تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت آنلاین قلیون روشن فرشته


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18050.html

۱۳۹۴/۱۰/۰۵ - ۱۲:۰۳

سم زدایی از بدن با کشمش

کبد در بدن انسان یکی از پیچیده ترین وظایف را بر عهده دارد. مصرف برخی مواد غذایی، دارو یا حمله ویروسی یا میکروبی، باعث تولید مواد سمی در خون می شود که مخلوط شدن آن ها با خون می تواند در بدن مسمومیت ایجاد کند. کبد وظیفه پاکسازی خون و سالم نگه داشتن سایر اندام ها را دارد. کارکرد خوب کبد می تواند تقریبا همه مشکلات بدن از مشکل پوست گرفته تا مشکل معده را برطرف کند. سوالی که پیش می آید این است که آیا کشمش در سم زدایی کبد نقش دارد؟ پاسخ مثبت است، البته انگور،سیر،لیمو ترش و چغندر قرمز نیز سم موجود در کبد را از بین می برد .

قُل قُل: کبد در بدن انسان یکی از پیچیده ترین وظایف را بر عهده دارد. مصرف برخی مواد غذایی، دارو یا حمله ویروسی یا میکروبی، باعث تولید مواد سمی در خون می شود که مخلوط شدن آن ها با خون می تواند در بدن مسمومیت ایجاد کند. کبد وظیفه پاکسازی خون و سالم نگه داشتن سایر اندام ها - قیمت آنلاین قلیون روشن فرشته - را دارد. کارکرد خوب کبد می - قیمت آنلاین قلیون روشن فرشته - تواند تقریبا همه مشکلات بدن - قیمت آنلاین قلیون روشن فرشته - از مشکل پوست گرفته تا مشکل معده را برطرف کند. سوالی که پیش می آید این است که آیا کشمش در سم زدایی کبد نقش دارد؟ پاسخ مثبت است، البته انگور،سیر،لیمو ترش و چغندر قرمز نیز سم موجود در کبد را از بین می برد .

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از روزنامه خراسان، کشمش های طبیعی تاثیرات شگفت انگیزی در سم زدایی بدن دارد وباعث تقویت سیستم گوارشی بدن نیز می شود. اما نکاتی که در این باره باید در نظر بگیرید:

کشمش با کیفیت باشد
به گزارش هلث نیوز، مصرف کشمش که به رنگ قهوه ای تیره است برای حل مشکلات مربوط به کبد عالی - قیمت آنلاین قلیون روشن فرشته - است . کشمش سیاه نیز برای سم زدایی کبد مناسب است.
رنگ قهوه ای روشن و درخشان کشمش به آن معنی نیست که مفید است . در - قیمت آنلاین قلیون روشن فرشته - واقع، شفافیت آن ها به علت عمل - قیمت آنلاین قلیون روشن فرشته - دی اکسید سولفور روی آن هاست. همچنین این کشمش به روش درست خشک نمی شود.


شستن کشمش
یکی از بهترین روش ها برای پاک کردن مواد - قیمت آنلاین قلیون روشن فرشته - سمی از کبد مصرف کشمش است. نیم فنجان کشمش را در آب به مدت 15 دقیقه خیس کنید. پس از آن، با آب بشویید.


تهیه نوشیدنی
پس از شستن کشمش، آن را با آب ولرم به مدت چند ساعت در فنجان در بسته بگذارید تا بماند و خنک شود.بعد آب آن را بخورید و کشمش را بجوید .سپس برای یک یا دو ساعت روی تخت دراز بکشید و یک کیسه آب گرم را در سمت راست شکم قرار دهید.


تا چه مدت باید ادامه داد
هفته ای یک بار به مدت یک ماه. یعنی انجام دادن این مراحل سالی دوبار می تواند نتایج مثبت داشته باشد و کبد و تمام بدنتان را در وضعیت خوبی نگه دارد.
از کجا بفهمیم که زمان سم زدایی رسیده است؟
به برخی علایم مثل عرق کردن مفرط ،ظاهر شدن لکه های سیاه روی صورت و سایر نقاط بدن، خارش، بالا رفتن وزن به طور ناگهانی یا کم شدن اشتها و ... توجه کنید.در صورت مشاهده این علایم سم زدایی را شروع کنید.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram