدا و سیما به خاطر تامین منابع مالی، تبلیغات به ضرر سلامت مردم انجام می‌دهد.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز، محمد نفر-کارشناس حقوق در - شماره قلیان یک بار مصرف اوین - روزنامه فرصت امروز نوشت: بسیاری از کارشناسان تغذیه می‌گویند مصرف غذاهایی همانند چیپس و پفک دارای اثرات جبران‌ناپذیری است و این در حالی است که صداوسیما به تبلیغات دست زده و سلامت مردم را به بازی گرفته است. تبلیغ کالاهای مضر در - شماره قلیان یک بار مصرف اوین - رادیو و تلویزیون براساس ماده37 قانون برنامه پنجم توسعه و آیین‌نامه تبلیغات سازمان صداوسیما ممنوع است اما این - شماره قلیان یک بار مصرف اوین - قانون در بسیاری از موارد نادیده گرفته شده است. در حال حاضر صداوسیما به‌عنوان رسانه ملی و همه‌گیر، اجرای یکی از مهم‌ترین مفاد قانون برنامه پنجم را به - شماره قلیان یک بار مصرف اوین - تعویق انداخته است.

بر مبنای ماده37 قانون برنامه - شماره قلیان یک بار مصرف اوین - پنجم توسعه، تبلیغ خدمات و کالاهای تهدید‌کننده سلامت که مصادیق آن توسط کارگروه موضوع بند الف این ماده تعیین و اعلام می‌شود از سوی تمام رسانه‌ها ممنوع است ولی صدا و سیما از این قانون چشم‌پوشی کرده و - شماره قلیان یک بار مصرف اوین - نمی‌خواهد به آن توجه کند و سلامت مردم را در راستای تبلیغات مواد‌غذایی نامناسب به خطر می‌اندازد. در واقع صدا و - شماره قلیان یک بار مصرف اوین - سیما از توصیه‌های پزشکی غافل مانده و به‌خاطر مقداری سود بیشتر سلامت مردم را نادیده گرفته است.

صدا و سیما به خاطر - شماره قلیان یک بار مصرف اوین - تامین منابع مالی تبلیغاتی به ضرر سلامت مردم انجام می‌دهد. این در حالی است که - شماره قلیان یک بار مصرف اوین - تبلیغات موادی که - شماره قلیان یک بار مصرف اوین - به سلامت مردم ضرر برساند، جریمه دارد و در این خصوص در قانون برنامه پنجم نیز صحبت به میان آمده است، وزارت بهداشت و درمان می‌تواند در این زمینه مدعی شده و غرامت و مالیات بگیرد؛ در حال حاضر صدا و سیما به خاطر تامین منابع مالی، تبلیغات - شماره قلیان یک بار مصرف اوین - به ضرر سلامت مردم انجام می‌دهد.

پیگرد تبلیغات کالاهای غذایی که برای سلامت مردم ضرر دارد

در قانون پیش‌بینی شده که از کسانی که تبلیغات کالاهای غذایی که برای سلامت مردم ضرر دارد، انجام می‌دهند می‌توان مالیات گرفت و این امر خلاف بوده - شماره قلیان یک بار مصرف اوین - و پیگرد دارد. این سازمان با تبلیغات چیپس و پفک در واقع - شماره قلیان یک بار مصرف اوین - زحمات فرهنگ‌سازی‌های صورت گرفته در مدارس و توسط سایر نهادها - شماره قلیان یک بار مصرف اوین - را هدر می‌دهد. البته شاید بتوان گفت - شماره قلیان یک بار مصرف اوین - تبلیغات در این راستا کاهش یافته ولی باز هم شاهد چنین تبلیغاتی که به سلامت مردم ضرر می‌رساند هستیم. باید در نظر داشت زمانی که در صدا و سیما به‌عنوان رسانه ملی تبلیغات مواد‌غذایی که برای سلامت مردم ضرر دارد صورت می‌گیرد خود به خود تمایل مردم به استفاده از آن بالا می‌رود.

ضمانت اجرایی ممنوعیت - شماره قلیان یک بار مصرف اوین - تبلیغ کالاهای مضر مشخص است

ضمانت اجرایی ممنوعیت تبلیغ کالاهای مضر مشخص است ولی با وجود ضمانت اجرایی - شماره قلیان یک بار مصرف اوین - مشخص شده و جریمه‌های سنگین تبلیغ این محصولات روزانه شاهد سیل عظیمی از این دست تبلیغات - شماره قلیان یک بار مصرف اوین - هستیم. در قانون اساسی، فهرست کالاهای آسیب‌رسان به سلامت تدوین شده و از این پس سازمان‌هایی مانند صدا و سیما، براساس قانون و ابلاغیه مربوطه موظف هستند برای جلوگیری از تبلیغات این‌گونه کالاها مانند پفک، چیپس و غذاهای آماده (فست‌‌فود) برنامه‌ریزی کنند.

تبلیغات پرزرق - شماره قلیان یک بار مصرف اوین - و برق و - شماره قلیان یک بار مصرف اوین - به خطر افتادن سلامت کودکان

در حالی که تبلیغات پر زرق و برق و جذاب برای محصولات و کالاهای نامناسب و مضر مانند چیپس، پفک، نوشابه و کالباس‌و‌سوسیس، کودکان را به مصرف این کالاهای ترغیب می‌کند و مشکلات جسمی فراوانی را برای آنها از جمله سرطان روده رقم می‌زند، اما در این میان کسی پاسخگو نیست. امید است در آینده نزدیک کسی جوابگو باشد و با الگوبرداری از کشورهای پیشرفته، دیگر تبلیغات مواد‌غذایی نامناسب را در صدا و سیما شاهد نباشیم.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram