تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت اجاره قلیان روشن ولیعصر


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18353.html

۱۳۹۴/۰۸/۰۶ - ۱۶:۲۲

غنی‌سازی آرد با آهن مبنای علمی دارد

کارشناس دفتر بهبود تغذیه جامعه تصریح کرد: غنی سازی آرد با آهن مبنای کاملا علمی داشته و شایعاتی مبنی بر ایجاد آلزایمر با این کار بی مبناست.

سلامت - قیمت اجاره قلیان روشن ولیعصر - نیوز:کارشناس دفتر بهبود تغذیه جامعه تصریح کرد: غنی سازی آرد با آهن مبنای کاملا علمی داشته و شایعاتی مبنی بر - قیمت اجاره قلیان روشن ولیعصر - ایجاد آلزایمر با این کار بی مبناست.


به گزارش قُل قُل به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، دکتر پریسا ترابی گفت: غنی سازی آرد با آهن و اسید فولیک با دوز کم انجام می شود و این غنی سازی برای نان هایی مثل تافتون، بربری و لواش صورت می گیرد.


وی افزود: انجام این کار بر اساس مشاهدات و مطالعات معتبر داخلی و بین المللی صورت می گیرد و به نان های فیبردار مثل نان های سنگک و فانتزی آهن افزوده نمی - قیمت اجاره قلیان روشن ولیعصر - شود.


گفتنی است به تازگی موجی از ایجاد نگرانی ها در خصوص غنی سازی آرد با آهن در شبکه های اجتماعی ایجاد شده و بر اساس - قیمت اجاره قلیان روشن ولیعصر - مطالعات غیرمعتبر عنوان می شود که این کار موجب ایجاد آلزایمر در افراد می شود.


کارشناس دفتر بهبود تغذیه جامعه در ادامه با اشاره به برگزاری همایش یک روزه تولیدکنندگان نمک - قیمت اجاره قلیان روشن ولیعصر - ید دار در سمنان، گفت: این همایش در راستای بسیج آموزش تغذیه و با حضور تمام - قیمت اجاره قلیان روشن ولیعصر - کارشناسان تغذیه دانشگاه های علوم پزشکی کشور و تولیدکنندگان نمک ید دار برگزار می شود.


دکتر - قیمت اجاره قلیان روشن ولیعصر - ترابی اظهار داشت: امسال بحث نمک، روغن و چربی در برنامه - قیمت اجاره قلیان روشن ولیعصر - بسیج آموزش تغذیه به صورت ویژه مورد توجه قرار می گیرد و این همایش و - قیمت اجاره قلیان روشن ولیعصر - کارگاه آن به آموزش تولیدکنندگان نمک ید دار در کشور در این راستا کمک خواهد کرد.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram