تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت اجاره الو قلیون نیاوران


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18092.html

۱۳۹۴/۰۹/۲۸ - ۱۵:۰۵

از خوردن تخمه کدو غافل نشوید

تخمه کدو تنبل دانه ای خوراکی است که در برخی موارد به صورت بو داده و اغلب به عنوان میان وعده مصرف می شود .

قُل قُل: تخمه کدو تنبل دانه ای خوراکی است که در برخی موارد به صورت بو داده و اغلب به عنوان میان وعده مصرف می شود .

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از شفقنا زندگی ؛مرکز علمی MNT بخشی از مجموعه مقالاتی در مورد فواید برخی غذاها و خوراکی ها برای سلامتی است .در این مرکز مقاله ای با عنوان تجزیه مزایای تغذیه ای تخمه کدو تنبل و نگرشی عمیق و اساسی به خواص و ویژگی های این ماده خوراکی منتشر شده است .همچنین در مورد چگونگی افزودن - قیمت اجاره الو قلیون نیاوران - تخمه کدو تنبل به رژیم غذایی و یا داشتن هرگونه خطرات از مصرف آن برای سلامتی ذکر شده است .

تجزیه تغذیه ای تخمه کدو تنبل

بر طبق پایگاه غذاهای ملی وزارت کشاورزی ایالات متحده (USDA) ؛حدود دو قاشق غذاخوری تخمه پوست کنده کدو تنبل 125 گرم کالری ؛ 15 گرم کربوهیدرات ؛5 گرم فیبر ؛5 گرم پروتئین و همچنین 5 درصد از نیاز روزانه بدن به آهن را تامین می کند .این ماده خوراکی - قیمت اجاره الو قلیون نیاوران - بدون قند ومنبعی غنی از منیزیم، روی، مس و سلنیوم است .

خواص و فواید - قیمت اجاره الو قلیون نیاوران - مصرف تخمه کدو تنبل برای سلامتی

استفاده و مصرف میوه ها و سبزیجات از همه نوع به مدت طولانی با کاهش خطر بسیاری از بیماری های مربوط - قیمت اجاره الو قلیون نیاوران - به شیوه زندگی همراه است . بسیاری - قیمت اجاره الو قلیون نیاوران - از مطالعات نشان داده اند که افزایش مصرف غذاهای گیاهی مانند تخمه کدو تنبل خطر ابتلا به چاقی، دیابت، بیماری های قلبی و مرگ و میر زودرس را کاهش می دهند . در عین حال که باعث افزایش سلامتی و شادابی پوست و مو ، افزایش انرژی و کاهش کلی وزن و چربی ها می شود .

تخمه کدو تنبل منبعی سرشار از منیزیم

تخمه کدو تنبل حاوی منیزیم فوق العاده بالایی است . دو قاشق غذاخوری از تخمه کدو حاوی 74 میلی گرم منیزیم، در حدود 4/1 از رژیم غذایی پیشنهادی روزانه است . منیزیم نقش بسیار مهمی در بیش از 300 واکنش آنزیمی در بدن، از جمله سوخت و ساز مواد غذایی در بدن و ترکیب اسیدهای چرب و پروتئین ایفا می کند. - قیمت اجاره الو قلیون نیاوران - نقش منیزیم در انتقال های عصبی-عضلانی و فعالیت و عدم فعالیت عضلات حائز اهمیت است . کمبود منیزیم که به ویژه در افراد مسن رایج است موجب مقاومت در - قیمت اجاره الو قلیون نیاوران - برابر انسولین، سندرم متابولیک، بیماری عروق کرونر قلبی و پوکی استخوان می شود .

منیزیم برای استحکام استخوان ها مهم است. مصرف بالای منیزیم با تراکم استخوان همراه است و بیان شده است که برای کاهش خطر پوکی استخوان در زنان یائسه نیز موثر می - قیمت اجاره الو قلیون نیاوران - باشد . در ازای مصرف هر 100 میلی گرم منیزیم، خطر ابتلا به دیابت نوع 2 - قیمت اجاره الو قلیون نیاوران - را تا حدود 15 درصد کاهش می یابد .

تخمه کدو تنبل مفید برای کبد و قلب

تخمه کدو تنبل سرشار از امگا - قیمت اجاره الو قلیون نیاوران - 3 ؛ امگا 6؛ ، آنتی اکسیدان ها و فیبر است . این ترکیب دارای مزایای فراوانی برای قلب و کبد می باشد .فیبر موجود در تخمه کدو تنبل کمک می - قیمت اجاره الو قلیون نیاوران - کند - قیمت اجاره الو قلیون نیاوران - تا مقدار کلسترول در خون کاهش یابد .همچنین باعث کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی می شود .در حالی که تحقیقات تا به امروز نشان داده اند که امگا 3 می تواند خطر بروز ترومبوز و آریتمی، که منجر به حمله قلبی، سکته ناگهانی و خطر مرگ ناشی از آن را کاهش دهد و باعث کاهش فشار خون نیز شود .

تخمه کدو تنبل و پیشگیری از بی خوابی

تخمه کدو تنبل منبعی غنی از تریپتوفان، یک اسید آمینه ست که برای درمان بی خوابی مزمن بسیار - قیمت اجاره الو قلیون نیاوران - موثر می باشد . یک مطالعه که در خصوص مسایل مربوط به اعصاب منتشر شده - قیمت اجاره الو قلیون نیاوران - است نشان - قیمت اجاره الو قلیون نیاوران - می دهد که مصرف تریپتوفان در تخمه کدو در کنار منبع کربوهیدرات خاصیت دارویی برای درمان بی خوابی خواهد داشت - قیمت اجاره الو قلیون نیاوران - .بنابراین توصیه می - قیمت اجاره الو قلیون نیاوران - شود که قبل از خواب چند دانه تخمه کدو تنبل مصرف - قیمت اجاره الو قلیون نیاوران - شود .

منبع :سایت News Today Medical

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram