تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت اجاره قلیان فوری قیطریه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18147.html

۱۳۹۴/۰۹/۱۴ - ۱۵:۵۰

برخورد جدی با تخلفات غذایی/فعالیت 11000 واحد غذایی مجوزدار در کشور

رئیس سازمان غذا و دارو گفت:11 هزار واحد غذایی مجوز تولید صنعتی دارند و تولید کننده‌های غیر صنعتی یا سنتی که هزاران واحد صنفی را تشکیل می‌دهند، واحدهای صنعتی محسوب نشده و زیر نظر اصناف دیگر فعالیت می‌کنند.

قُل قُل:رئیس سازمان غذا و دارو گفت:11 هزار واحد غذایی مجوز تولید - قیمت اجاره قلیان فوری قیطریه - صنعتی دارند و تولید کننده‌های غیر صنعتی یا سنتی که هزاران واحد صنفی را تشکیل می‌دهند، واحدهای صنعتی محسوب نشده و زیر نظر اصناف دیگر فعالیت می‌کنند.


به گزارش سلامت - قیمت اجاره قلیان فوری قیطریه - نیوز به نقل از ایسنا، دکتر رسول دیناروند، معاون وزیر بهداشت گفت: در چند ساله اخیر دستگاه‌های نظارتی قوی‌تر شده‌اند، برخورد آنها با تخلفات با جدیت صورت می‌گیرد و وضعیت نظارت بر محصولات سلامت محور بسیار بهتر شده است.


وی افزود: با توجه به نظارت‌هایی که صورت می‌گیرد، - قیمت اجاره قلیان فوری قیطریه - حساسیتی که مردم دارند و در نتیجه کمک دولت، در جهت ارتقاء کیفیت و سلامت فرآورده‌های غذایی در کشور پیش می‌رویم. همچنین به مردم توصیه می‌کنیم که - قیمت اجاره قلیان فوری قیطریه - حتما لبنیات پاستوریزه را در سفره غذایی خود داشته باشند - قیمت اجاره قلیان فوری قیطریه - و تاکید می‌کنیم که شیر و لبنیات کم - قیمت اجاره قلیان فوری قیطریه - چرب را در - قیمت اجاره قلیان فوری قیطریه - سفره غذایی خود داشته باشند.


دیناروند با بیان اینکه دو نوع تولید کننده در کشور ما فعالیت می‌کنند؛ تولید کننده‌های صنعتی و سنتی، افزود:11 هزار واحد غذایی مجوز تولید صنعتی دارند و تولید کننده‌های غیر صنعتی یا سنتی که هزاران واحد صنفی را تشکیل می‌دهند، واحدهای صنعتی محسوب نشده و زیر نظر اصناف دیگر فعالیت می‌کنند.


رئیس سازمان غذا و دارو گفت: مردم کالاهایی که مجوز از سازمان غذا و دارو و وزارت بهداشت دارند را با اطمینان مصرف کنند؛ چراکه سلامت مردم همواره در اولویت‌های سازمان غذا و دارو است. اگر واحدهایی که مجوز داشته باشند کوچکترین تخلفی را داشته باشند با جدیت با آنها برخورد می شود.


بنا بر - قیمت اجاره قلیان فوری قیطریه - اعلام روابط عمومی سازمان غذا و دارو، دیناروند در پایان گفت: صنعت غذایی ما در کشور پیشرو است و خوشبختانه در این عرصه صادرات بسیار خوبی نیز داریم.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram