تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت اجاره الو قلیان اکباتان


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18232.html

۱۳۹۴/۰۸/۲۵ - ۱۰:۱۲

مصرف نمک و شکر باید کاهش یابد/اقدامات کنترلی وزارت بهداشت

معاون نظارت و برنامه ریزی سازمان غذا و دارو، بر کاهش مصرف نمک، شکر، چربی و اسید چرب ترانس در فرآورده های غذایی بر اساس برنامه سالانه در کشور، تاکید کرد.

قُل قُل:معاون نظارت و برنامه ریزی سازمان غذا و دارو، بر کاهش مصرف نمک، شکر، چربی و اسید چرب ترانس در فرآورده های غذایی بر اساس برنامه سالانه در کشور، تاکید کرد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل ار مهر، دکتر اکبر عبداللهی در همایش کشوری برچسب‌گذاری مواد غذایی و نشانگرهای رنگی تغذیه‎ای در همدان با اشاره به اقدامات وزارت بهداشت در خصوص ایمنی و کنترل غذا و فرآورده‌های غذایی قبل از ورود به بازار، اظهار کرد: در راه مصرف منطقی غذا فرهنگ سازی و اطلاع‌رسانی باید مورد توجه جدی باشد.


وی با اشاره به اینکه - قیمت اجاره الو قلیان اکباتان - در حوزه فرهنگ سازی اصلاح سبک زندگی و الگوی غذایی کم‌کاری شده است، گفت: باید بر اساس برنامه‌های سالانه مصرف نمک، شکر، چربی و اسید چرب ترانس را کاهش دهیم.


معاون نظارت و برنامه ریزی - قیمت اجاره الو قلیان اکباتان - سازمان غذا و دارو با بیان اینکه در حوزه اطلاع‌رسانی در مصرف غذاهای سالم، طی سال گذشته اقدام جدی صورت گرفت و توانستیم درج نشانگرهای تغذیه‎ای را - قیمت اجاره الو قلیان اکباتان - در دستور کار قرار دهیم، افزود: در حوزه اعتمادسازی باید اقدامات اساسی را انجام داد.


وی با بیان اینکه اعتماد مردم به گفته‌ های ما مسئولان - قیمت اجاره الو قلیان اکباتان - کم است، خاطرنشان - قیمت اجاره الو قلیان اکباتان - کرد: باید بدانیم مردم چه خواسته‌هایی از ما دارند چرا که این بزرگترین عامل اعتمادسازی است .


عبداللهی با اهمیت به خواست مردم، خاطرنشان کرد: احترام به مصرف‌کننده در خصوص توجه به کیفیت محصول و اندازه آن - قیمت اجاره الو قلیان اکباتان - اهمیت بسزایی دارد و عدم توجه به این مسئله به معنای بی‌احترامی به مصرف‌کنندگان است.


وی با اشاره به لزوم ورود - قیمت اجاره الو قلیان اکباتان - اسمارت کد به بازار، گفت: محتوای محصولات غذایی به وسیله بارکد باید مورد شناخت باشد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram