تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت الو قلیان روشن اختیاریه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18168.html

۱۳۹۴/۰۹/۰۷ - ۱۶:۱۵

برای کاهش عوارض آلودگی هوا در بدن چه بخوریم؟

متخصص تغذیه با اشاره به اینکه برای کاهش عوارض آلودگی هوا در بدن باید میوه و سبزی‌های فراوان مصرف کرد، گفت: مصرف آبمیوه حتی از نوع طبیعی آن توصیه نمی‌شود.

قُل قُل:متخصص تغذیه با اشاره به اینکه برای کاهش عوارض آلودگی هوا در بدن باید میوه - قیمت الو قلیان روشن اختیاریه - و سبزی‌های فراوان مصرف کرد، گفت: مصرف - قیمت الو قلیان روشن اختیاریه - آبمیوه حتی از نوع طبیعی آن توصیه نمی‌شود.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از فارس، منصور رضایی اظهار داشت: بدن انسان در - قیمت الو قلیان روشن اختیاریه - طول شبانه‌روز به 6 گروه مواد غذایی شامل میوه و سبزی‌ها، غلات، حبوبات، گوشت و لبنیات نیاز دارد و نمی‌توان گفت که با مصرف یک یا دو گروه مواد غذایی دیگر نیازی به سایر گروه‌ها جهت حفظ سلامتی بدن نداریم.


وی افزود: سیب، انار و انگور در بین گروه میوه‌ها جایگاه خاصی داشته و در علم تغذیه منبع کالری بوده و جهت حفظ سلامتی بدن استفاده از - قیمت الو قلیان روشن اختیاریه - آن‌ها به صورت مستمر توصیه می‌شود، همچنین میوه‌ها منبع قند سالم بوده و انرژی بدن را تأمین می‌کنند.


متخصص تغذیه با اشاره به فیبر موجود در میوه‌ها گفت: سیب منبع غنی فیبر محسوب شده و مصرف آن سبب پیشگیری از بسیاری - قیمت الو قلیان روشن اختیاریه - بیماری‌های مزمن می‌شود، سیب به دلیل نوع فیبر آن هم برای درمان یبوست و هم اسهال توصیه می‌شود.


عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، ادامه داد: میوه‌ها دارای مایعات فراوان بوده و این مسئله یکی از دلایل مهم در توصیه استفاده از این گروه غذایی به شمار می‌رود.


به گفته وی مصرف سیب به دلیل فیبر موجود در آن حرکات دستگاه گوارش را تنظیم می‌کند، همچنین دارای مواد آنتی‌اکسیدان بوده و پاک کننده مواد مضر در بدن محسوب می‌شود؛ چرا که آنتی‌اکسیدان‌ها، فعالیت ترکیبات ناپایدار در زمانی که به سلول‌های بدن می‌نشینند و قصد تخریب دارند را خنثی می‌کند.


رضایی با تأکید بر اینکه مصرف میوه و سبزی‌ها، تاثیرات مضر آلودگی - قیمت الو قلیان روشن اختیاریه - هوا و غذا - قیمت الو قلیان روشن اختیاریه - و داروها را در بدن رفع می‌کند، گفت: مصرف سبزی‌ها و میوه‌ها به طور کلی سموم را از بدن دفع کرده و در حفظ سلامتی بدن بسیار موثر است.


متخصص تغذیه در رابطه - قیمت الو قلیان روشن اختیاریه - با مصرف سرکه سیب گفت: سرکه سیب محیط روده را اسیدی کرده و مانع از فعالیت باکتری‌های مضر در - قیمت الو قلیان روشن اختیاریه - بدن می‌شود، همچنین جذب آهن را در بدن افزایش داده و علاوه بر اینکه اشتها‌آور است از بروز بسیاری از بیماری‌ها جلوگیری می‌کند.


وی با بیان اینکه کفاره هوای آلوده در بدن مصرف میوه و سبزی است، گفت: مصرف آبمیوه چه به صورت صنعتی یا خانگی تهیه شده باشد، توصیه نمی‌شود چرا که فیبر آن مورد استفاده قرار نمی‌گیرد و حتی کسانی که سالمند بوده و توانایی جویدن میوه را ندارند، توصیه می‌کنیم آن را به صورت - قیمت الو قلیان روشن اختیاریه - پوره استفاده کنند و به هیچ عنوان خود را از خواص بسیار مهم فیبر موجود در میوه محروم نسازند. بنابراین پوره میوه از آب میوه از لحاظ غذایی با ارزش‌تر است.


رضایی افزود: اینکه برخی می‌گویند برای درمان لاغری سیب مصرف کنید، موضوعی غیرعلمی به شمار می‌رود. چرا که بدن به همه گروه‌های مواد غذایی جهت حفظ سلامتی نیاز دارد و - قیمت الو قلیان روشن اختیاریه - حتی مصرف 60 کیلوگرم سیب جای مقدار - قیمت الو قلیان روشن اختیاریه - اندکی گوشت و - قیمت الو قلیان روشن اختیاریه - مواد پروتئینی را - قیمت الو قلیان روشن اختیاریه - نمی‌گیرد، لذا در مصرف مواد غذایی و توصیه‌های درمانی آن هیچگاه نباید اغراق کرد - قیمت الو قلیان روشن اختیاریه - باید تعادل در مصرف را مدنظر - قیمت الو قلیان روشن اختیاریه - قرار داد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram