تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره قلیون ذغال روشن کوهسار


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18334.html

۱۳۹۴/۰۸/۱۰ - ۱۴:۲۲

هرمزگان؛ از استان‌های ناامن در بحث امنیت غذایی دانش آموزان

معاون توسعه امور آموزشی و فرهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت: طی سفری که به استان هرمزگان داریم به طور جدی به بحث بازماندگان از تحصیل توجه خواهیم کرد و از تمامی ظرفیت ها برای کاهش تعداد دانش آموزان بازمانده از تحصیل استفاده می کنیم.

قُل قُل:معاون توسعه امور آموزشی و فرهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت: طی سفری که به استان هرمزگان داریم به طور جدی به بحث بازماندگان از تحصیل توجه خواهیم کرد و از تمامی ظرفیت ها برای کاهش تعداد دانش - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - آموزان بازمانده از تحصیل استفاده می کنیم.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا، با حضور دکتر واعظ مهدوی، معاون - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - توسعه امور آموزشی و فرهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، مهندس دیمه‌ور، معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش، دریانورد معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری هرمزگان، مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان و مسوولان اجرایی شهرستان رودان، نشست شورای آموزش و پرورش در این شهرستان - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - برگزار - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - شد که دکتر محمد رضا واعظ مهدوی گفت: همه ما باید با - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - احساس مسوولیت کارها را انجام دهیم و به استانهای محروم کشور توجه ویژه و جدی داشته باشیم.


وی تصریح - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - کرد: استان هرمزگان در بحث دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل جزو سه استان - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - اول کشور است و باید تلاش کنیم که تعداد دانش آموزان بازمانده از تحصیل در این استان کاهش یابد.


معاون توسعه امور آموزشی و فرهنگی سازمان مدیریت و - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - برنامه‌ریزی کشور با اشاره به اینکه مردودی - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - دانش آموزان دوره ابتدایی برای ما فاجعه خواهد بود گفت: باید تمام تلاش خود را به کار گیریم که در پایه اول مردودی و یا بازمانده از تحصیل نداشته باشیم و کیفیت و امکانات را افزایش دهیم تا تمامی فرزندان این مملکت بتوانند درس بخوانند و برای آینده کشور تاثیرگذار باشند.


دکتر واعظ مهدوی با اشاره به بحث سوءتغذیه دانش آموزان در هرمزگان افزود: استان هرمزگان در بحث امنیت غذایی و سوءتغذیه از استانهای نا‌امن کشور می باشد و شهرستانهای این استان از نظر امنیت غذایی شاخص‌های پایینی دارند.
وی تصریح کرد: باید به شاخص های برتر کشورهای توسعه یافته در بحث امنیت غذایی برسیم و در کشور ما - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - دانش آموزان با کاهش قد و کوتاه قدی، بیماری های غذایی و گوارشی و سوءتغذیه مواجه نشوند.


معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور دوره جوانی را دوره مهم و تاثیرگذاری در زندگی افراد جامعه عنوان کرد و گفت: دوره جوانی و نوجوانی دوره رشد و شکل گیری شخصیت دانش آموزان می باشد و - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - باید شرایطی مهیا - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - شود تا دانش آموزان با روحیه مناسب و بالا شخصیت خود را به خوبی شکل دهند.
واعظ مهدوی افزود: اگر روحیه نشاط و شادابی در بین دانش آموزان ایجاد شود نسل آینده کشور را بیمه خواهیم کرد و انسان هایی با اعتماد به نفس بالا و آینده نگر را تربیت می‌کنیم.


مدیر - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - آموزش - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - و پرورش شهرستان رودان نیز در این نشست به مشکلات موجود در حوزه آموزش و پرورش - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - شهرستان رودان - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - اشاره کرد و گفت: وجود مدارس تخریبی و با قدمت بالا، کمبود وسایل سرمایشی، کمبود ولتاژ برق در مدارس و کمبود - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - منابع مالی از جمله مشکلات موجود در حوزه آموزش و پرورش شهرستان رودان است.
احمد رحیمی پور افزود: در شهرستان رودان - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - 18 مدرسه با قدمت بالای 35 سال وجود دارد که نیاز به نوسازی و بازسازی این مدارس می باشد.
وی تصریح کرد: در بحث منابع مالی نیز با مشکلات زیادی رو به رو هستیم و آموزش و پرورش شهرستان تاکنون بیش از - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - یک میلیارد و 200 میلیون ریال بدهی دارد که توان پرداخت آن را ندارد.


مدیر آموزش و پرورش شهرستان رودان به تعداد مدارس دوره ابتدایی - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - شهرستان نیز اشاره کرد و گفت: در شهرستان رودان تعداد 106 مدرسه ابتدایی، 4 مدرسه استثنایی، 5 مدرسه هیئت امنایی، 2 مدرسه شاهد و یک مدرسه خاص و قرآنی و همچنین 29 مدرسه چند پایه وجود - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - دارد.


رحیمی پور افزود: در مجموع تعداد 11 هزار دانش آموز دوره ابتدایی در 527 کلاس درس مشغول به تحصیل - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - می باشند.


وی با اشاره به دانش آموزان بازمانده از تحصیل در شهرستان رودان تصریح کرد: در شهرستان رودان تعداد 135 نفر از دانش آموزان به دلایل مختلفی ترک تحصیل کرده‌اند - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - که با تلاش و پیگیری 75 نفر از آنها در بخش ها و روستاها به مدارس بازگشتند.


مدیر آموزش و پرورش شهرستان رودان - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - خاطر نشان کرد: به دلیل مهاجر پذیر بودن و یا - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - مهاجرت فصلی تعداد دانش آموزان - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - در برخی مناطق شهرستان کاهش می یابد و یا از شهرستانهای مجاور به شهرستان رودان مراجعه می کنند و پس از یک سال به شهر خود باز می گردند و این امر تعداد دانش آموزان را کاهش می دهد.


گفتنی است؛ در این نشست مدیران مدارس ابتدایی مشکلات خود را با دکتر واعظ مهدوی معاون توسعه امور آموزشی و فرهنگی - شماره قلیون ذغال روشن کوهسار - سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و مهندس دیمه ور، معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش مطرح کردند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram