تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت آنلاین قلیون فوری ولنجک


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18116.html

۱۳۹۴/۰۹/۲۳ - ۱۰:۵۷

بخور و نخورهای روزهای آلوده

متخصص تغذیه با اشاره به بخور و نخورهای روزهای آلوده، گفت: کسانی که فقر آهن، ید و سلنیوم در بدن داشته باشند، بیشتر تحت تأثیر آلودگی هوا قرار می‌گیرند.

قُل قُل:متخصص تغذیه با اشاره به بخور و نخورهای روزهای آلوده، گفت: کسانی که فقر آهن، ید و سلنیوم در بدن داشته باشند، بیشتر تحت تأثیر آلودگی هوا قرار می‌گیرند.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از فارس،منصور رضایی در رابطه با تغذیه مناسب در زمان بروز آلودگی هوا، اظهار داشت: خداوند زمانی - قیمت آنلاین قلیون فوری ولنجک - که انسان را خلق کرد بر این - قیمت آنلاین قلیون فوری ولنجک - مسئله آگاهی داشت که انسان هوا را آلوده خواهد کرد و بدن خود وی نیز تحت تأثیر این آلودگی قرار می‌گیرد، بنابراین 5 راه - قیمت آنلاین قلیون فوری ولنجک - دفع سموم را در بدن قرار داد که با تغذیه مناسب می‌توان سلامتی در - قیمت آنلاین قلیون فوری ولنجک - بدن را حفظ - قیمت آنلاین قلیون فوری ولنجک - و نسبت به دفع سموم اقدام کرد.


وی - قیمت آنلاین قلیون فوری ولنجک - با اشاره به اینکه صفرا، عرق، خلط، مدفوع و - قیمت آنلاین قلیون فوری ولنجک - ادرار 5 راه دفع سموم در بدن است، افزود: بهترین راه دفع سموم از بدن از طریق مصرف مایعات بوده البته باید توجه داشت مایعات تنها شامل آب نیست، بلکه آش، سوپ، خورشت، لبنیات، میوه و - قیمت آنلاین قلیون فوری ولنجک - سبزیجات همه در دسته مایعات قرار می‌گیرند و برای کاهش تأثیر آلاینده‌های محیطی در بدن باید مصرف مایعات را مورد توجه قرار داد.


عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه - قیمت آنلاین قلیون فوری ولنجک - مایعات دارای هزاران خاصیت بوده و سبب دفع آلاینده‌ها از بدن می‌شود، عنوان داشت:‌ بهتر است مصرف مایعاتی را مورد توجه قرار دهیم که حاوی آنتی‌اکسیدان باشد و مانع از فعالیت رادیکال‌های آزاد و تخریب سلول‌ها شود.


متخصص تغذیه بیان داشت: در علم تغذیه 27 سیتوکمیکال (ترکیب شیمیایی، گیاهی) وجود دارد که ما - قیمت آنلاین قلیون فوری ولنجک - آنها را با رنگ‌های مختلف در میوه‌ها و سبزیجات همچون قرمز، ارغوانی، زرد، سبز و ... - قیمت آنلاین قلیون فوری ولنجک - می‌شناسیم، میوه و سبزیجات علاوه بر اینکه در - قیمت آنلاین قلیون فوری ولنجک - دسته مایعات قرار دارد آنتی‌اکسیدان بالایی داشته و فیبر موجود در آن نیز سبب خروج آلاینده‌ها از بدن می‌شود.


وی ادامه داد: بعد از - قیمت آنلاین قلیون فوری ولنجک - میوه و سبزیجات غلات کامل و حبوبات این خاصیت را داشته و سبب دفع آلاینده‌ها از بدن می‌شود. ماهی نیز بدن - قیمت آنلاین قلیون فوری ولنجک - را پاکسازی کرده و به دلیل اینکه حاوی امگا‌3، سلنیوم، ید، - قیمت آنلاین قلیون فوری ولنجک - روی،‌ آهن و منیزیم است، جهت کاهش تأثیر آلاینده‌ها بر بدن مصرف آن بسیار توصیه می‌شود.
رضایی با اشاره به اینکه مصرف ماهی در پاییز به دلیل اینکه یخ‌زده نبوده و بو و کهنگی ندارد، بسیار توصیه می‌شود، گفت: - قیمت آنلاین قلیون فوری ولنجک - ماهی دارای همه ریزمغذی‌های لازم برای دفع آلایند‌ه‌ها است.


به گفته وی، مصرف - قیمت آنلاین قلیون فوری ولنجک - لبنیات به ویژه ترکیب ماست با ادویجاتی همچون فلفل، زردچوبه، زنجبیل و دارچین به دلیل اینکه حاوی مواد آنتی‌اکسیدانی فراوان است در زمان بروز آلودگی هوا و - قیمت آنلاین قلیون فوری ولنجک - کاهش تأثیر آن در بدن توصیه می‌شود، از طرفی ادویجات - قیمت آنلاین قلیون فوری ولنجک - چند ده برابر میوه و سبزیجات آنتی‌اکسیدان داشته و تنها در افرادی که آلرژی دارند مصرف - قیمت آنلاین قلیون فوری ولنجک - آن توصیه نمی‌شود.


متخصص تغذیه - قیمت آنلاین قلیون فوری ولنجک - توصیه کرد: بهتر است مصرف سبزیجات به صورت فرآوری شده و کمپوت نباشد، همچنین بعد از ماهی، حبوبات و غلات کامل، میوه - قیمت آنلاین قلیون فوری ولنجک - و سبزیجات و لبنیات مصرف آجیل نیز برای رفع آلودگی در بدن حائز اهمیت بوده و باید مورد توجه قرار گیرد.


عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: در زمان آلودگی هوا در کلانشهرها فلزات سنگینی همچون سرب، جیوه،‌ آرسنیک، کادمیوم و آلومینیوم ایجاد می‌شود و در زمانیکه بدن ما دارای ریزمغذی‌هایی همچون آهن، ید، روی، منیزیم و سلنیوم باشد اجازه فعالیت به این فلزات سنگین توسط بدن داده نمی‌شود.


رضایی خاطر نشان کرد: کسانی که فقر آهن، ید و سلنیوم در بدن داشته باشند بیشتر تحت تأثیر آلاینده‌های محیطی و آلودگی - قیمت آنلاین قلیون فوری ولنجک - هوا قرار می‌گیرند.
وی در پایان گفت:‌تغذیه در هر - قیمت آنلاین قلیون فوری ولنجک - شرایطی باید - قیمت آنلاین قلیون فوری ولنجک - به صورتی باشد که روزانه مصرف میوه، سبزی، غلات کامل، حبوبات، گوشت، لبنیات و آجیل در رژیم غذایی وجود داشته باشد، البته باید توجه داشت حبوبات حتماً از یک روز قبل خیس خورده باشد تا علاوه بر رفع نفخ آن املاح در بدن بهتر جذب شود.ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram