تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره قلیون ذغال روشن کوهسار


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18334.html

۱۳۹۴/۰۸/۱۰ - ۱۴:۲۲

هرمزگان؛ از استان‌های ناامن در بحث امنیت غذایی دانش آموزان

معاون توسعه امور آموزشی و فرهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت: طی سفری که به استان هرمزگان داریم به طور جدی به بحث بازماندگان از تحصیل توجه خواهیم کرد و از تمامی ظرفیت ها برای کاهش تعداد دانش آموزان بازمانده از تحصیل استفاده می کنیم.

قُل قُل:معاون توسعه امور آموزشی و فرهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت: طی سفری که به استان هرمزگان داریم به طور جدی به بحث بازماندگان از تحصیل توجه خواهیم کرد و از تمامی ظرفیت ها برای کاهش تعداد دانش - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - آموزان بازمانده از تحصیل استفاده می کنیم.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا، با حضور دکتر واعظ مهدوی، معاون - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - توسعه امور آموزشی و فرهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، مهندس دیمه‌ور، معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش، دریانورد معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری هرمزگان، مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان و مسوولان اجرایی شهرستان رودان، نشست شورای آموزش و پرورش در این شهرستان - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - برگزار - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - شد که دکتر محمد رضا واعظ مهدوی گفت: همه ما باید با - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - احساس مسوولیت کارها را انجام دهیم و به استانهای محروم کشور توجه ویژه و جدی داشته باشیم.


وی تصریح - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - کرد: استان هرمزگان در بحث دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل جزو سه استان - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - اول کشور است و باید تلاش کنیم که تعداد دانش آموزان بازمانده از تحصیل در این استان کاهش یابد.


معاون توسعه امور آموزشی و فرهنگی سازمان مدیریت و - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - برنامه‌ریزی کشور با اشاره به اینکه مردودی - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - دانش آموزان دوره ابتدایی برای ما فاجعه خواهد بود گفت: باید تمام تلاش خود را به کار گیریم که در پایه اول مردودی و یا بازمانده از تحصیل نداشته باشیم و کیفیت و امکانات را افزایش دهیم تا تمامی فرزندان این مملکت بتوانند درس بخوانند و برای آینده کشور تاثیرگذار باشند.


دکتر واعظ مهدوی با اشاره به بحث سوءتغذیه دانش آموزان در هرمزگان افزود: استان هرمزگان در بحث امنیت غذایی و سوءتغذیه از استانهای نا‌امن کشور می باشد و شهرستانهای این استان از نظر امنیت غذایی شاخص‌های پایینی دارند.
وی تصریح کرد: باید به شاخص های برتر کشورهای توسعه یافته در بحث امنیت غذایی برسیم و در کشور ما - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - دانش آموزان با کاهش قد و کوتاه قدی، بیماری های غذایی و گوارشی و سوءتغذیه مواجه نشوند.


معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور دوره جوانی را دوره مهم و تاثیرگذاری در زندگی افراد جامعه عنوان کرد و گفت: دوره جوانی و نوجوانی دوره رشد و شکل گیری شخصیت دانش آموزان می باشد و - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - باید شرایطی مهیا - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - شود تا دانش آموزان با روحیه مناسب و بالا شخصیت خود را به خوبی شکل دهند.
واعظ مهدوی افزود: اگر روحیه نشاط و شادابی در بین دانش آموزان ایجاد شود نسل آینده کشور را بیمه خواهیم کرد و انسان هایی با اعتماد به نفس بالا و آینده نگر را تربیت می‌کنیم.


مدیر - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - آموزش - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - و پرورش شهرستان رودان نیز در این نشست به مشکلات موجود در حوزه آموزش و پرورش - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - شهرستان رودان - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - اشاره کرد و گفت: وجود مدارس تخریبی و با قدمت بالا، کمبود وسایل سرمایشی، کمبود ولتاژ برق در مدارس و کمبود - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - منابع مالی از جمله مشکلات موجود در حوزه آموزش و پرورش شهرستان رودان است.
احمد رحیمی پور افزود: در شهرستان رودان - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - 18 مدرسه با قدمت بالای 35 سال وجود دارد که نیاز به نوسازی و بازسازی این مدارس می باشد.
وی تصریح کرد: در بحث منابع مالی نیز با مشکلات زیادی رو به رو هستیم و آموزش و پرورش شهرستان تاکنون بیش از - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - یک میلیارد و 200 میلیون ریال بدهی دارد که توان پرداخت آن را ندارد.


مدیر آموزش و پرورش شهرستان رودان به تعداد مدارس دوره ابتدایی - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - شهرستان نیز اشاره کرد و گفت: در شهرستان رودان تعداد 106 مدرسه ابتدایی، 4 مدرسه استثنایی، 5 مدرسه هیئت امنایی، 2 مدرسه شاهد و یک مدرسه خاص و قرآنی و همچنین 29 مدرسه چند پایه وجود - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - دارد.


رحیمی پور افزود: در مجموع تعداد 11 هزار دانش آموز دوره ابتدایی در 527 کلاس درس مشغول به تحصیل - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - می باشند.


وی با اشاره به دانش آموزان بازمانده از تحصیل در شهرستان رودان تصریح کرد: در شهرستان رودان تعداد 135 نفر از دانش آموزان به دلایل مختلفی ترک تحصیل کرده‌اند - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - که با تلاش و پیگیری 75 نفر از آنها در بخش ها و روستاها به مدارس بازگشتند.


مدیر آموزش و پرورش شهرستان رودان - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - خاطر نشان کرد: به دلیل مهاجر پذیر بودن و یا - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - مهاجرت فصلی تعداد دانش آموزان - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - در برخی مناطق شهرستان کاهش می یابد و یا از شهرستانهای مجاور به شهرستان رودان مراجعه می کنند و پس از یک سال به شهر خود باز می گردند و این امر تعداد دانش آموزان را کاهش می دهد.


گفتنی است؛ در این نشست مدیران مدارس ابتدایی مشکلات خود را با دکتر واعظ مهدوی معاون توسعه امور آموزشی و فرهنگی - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و مهندس دیمه ور، معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش مطرح کردند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram